Bir ay boyunca tecavüze uğrayan ünlü şarkıcı Duffy, ilk kez olayın detaylarını anlattı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Bir ay boyunca tecavüze uğrayan ünlü şarkıcı Duffy, ilk kez olayın detaylarını anlattı

Snob Magazin - Haberler | Magazin

Ünlü şarkıcı Duffy, kendi sitesinde yıllar önce yaşadığı tecavüz olayının detaylarını anlattı. Yaşadığı korkunç olayı anlatan şarkıcı uyuşturucu ilaç verilip kaçırıldığını ve dört hafta boyunca tecavüze uğradığını söyledi.

Geçtiğimiz yıllarda kaçırıldığını ve dört hafta boyunca tecavüze uğrayan Grammy ödüllü şarkıcı Duffy, kendi web sitesinden yaptığı açıklamada, tecavüz olayının detaylarını anlatarak ülkesi dışında bir yere kaçırılıp tecavüze uğradığını söyledi.

35 yaşındaki Galli şarkıcı, hikayesini, benzer olayları yaşayan başkalarına yardım etme amacıyla anlattığını belirterek şunları yazdı: "Doğum günümdü, bir restoranda uyuşturucu verildi ve sonra dört hafta boyunca uyuşturuldum ve yabancı bir ülkeye götürüldüm. Uçağa nasıl bindiğimizi ve sonra bir araçla nasıl seyahat ettiğimizi hatırlayamıyorum. Bir otel odasına götürüldüm, fail döndü ve bana tecavüz etti. Acıyı hatırlıyorum ve olay olduktan sonra odada bilinçli kalmaya çalışıyordum."

Duffy, "O uyurken komşu şehir veya kasabaya kaçmayı düşündüm, ama param yoktu ve o kişi polisi arayarak beni kayıp kişi olarak ihbar edebilir diye düşünerek korktum" dedi. Duffy, daha sonra failin, kendi evinde de uyuşturucu vermeye devam etiğini ve dört hafta boyunca tecavüz ettiğini söyledi.

Yaşadığı olayın detaylarını anlatan şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti: "Olaylar olduktan sonra tanıdığım biri evime geldi ve beni battaniyeye sarılmış halde balkonumda gökyüzüne bakarken buldu. Eve nasıl döndüğümü hatırlayamıyorum. Beni evde bulan kişi yüzümün sarı renkte olduğunu ve ölü bir insan gibi göründüğümü söyledi."

"Bu hikayeyi paylaşıyorum, çünkü yaralayıcı bir dünyada yaşıyoruz. Beni derinden sarsan bu durumdan artık utanmıyorum. Eğer kalpten konuşursanız başkalarının içindeki kalbin cevap vereceğine inanıyorum. Hayatım hakkında ve hikayem kadar karanlık aynı acıyı yaşamış başkalarının hayatları için kalpten konuşuyorum."

Duffy, hayatına devam ederken bir 'beden çalışması' yapmayı planladığını da sözlerine ekledi. Şarkıcı, "Bunun çok zor olduğunu biliyorum. İnsanların bir zamanlar tanıdığı kişi olacağım şüpheli olsa da bir gün bir beden çalışması yapmak benim kendime olan borcum. Müziğimin kalitesi kendisiyle ölçülecek ve bu hikaye, beni tanımlayan bir şey olmaktan çıkıp deneyimlediğim bir şey olacak" dedi.

Ünlü şarkıcı ilk kez şubat ayında Instagram hesabından duyurduğu tecavüz olayıyla ilgili, "Açıklayamıyorum. Birçoğunuz bana ne olduğunu, nereye kaybolduğumu ve neden kaybolduğumu merak etti. Bir gazeteci benimle iletişim kurdu, bana ulaşmanın bir yolunu buldu ve ben de geçen yaz ona her şeyi anlattım. Çok kibardı ve sonunda konuşabilmiş olmak çok güzel bir histi. Doğrusu, bu ve lütfen bana inanın, şimdi iyiyim ve güvendeyim. Tecavüze uğradım, uyuşturucu madde verildi ve birkaç gün rehin tutuldum. Tabii kurtuldum. Atlatmak zaman aldı. Bunu söylemenin kolay yolu yok ama son on yılda, binlerce gün boyunca kalbimde yeniden güneş ışığı görmeyi istedim, şimdi ise güneş parıldıyor" demişti.

Bir ay boyunca tecavüze uğrayan ünlü şarkıcı Duffy, ilk kez olayın detaylarını anlattı
Snob Magazin - Magazin Haberleri
Yorumlar (14)
Şeyma:Bu hikayeyi uydurdum çünkü piyasam düştü yaşlandım sizdeki gibi bornozla poz vermek ve altına cesur yazmak ya da direğe çıkıp dans ediyormuş gibi yapmak bizde pek sökmüyor. Bizde cesur denilince anadan üryan soyunup poz vermek lazım o zaman da pörsüyen, sarkan, yaşlanan kaplumbağa derisi gibi olan bedenimin kusurları gözükür yapamam. Bunu uydurdum demek istemiş.
AYŞEGÜL:Bacım Rüya görmüşsün rüya. Hatta balkonda battaniyeye sarılı şekilde uyuya kalmışsın belli. Betin benzinde bu yüzden atmıştır.
kenan:düpedüz yalan. gündemde kalmak için uydurmuş.
500
title