Uyuşturucu Kullanma Suçundan Aldığı Cezası Ertelenen Gizem Karaca, Mutluluk Pozu Verdi
Advertisement

Uyuşturucu Kullanma Suçundan Aldığı Cezası Ertelenen Gizem Karaca, Mutluluk Pozu Verdi

Haberler.com - Haberler | Güncel

Uyuşturucu madde kullanma suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırılan güzel oyuncu Gizem Karaca, cezasının 5 yıl ertelenmesinin ardından Instagram hesabından ilk paylaşımını yaptı.

İstinaf Mahkemesi, yerel mahkemenin kararını kaldırarak oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve şarkıcı Cenk Eren'in de aralarında bulunduğu 13 sanık hakkında "uyuşturucu madde kullanma" suçundan 10'ar ay hapis cezası verdi. Daire, sanıkların hapis cezalarını 5 yıl süreyle erteledi.

CEZASI ERTELENİNCE MUTLULUK POZU VERDİ

Hapis cezası 5 yıl ertelenen güzel oyuncu Gizem Karaca, sosyal medya hesabı Instagram'dan karar sonrası ilk paylaşımını yaptı. Sabah yaptığı paylaşımda gökyüzünü paylaşarak dua emojisi koyan oyuncu, kararın ardından da adeta mutluluk pozu vererek kendi fotoğrafını paylaştı.

NE OLMUŞTU?

İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesi, 16 Mayıs 2018'de verdiği kararla, oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Hüseyin Orçun Benli ile şarkıcı Cenk Eren'e (Yüksel Venedik) savcının talep ettiği, "uyuşturucu madde kullanmak" suçundan değil, "uyuşturucu madde ticareti yapmak" suçundan hapis cezaları vermişti.

Oyuncular Ulusoy, Karaca ve Benli ile menajer Boronkay'a 4 yıl ikişer ay hapis cezası öngören heyet, şarkıcı Eren'e ise uyuşturucu maddenin kokain olması gerekçesiyle artırım uygulayarak aynı suçtan 6 yıl 3 ay hapis cezası verilmesini kararlaştırmıştı.

Diğer 29 sanığın "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan 4 yıl 2 ay ile 18 yıl 9 ay arasında değişen oranlarda hapis cezasına çarptırılmasına hükmeden heyet, başka suçtan tutukluların da aralarında bulunduğu 4 sanığın tutuklanmasını, 3 sanık hakkında ise yakalama emri düzenlenmesini kararlaştırmıştı.

##12051424##

Uyuşturucu Kullanma Suçundan Aldığı Cezası Ertelenen Gizem Karaca, Mutluluk Pozu Verdi
Haber Yorumları (73)
GOYYARİ: NE YANI UYUSTURUCUDA MI KULLANMAYAK HAHAHAHAH
HAYRULLAH: Tayyar butun yorumlari okuyup dediklerinizi yapcak sanki ne diye yorum yaziyonuz ki bossss
ALI: bunların cezasını az veren hakım savcı her ıkısıde ne savcı nede hakem hıc bır halt deyıl bunların cezası 15 artı olması gerekırken 6 yıl bunlara bu cezayı veren savcıların hepısını gorevden alcaksın bublar uyuşdurcu tıcaretı yapıyor en duşuk ceza 15 olması gerekırken bunlara 6 yıl vermış neyımış unuler bu memlekte bu işı kım yapıyorsa hepısıne aynı cezayı verceksın zaten bu ılete bundan onu alınamıyor polıs yaklıyor savcı beyler denetımlı salıyolar
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title