Wayfair Haberleri

Wayfair haber, Wayfair son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Wayfair - 7.8.2020
ABD'deki 'Wayfair' skandalıyla ilgili sosyal medya paylaşımlarına suç duyurusu
ANKARA Barosu Çocuk Hakları Merkezi, ABD'de e-Ticaret sitesi 'Wayfair'ın çocuk ticareti yaptığı iddiasıyla ortaya çıkan skandala ilişkin binlerce takipçisi olan bazı sosyal medya fenomenlerinin yaptığı paylaşımlara yönelik Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
Wayfair - 15.7.2020
'Sosyal medya ve dijital dünya, kriminal iletişim zeminidir'
SOSYAL medya uzmanı Prof. Dr. Levent Eraslan, dijital dünya ve sosyal medyanın aslında kriminal iletişim zemini olduğunu belirterek, "Wayfair olayı ve daha önce böylesi olayların tamamında şunu çok net söyleyebiliriz;
Wayfair - 15.7.2020
Son dakika haberleri! 'Suç dünyasının iletişim biçimi artık sosyal medya'
Son dakika haberlerine göre 'Sosyal medya ve dijital dünya, kriminal iletişim zeminidir'SOSYAL medya uzmanı Prof. Dr. Levent Eraslan, dijital dünya ve sosyal medyanın aslında kriminal iletişim zemini olduğunu belirterek, "Wayfair olayı ve daha önce böylesi olayların tamamında şunu çok net söyleyebiliriz;
Wayfair - 14.7.2020
13 Temmuz 2020 Haberleri
13 Temmuz 2020 Manşet Haberleri.
Wayfair - 14.7.2020
ETİD, Wayfair ile ilgili iddiaları takip ettiğini duyurdu
Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) Yönetim Kurulu, ABD'li e-ticaret platformu Wayfair ile ilgili iddiaların Türkiye'ye yansımasını üzülerek takip ettiklerini duyurdu.
Wayfair - 13.7.2020
Ömer Çelik: "UNESCO'nun yanlış bir değerlendirme yapmayacağını düşünüyorum"
Fransa'nın Libya politikası ve Türkiye'ye yönelik saldırılarını değerlendiren Çelik, şunları söyledi: "Orada bir oyun oynamaya çalıştılar. Açık ve net bir şekilde Fransız ve İngiliz gazeteleri de yazıyor bunu. Kendilerince ince bize göre sinsi bir oyun oynamaya çalıştılar. Bir yandan Hafter'e destek verirken bir yandan da Hafter ile Sarrac arasında arabulucu olmaya çalıştılar. Ama Hafter'e verdikleri destek Libya halkına toplu mezar olarak döndü. Bunları uyardık, daha önce bunları Ruanda'da yaptınız, Cezayir'de yaptınız diye. Bunu çok çarpıcı hale getiren ahlaksız bir jestte bulundular. Cezayir'e yönelik yapmış olduğu bir jest geçende işittik. Savaş ganimeti olarak el konulup Fransa'ya götürülen ve müzede sergilenen Cezayirli mücahitlerin kafataslarından 24 tanesini iade etmişler. Cezayirli mücahitlerin cesetleri bir direniş sembolü olmasın diye, bunların kafataslarını alıp Fransa'ya götürdüler. Tam 171 yıl boyunca mukavva kutularda bunları sergilediler, üstelik müze yaptılar. Şimdi bunlardan 24 tanesini bir jest olarak, bize göre ahlaksız bir jest olarak iade ediyorlar. Uyarılarımızın ne kadar doğru olduğu bu son ortaya koyulan jest denilen durumda da gözüküyor. Bu vahşi zihniyetin Türkiye'ye dönük eleştirilerini Libya'da bu toplu mezarlar ortaya çıkmışken kendilerine bu eleştiriler üzerinden bu tarihi, bu yaklaşımları hatırlatıyoruz. Her gelen Cumhurbaşkanı, Cezayir'in sömürge geçmişinden dolayı seçim kampanyası sırasında Macron'da yaptı, özür dilemesi gerektiğini söylüyor ama şimdi özür dilemek yerine aynısını yapıyorlar, Libya'da da, destek verdikleri kuvvetler insanlığa karşı suç işleyen bir takım gruplara destek veriyor. Dolayısıyla burada Fransa'nın Türkiye'ye söyleyeceği hiçbir söz yok. Fransa Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanımızı hedef alarak, Cumhurbaşkanımızın meşru Sarrac hükümetine verdiği desteği hedef alarak oradaki toplu mezarların üstünü örtemez. Kendisinin sömürge geçmişiyle bir kere daha hesaplaşmasında bir fayda olduğunu değerlendiriyoruz." Online alışveriş sitesi Wayfair ile ilgili iddialara ilişkin de önemli açıklamalarda bulunan Çelik, "Pek çok arkadaşımız bize bu konudaki kaygılarını ilettiler, bunun incelenmesi gerektiğini söylediler.
Wayfair - 21.6.2018
ABD Yüksek Mahkemesi'nden E-ticaret Şirketlerini Üzecek Karar
ABD Yüksek Mahkemesi, eyaletlerin internet üzerinden yapılan alışverişlerden (e-ticaret) satış vergisi toplayabileceğine karar verdi. Amazon, eBay, Wayfair gibi e-ticaret şirketlerinin hisseleri, eyaletler lehine alınan karar sonrasında değer kaybetti.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Wayfair Haberleri | Wayfair Haber - Haberler - Wayfair haberleri, son dakika wayfair haber ve gelişmeleri burada. Amazon Prime Türkiye'de: Hangi hizmetleri sunuyor, rakiplerine göre nasıl bir performans sergiliyor?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.9.2020 03:54:33. #1.15#
title