Vali Karaloğlu Haberleri

Vali Karaloğlu haber, Vali Karaloğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vali Karaloğlu - 24.10.2020
Diyarbakır'da Eğitim Olimpiyatlarının hazırlık toplantısı yapıldı
Öğrencilerin bilim, spor, kültür ve sanat alanlarına ilgilerinin artırılarak, yeteneklerini keşfetmelerini sağlamak ve onları ulusal ve uluslararası anlamda desteklemek amacıyla planlanan Diyarbakır Eğitim Olimpiyatlarının hazırlık toplantısı Vali Karaloğlu başkanlığında gerçekleşti.
Vali Karaloğlu - 18.10.2020
Vali Karaloğlu Çermik'te esnaf ziyaretinde bulundu
Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Çermi ilçesini ziyaret etti.
Vali Karaloğlu - 17.10.2020
Diyarbakır Valisi Karaloğlu'ndan "Muhtarlar Günü" mesajı
Vali Karaloğlu, mesajında, muhtarlık müessesesinin, vatandaşın mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi için kamu ve yerel yönetimler arasında önemli bir köprü vazifesi gördüğünü kaydetti.
Vali Karaloğlu - 16.10.2020
Son dakika haber... DHA YURT BÜLTENİ - 26
Son dakika haberi... Vali Karaloğlu: Denetimlerde bugüne kadar 19 milyon TL ceza kesmişizDİYARBAKIR'da gerçekleştirilen koronavirüs denetimlerine katılan Vali Münir Karaloğlu, bugüne kadar denetimlere uymayanlara kesilen ceza tutarının 19 milyon TL olduğunu belirterek, "Bu cezaların tamamı kamu alacağıdır.
Vali Karaloğlu - 16.10.2020
Diyarbakır'da il koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı
Diyarbakır 3. dönem il koordinasyon kurulu toplantısı Vali Münir Karaloğlu başkanlığında ildeki tüm paydaşların katılımıyla gerçekleştirildi. DSİ 10. Bölge Müdürlüğü konferans salonunda yapılan toplantıda yatırım programında yer alan ve merkezi idare ile yerel yönetimler tarafından gerçekleştirilen projelerin yapım ve tamamlanma aşamaları tüm ayrıntılarıyla ele alındı. Burada konuşan Vali Karaloğlu, "Bugün projelere baktığımızda ödeneklere baktığımızda yine en büyük payı aslan payını ulaşım ve haberleşme sektörünün aldığını görüyoruz 463 milyon 263 bin 559 lira ödeneği var ulaşım ve haberleşmenin.
Vali Karaloğlu - 14.10.2020
Diyarbakır Valisi Karaloğlu canlı yayında Bismil'e kütüphane müjdesi verdi
Pandemi sürecinin iletişime yansıyan olumsuz etkisinin en aza indirilmesi ve ulaşılabilirliğin sağlanması amacıyla Vali Karaloğlu tarafından gerçekleştirilen "Vali Münir Karaloğlu ile Sosyal Medya Buluşmaları" Sur ve Bağlar'ın ardından Bismil ile devam etti.
Vali Karaloğlu - 8.10.2020
Musa Aydın'dan Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu'na ziyaret
Federasyondan yapılan açıklamaya göre, Batman ve Siirt'in ardından Diyarbakır'a giden Aydın, Vali Karaloğlu ile görüştü.
Vali Karaloğlu - 25.9.2020
Son dakika haberi... Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Diyarbakır'da açılış ve temel atma törenlerinde konuştu
Daha sonra Bakan Varank, Vali Karaloğlu, AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Eker, Bal ve Eronat ile merkezin temelini attı.
Vali Karaloğlu - 21.9.2020
Vali Karaloğlu, DİSKİ çalışmalarını yerinde inceledi
Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, günlük 280 bin metreküp içme suyu hizmeti sunan Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) çalışmalarını sahada denetledi.
Vali Karaloğlu - 19.9.2020
Vali Karaloğlu - 16.9.2020
Diyarbakır'da mısır hasadı başladı
Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Bismil ilçesindeki ilk mısır hasadına katıldı. Hasadın yapıldığı yerde açıklamalarda bulunan Vali Karaloğlu, Bismil'in Türkiye'de dönüm başına en çok verim alınan yer haline geldiğini belirterek, anız yangınlarına karşı çiftçileri uyardı.
Vali Karaloğlu - 14.9.2020
Çınar'da koordinasyon toplantısı yapıldı
Daha sonra Vali Karaloğlu başkanlığında ilçede devam eden çalışmalar ve planlanan projeler ile sorunlar ve çözüm önerilerinin müzakere edildiği genel bir değerlendirme toplantısı yapıldı.
Vali Karaloğlu - 13.9.2020
Sosyal medyada Sur buluşması
Vatandaşlar tarafından sosyal medya platformu üzerinden gelen soruların Vali Karaloğlu tarafından cevaplandırılacağı ilk yayın 15 Eylül 2020 Salı günü saat 16.
Vali Karaloğlu - 13.9.2020
Vali Karaloğlu - 13.9.2020
Vali Münir Karaloğlu ile sosyal medya buluşmaları Sur'da başlıyor
Yaşanan pandemi sürecinin iletişime olan olumsuz etkisinin önüne geçmek ve vatandaşların sorun, talep ve önerilerini bizzat cevaplandırmak için Vali Karaloğlu vatandaşlarla yeni medya üzerinden bir araya gelecek.
Vali Karaloğlu - 13.9.2020
Vali Karaloğlu'ndan Bilgi Evi ziyareti
Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Münir Karaloğlu, Bilgi Evini ziyaret ederek burada eğitim gören öğrencilerle bir araya gelid.Çalışmalarını aralıksız sürdüren Vali Münir Karaloğlu hafta sonunu sosyal ve kültürel alanlara ayırdı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Vali Karaloğlu Haberleri | Vali Karaloğlu Kimdir - Haberler - Vali Karaloğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Vali Karaloğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Diyarbakır'da Eğitim Olimpiyatlarının hazırlık toplantısı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 15:00:34. #1.15#
title