Uyuşturucu operasyonunda yakalanan genç kız: Pişman değilim
Haberler » 3. Sayfa » Uyuşturucu operasyonunda yakalanan genç kız: Pişman değilim - Haberler

Uyuşturucu operasyonunda yakalanan genç kız: Pişman değilim

Bursa'da 10 mahallede, 50 farklı adrese bin polis memuruyla düzenlenen operasyonda gözaltına alınan genç kız, gazetecilerin "Pişman mısın?" sorusuna "Pişman değilim. Ben satmıyorum, içiciyim" dedi.

Uyuşturucu operasyonunda yakalanan genç kız: Pişman değilim

'da bin polisin katılımıyla düzenlenen şafak vakti uyuşturucu operasyonunda yakalanan 27 kişi adliyeye sevk edildi. Emniyetten topuklu ayakkabı ile çıkarılan genç kız, "Pişman değilim. Ben satmıyorum, içiciyim" dedi.

50 ADRESE EŞ ZAMANLI OPERASYON

İl Emniyet Müdürlüğü, Bursa merkezde bulunan 10 mahallede, 50 farklı adrese bin polis memuruyla eş zamanlı şafak operasyonu yaptı. Operasyonda özel harekat polisleri, çevik kuvvet ve çok sayıda narkotik köpeği görev aldı. Operasyon drone ile havadan da desteklendi.

"PİŞMAN DEĞİLİM, SATMIYORUM"

5-6 aylık bir çalışma neticesinde yapılan baskınlarda gözaltına alınan 27 kişi adliyeye sevk edildi. Geniş güvenlik tedbirleri altında adliyeye sevk edilen zanlılar arasında topuklu ayakkabı giyen genç bir kız, "Pişman değilim. Ben satmıyorum, içiciyim" dedi.

İşte düzenlenen operasyondan kareler;

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Uyuşturucu operasyonunda yakalanan genç kız: Pişman değilim
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler