Yaşamayanlar Haberleri

Yaşamayanlar haber, Yaşamayanlar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşamayanlar - 12.01.2021
İspanya'da Noel döneminde gevşetilen önlemler Kovid-19 vakalarını artırdı
Balear Adaları'ndaki Mayorka ve İbiza kentleri de aynı evde yaşamayanlar dışındakilerin bir araya gelmesine yasak getirerek bar, restoran, alışveriş merkezi ve spor salonlarını kapattı.
Yaşamayanlar - 17.11.2020
HDP Grup Başkanvekili Oluç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Ekonomide acı reçeteden söz edildiğini ve Türkiye'de toplumun zaten her gün bir acı reçete ile yaşadığını belirten Oluç, "Toplumda acı reçeteyi yaşamayanlar yöneticiler, iktidar, iktidarın yandaşlarıdır.
Yaşamayanlar - 09.09.2020
Ürdün 29 yıl aradan sonra zorunlu askerlik sistemine geçiyor
Ülkede 25-29 yaşlarındaki erkeklerden, eğitime devam etmeyenler, çalışmayanlar, yurt dışında yaşamayanlar ve aile reisi olmayanlar 12 ay zorunlu askerlik yapacak.
Yaşamayanlar - 25.08.2020
Koronavirüs tedavisinin ardından böbrek kontrollerinin ihmal edilmemesi uyarısı
Uluslararası Nefroloji Derneğince Kovid-19'un böbreklere uzun dönem etkisinin henüz bilinemediğine ve yeterli sayıda bilimsel araştırma olmamakla birlikte hastalığı ağır biçimde geçirenlerin yüzde 25-50'sinde böbrek anormallikleri görüldüğüne işaret edilen açıklamada, şu bilgilere yer verildi: "İdrarlarında daha fazla protein ve kırmızı kan hücresi bulunması ve yaklaşık yüzde 15'inde süzme işlevinde azalma da söz konusu. Bu sorunun nedenine ilişkin çeşitli teoriler bulunmaktadır. Hastalarda bu tür ciddi infeksiyonlarda görülen geçici akut böbrek hasarı saptanabilir. Kovid-19 tedavisinin seyrinde, infeksiyonun kendisinin etkisi, tedavide kullanılan ilaçların (birçok ilacın bir arada kullanılması) böbreğe etkisi, yetersiz sıvı tüketiminin böbreğe etkisi bulunuyor. Genelde 60 yaş üstü hastalar yoğun bakım ünitelerine yatırılmaktadır ve bunların da birçoğunda böbrek fonksiyonunu etkileyen yüksek tansiyon, şeker hastalığı ve koroner arter hastalığı gibi hastalıkların bulunması nedeniyle böbrekte geçici hasar oluşabilir. Şu anda geçici böbrek hasarı olduğunu saptadığımız hastalarda Kovid'e bağlı düzenli devamlı hemodiyaliz vakası bildirilmedi. 'Kovid'i ciddi geçirenlerin böbreklerinde kalıcı hasar var mı?' sorusuna cevap vermek için çok erken." "Böbrek sorunu yaşamayanlar da koronovirüs sonrası risk altında" Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk, kişilerin kendisinin yanı sıra toplumun tamamı için hareket etmesi gerektiğinin altını çizerek, şu uyarılarda bulundu: "Bireysel önlemlere ne kadar iyi riayet edersek o kadar kendimizi ve toplumumuzu koruyabiliriz.
Yaşamayanlar - 10.04.2020
Niğde'de karantina süresi dolanlar evlerine gönderilmeye başlandı
Kalanlardan sağlık sorunu yaşamayanlar yarın memleketlerine gönderilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yaşamayanlar Haberleri | Yaşamayanlar Haber - Haberler - Yaşamayanlar haberleri, son dakika yaşamayanlar haber ve gelişmeleri burada. Selma Ergeç kimdir? Camdaki Kız Selma Ergeç kimdir, kaç yaşında? Selma Ergeç filmleri!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.4.2021 11:37:49. #1.14#
title