Suçüstü Yakalanan Kadın, Kameralardan Utanıp Yüzünü 3 Yaşındaki Çocuğuyla Sakladı!

Suçüstü Yakalanan Kadın, Kameralardan Utanıp Yüzünü 3 Yaşındaki Çocuğuyla Sakladı!

Adana'da, uyuşturucu yerine yeşil ve kırmızı reçete ile alınması gereken hapları tanesi 20 liradan satan kadın suçüstü yakalandı. Adliyeye sevk edilen kadının, görüntülenmemek için yüzünü 3 yaşındaki çocuğuyla gizlemesi dikkat çekti.

Adana'da yapılan operasyonda uyuşturucu yerine yeşil ve kırmızı reçete ile alınması gereken hapları satan kadın yakalandı. Genç kadın sorgusunun ardından çocuğuyla birlikte adliyeye sevk edildi. Sevk sırasında kadının kendisini görüntülemek isteyen basın mensuplarına karşı yüzünü çocuğuyla gizlemesi dikkat çekti.

UYUŞTURUCU İÇERİKLİ İLAÇLARI SATTI

Edinilen bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, polisin baskınlarından sonra uyuşturucu bulamayan torbacıların bu kez de kırmızı ve yeşil reçete ile alınan özellikle depresyonda olanların kullandığı uyuşturucu içerikli ilaçları sattığı ihbarını aldı.

SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Bunun üzerine harekete geçen sivil narkotik ekipleri, merkez Yüreğir ilçesi Ulubatlı Hasan Mahallesi'ne müşteri kimliğinde geldi. Sivil polis sokakta Rahma A. isimli bir kadının elinde makasla ilaçları kesip kesip dağıttığını gördü. Bir süre kadını izleyen ekipler daha sonra kadını suçüstü yaparak gözaltına aldı.

YÜZÜNÜ ÇOCUĞUYLA GİZLEDİ

Kadın 17 hap ile birlikte ve makasla emniyete getirildi. Ayrıca kadının 3 yaşlarındaki çocuğuna bakacak kimse olmadığı için o da yanında getirildi. Kadın sorgusunun ardında çocuğuyla birlikte adliyeye sevk edildi. Sevk sırasında kadının kendisini görüntülemek isteyen basın mensuplarına karşı yüzünü çocuğuyla gizlemesi dikkat çekti.

TUTUKLANDI

Rahma A. çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı.

Suçüstü Yakalanan Kadın, Kameralardan Utanıp Yüzünü 3 Yaşındaki Çocuğuyla Sakladı!
Kaynak: İHA
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.