Vatani görevini yaparken hayatını kaybetti

Vatani görevini yaparken hayatını kaybetti

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Sivas'ta vatani görevini yapan asker, dün gece yattığı koğuşta rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldı. Bir süredir sağlık sorunları olduğu öğrenilen asker, solunum yetmezliği sonucu kalbinin durmasıyla hayatını kaybetti.

Sivas'ta vatani görevini yapan asker, geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti. Bir süredir sağlık sorunları yaşadığı öğrenilen askerin, solunum yetmezliği sonucu kalbinin durması üzerine vefat ettiği öğrenildi.

RAHATSIZLANINCA HASTANEYE KALDIRILDI

Edinilen bilgiye göre, 5. Piyade Er Eğitim Tugayı'nda vatani görevini yapan Er Mustafa Geçgel, geçtiğimiz gece koğuşunda rahatsızlanınca ambulansla Sivas Numune Hastanesine kaldırıldı.

BİR SÜREDİR SAĞLIK SORUNLARI VARDI

Kalbi duran asker, buradan Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine sevk edildi. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Geçgel'in bir süredir sağlık sorunları bulunduğu, solunum yetmezliğine bağlı olarak kalbinin durduğu belirtildi. Vatanı görevini yaparken vefat eden askerin Ankara'da toprağa verileceği öğrenildi.

Vatani görevini yaparken hayatını kaybetti
Vatani görevini yaparken hayatını kaybetti
Vatani görevini yaparken hayatını kaybetti

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (10)
TRAKYALILAR: acaba doğru mu yhoksa çocuk intihar mı etti?
ADSIZ: doğru intihar değil
ASKER: Kardeşim araştırılsın hele ihmal var mı yok mu ? Ben askerliğimin son ikl gününde ciddi rahatsızlandım da adamlar revir kapalı yapabileceğimiz hiç bir şey yok çıkınca tedavi olursun dediler. Hastaneye bile götürmediler. Allah dan korkar insan biraz. Kimsenin umurunda değil.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title