Yalçın Atlı Haberleri

Yalçın Atlı haber, Yalçın Atlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yalçın Atlı - 29.05.2017
Kanser Mücadelesine Sanat Motivasyonu
Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yalçın Atlı da hastanenin onkoloji servisinde tedavi gören hastalar için resim, müzik gibi sanat dallarında kurslar açacaklarını dile getirerek "Hastalarımıza Gülümser Hanım'ın kanserle mücadelesini anlatıp çeşitli etkinliklere yönelteceğiz, amacımız sosyal etkinlikler tedavi sürecine destek olmak.
Yalçın Atlı - 05.04.2017
Vali Okur Yılın Doktorlarına Başarı Belgesi Verdi
Uşak Valisi Ahmet Okur, Sağlık Bakanlığının Uşak'ta yılın doktoru seçtiği Nurhayat Tekin, Aslı Aslan ve Acil Tıp Uzmanı Nebi Sürüm'ü makamında kabul ederek başarı belgesi verdi. Vali Okur, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yalçın Atlı ve Sağlık Müdürü Alper Cem Ünal ile Sağlık Bakanlığı tarafından Uşak'ta yılın doktoru seçilen Nurhayat Tekin, Aslı Aslan ile Uzman Nebi Sürüm'ü makamında kabul etti.
Yalçın Atlı - 21.12.2016
Karın Ağrısı Şikayetiyle Geldiği Hastanede, Hayata Tutundu
Emekli çiftçi Söğüt'ün torunu Halil Söğüt, operasyon geçiren dedesinin sağlığının iyi olduğunu anlatarak şöyle konuştu: "Dedeme 10 yıl önce aort anevrizması tanısı konulmuştu. İzmir'de bir doktora gittik ancak çok sıradan bir rahatsızlık gibi anlatıldı. Bu nedenle konuyu ciddiye almadık. Geçtiğimiz gece yarısı yoğun karın ağrısı şikayeti üzerine hastaneye geldiğimizde aort damarının yırtıldığını öğrendik, hemen ameliyata aldılar. Yaşından dolayı ölecek diye çok korktuk." "Hedef vatandaşın sağlığı" Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yalçın Atlı da hastanede kalp damar cerrahi ünitesinin 1,5 yıl önce faaliyete geçtiğine, her gün bir ameliyat yapıldığına ve ölüm oranının yüzde 5'in altında olduğuna işaret etti.
Yalçın Atlı - 13.12.2016
İstanbul'daki Terör Saldırısına Tepkiler
Gün içinde Uşak Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Yalçın Atlı, Uşak Ülkü Ocakları, Alperen Ocakları Uşak Şubesi üyeleri de emniyet müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.
Yalçın Atlı - 06.12.2016
Uşak Devlet Hastanesinde "Engel Tanımıyoruz" Etkinliği
Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yalçın Atlı, "engel tanımıyoruz" etkinliği kapsamında engelli aileleri ve engellilerle yemekte bir araya geldi.
Yalçın Atlı - 17.11.2016
Şifa Veren Eller Enerjisini Güneşten Alıyor" Projesi
Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yalçın Atlı, Uşak Devlet Hastanesine güneş enerji sistemi kurulmasına yönelik hazırlanan ve Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) tarafından hibe desteği amaya hak kazanan "Şifa Veren Eller Enerjisini Güneşten Alıyor" Projesi ile ilgili protokolün...
Yalçın Atlı - 14.09.2016
Kurban Bayramı Kutlanıyor
Vali Okur, ziyareti sırasında ayrıca Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Yalçın Atlı'dan bayram süresince sağlık hizmetleriyle ilgili alınan tedbirlerle ilgili bilgi aldı.
Yalçın Atlı - 14.05.2016
Uşak'ta 'Kronik Ruh Sağlığı Hastalıkları' Paneli Düzenlendi
Uşak Kamu Hastaneleri Birliği'ne bağlı devlet hastanesi bünyesinde faaliyet gösteren Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, "Kronik Ruh Sağlığı Hastalıklarında Toplum Ruh Sağlığı Merkezinin Rolü" konulu panel düzenledi. Elişi sergisinin de yer aldığı etkinliğe; vali yardımcısı Sait Topoğlu, Uşak AK Parti Milletvekili Dr.Alim Tunç, Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Yalçın Atlı, Halk Sağlığı Müdürü Hasan Kaya, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Mercan, Kültür ve Turizm İl Müdürü Şerif Arıtürk, kurum il müdürlüklerinin temsilcileri, Osmangazi Üniversitesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.
Yalçın Atlı - 11.05.2016
Diyabet Okulundan Mezun Olanlara Diplomaları Verildi
Diploma dağıtımı töreninde konuşan Kamu Hastahaneleri Birliği Genel Sekreteri Yalçın Atlı, teknolojik gelişmeler nedeniyle hareketsiz yaşamın yaygınlaşması, hayat tarzının değişmesi ve bunlarla birlikte yaşam süresinin uzaması gibi nedenlerle Türkiye'de diyabetin son 12 yılda yüzde 90, obezitenin ise yüzde 44 oranında arttığını anımsattı.
Yalçın Atlı - 11.05.2016
Diyabet Okulunda Diploma Töreni Yapıldı
Kamu Hastahaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Yalçın Atlı da "Hastanemizde hizmet veren diyabet okulunda dört yıllık süreçte yaklaşık bin 500 diyabet hastasına eğitim verdik.
Yalçın Atlı - 29.02.2016
Uşak'ta 9 Bebek, Doğum Gününü 4 Yılda Bir Kutlayacak
Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yalçın Atlı, gazetecilere yaptığı açıklamada bugün bugün 9 annenin doğum yaptığını belirterek tüm bebeklere sağlıklı ömürler dilediklerini ifade etti.
Yalçın Atlı - 04.12.2015
Gebe Okuluna Giden Anne Adayı Sezaryenden Uzaklaşıyor
SONER KILINÇ - Uşak Devlet Hastanesi'nde açılan gebe okulunda anne adaylarına verilen eğitim, normal doğum oranlarını artırdı.  Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yalçın Atlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada Uşak Devlet Hastanesi bünyesinde geçen yıl açılan gebe okulunda anne adaylarına verilen eğitimlere bir yılda yaklaşık 7 bin 500 anne adayının katıldığını belirtti.
Yalçın Atlı - 01.12.2015
Uşak Devlet Hastanesi'nde Yangın Tatbikatı
Uşak Devlet Hastanesi Afet Planı Başkanı Abdurahman Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, hastanede yaşanabilecek olumsuzluklara hazırlıklı olmak amacıyla tatbikat gerçekleştirdiklerini belirtti.   Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yalçın Atlı ise hastanelerde yangın, deprem ve afet durumlarında hasta, yaralı ve personel tahliyesi ile kurtarma işlemlerinin nasıl yapılacağına yönelik tatbikatın yapıldığını ifade ederek, "Bu durumlara karşı personelin hareket kabiliyetlerinin ölçülmesi, bilgi ve bilinçlerinin arttırılması, afet planının test edilerek noksanlıkların giderilmesi amacıyla tatbikat gerçekleştirildi.
Yalçın Atlı - 18.11.2015
Uşak'ta "Diyabeti Durduralım" Paneli
Paneli Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Yalçın Atlı, Halk Sağlığı Müdürü Hasan Kaya, sağlık çalışanları, öğretmen ve öğrenciler izledi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yalçın Atlı Haberleri | Yalçın Atlı Kimdir - Haberler - Yalçın Atlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yalçın Atlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Sinop'ta yoğun bakım doluluğu yüzde 20 düştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.7.2021 08:43:20. #1.16#

title