Yaşar Güner Haberleri

Yaşar Güner haber, Yaşar Güner son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşar Güner 27.5.2020
İsmail Hakkı Karadayı son yolculuğuna uğurlandı
KANSER tedavisi gören Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 22'nci Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı tedavi gördüğü hastanede, dün hayatını kaybetti. 88 yaşında hayatını kaybeden Karadayı için Abdülhamit Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde askeri tören düzenlendi. Törenin ardından cenaze namazı kılınan Karadayı'nın naaşı defnedilmek üzere Çengelköy Mezarlığı'na götürüldü.  Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 22'nci Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı, dün tedavi gördüğü hastanede çoklu organ yetmezliği ve septisemi nedeniyle hayatını kaybetmişti. Karadayı'nın cenazesi tedavi gördüğü özel hastanenin morgundan alınarak, Abdülhamit Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna götürülmüştü. Karadayı için bugün hastane bahçesinde askeri tören düzenlendi. Törene Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güner ile aile yakınları katıldı.
Yaşar Güner 27.5.2020
İSMAİL HAKKI KARADAYI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Kanser tedavisi gören Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 22'nci Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı tedavi gördüğü hastanede, dün hayatını kaybetti. 88 yaşında hayatını kaybeden Karadayı için Abdülhamit Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde askeri tören düzenlendi. Törenin ardından cenaze namazı kılınan Karadayı'nın naaşı defnedilmek üzere Çengelköy Mezarlığı'na götürüldü.  Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 22'nci Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı, dün tedavi gördüğü hastanede çoklu organ yetmezliği ve septisemi nedeniyle hayatını kaybetmişti. Karadayı'nın cenazesi tedavi gördüğü özel hastanenin morgundan alınarak, Abdülhamit Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna götürülmüştü. Karadayı için bugün hastane bahçesinde askeri tören düzenlendi. Törene Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güner ile aile yakınları katıldı.
Yaşar Güner: Tezgahlarda hamsi bolluğuYaşar Güner 11.2.2020
Yaşar Güner: Samsun tezgahlarda hamsi bolluğuYaşar Güner 11.2.2020
Yaşar Güner 3.3.2019
Manisa'da 10 Aday 'Büyükşehir' İçin Yarışacak
Yüksek Seçim Kurulu Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimlerinde kesin aday listesini yayımladı.
Yaşar Güner 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Manisa'da, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Yaşar Güner 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Ankara'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Yaşar Güner 2.11.2018
Zırhlı Birlikler Darbe Girişimi Davası
Mahkeme, ardından daha önce katılma talepleri kabul edilen şehit Emin Güner'in eşi İlknur Güner ile babası Yaşar Güner'e söz verdi.
Yaşar Güner: Bu Hafta 8 Film Vizyona GirecekYaşar Güner 1.6.2017
Yaşar Güner: Dha Yurt Bülteni-2Yaşar Güner 27.11.2016
Yaşar Güner 15.4.2015
Zeytinburnu Kent Konseyi, Cami ve Din Görevlilerinin Sorunlarını Görüştü
Zeytinburnu Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri, Zeytinburnu'nda görev yapan din görevlilerinin, cemaatin ve dini mekanların sorunlarını görüştü. Zeytinburnu Müftülüğü'nü temsilen, Şube Müdürü Salim Selvi'nin katıldığı toplantıya; kurul üyeleri Remzi Yılmaz, Sami ünlü, Cenap Altıok, Yaşar Güner, İsmail Tarhan, Perihan Bana, Akın Coşkun, Sema Murat, Vehbi Bodur, Gülmen Güven, Saadettin Sökmen, Halil Bektaş, Yavuz Tekçe, Kemal Elmas, Ahmet Sözen ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Mehmet Ateş katıldı.
Yaşar Güner 2.4.2013
Yaşar Güner Son Yolculuğuna Uğurlandı
İstanbul'daki evinde hayatını kaybeden tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Yaşar Güner, son yolculuğuna uğurlandı.
Yaşar Güner 2.4.2013
Yaşar Güner Son Yolculuğuna Uğurlandı
Tiyatro ve sinema oyuncusu Yaşar Güner, Teşvikiye Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Yaşar Güner 1.4.2013
Yaşar Güner Hayatını Kaybetti
Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Yaşar Güner hayatını kaybetti.
Şu an buradasınız: Yaşar Güner Haberleri | Yaşar Güner Kimdir - Haberler - Yaşar Güner haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yaşar Güner kimdir, hayatı ve biyografisi. İsmail Hakkı Karadayı son yolculuğuna uğurlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.6.2020 04:52:14. #1.14#
title