Ünlü Manken Çağla Şıkel ve Hatice Birbirine Girdi

Ünlü Manken Çağla Şıkel ve Hatice Birbirine Girdi

28.04.2019 12:08 | Son Güncelleme: 28.04.2019 12:09

Ünlü manken Çağla Şıkel, podyumda kalçasını açan Hatice hakkında "Podyuma çıkacağım kişileri mutlaka bilirim herkesin kendi gösterişi" dedi. Şıkel'e cevap veren Hatice ise "Ah be canım en azından tostumu yeyip beklemedim otel odasında evli adamı" dedi.

Son zamanlarda paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiren şarkıcı Hatice, modacı Cengiz Semercioğlu'nun defilesinde bir anda elbisesini kaldırarak kalçasını gösterdi. Bu görüntüleriyle olay yaratan Hatice ile manken Çağla Şıkel arasında tartışma çıktı.

Hatice, üstü kapalı şekilde kendisini eleştiren Şıkel'e geçmişte yaşanan bir olayla ilgili konuşarak cevap verdi.

"HERKESİN KENDİ GÖSTERİŞİ KENDİ YÜRÜYÜŞÜ"

Muhabirlerin Hatice'nin yaptığı kalça hareketiyle ilgili sorulara cevap veren Çağla Şıkel, "Podyuma çıkacağımı kişileri önceden mutlaka biliyorum. Çıkan herkese saygı duyuyorum. Asla onlarla ilgili yorum yapmıyorum herkesin kendi gösterişi herkesin kendi yürüyüşü" dedi.

"OTEL ODASINDA EVLİ ADAMI BEKLEMEDİM"

Şikel'in bu sözlerine Hatice'den cevap gecikmedi. Hatice Şikel'in bu sözlerinden rahatsız oldu ve çok sert açıklamalar yaparak "Bir zamanların tostçu çağlası bunu sen mi söylüyorsun? ah be canım en azından tostumu yeyip beklemedim otel odasında evli adamı. Ben de bilirim kimle muhatap olup olmayacağımı da neyse." dedi.

"TOSTUMU YEDİM BEKLİYORUM"

2002 senesinde Yüksel Ak ile evli olan Şenol İpek ile Çağla Şıkel arasındaki mesajlaşma magazin gündemine bomba gibi düşmüş. İddiaya göre; Çağla Şıkel, Yüksel Ak ve Şenol İpek, bir iş dolayısıyla tatil beldesindeki bir otelde kalıyorlar. Ve Çağla Şıkel, Şenol İpek'e "Tostumu yedim seni bekliyorum" diye bir mesaj atıyor.

Ünlü Manken Çağla Şıkel ve Hatice Birbirine Girdi
Haber Yorumları (43)
EMİNE KAVAZ: İnsan oğlu herkesin gizli saklisivar yüzüne çıkarmakta karaktere kalmış birşey .çağla hanım sizi bilen bilir ,bilmeyenler de kendi halinde olsun seni seviyoruz vebu konular çıkarılmasında kınıyoruz.keske eski saygı sevgi herkesin açığını kollayan nefislerimiz olmasaydi
CONBONCONİ: ÇAĞLA HANIM OZMAN LAR HATA YAPMIŞ OLABİLİR AMA ŞUANDA SAYGI DUYULACAK DÜZGÜN BİR HANIMEFENDİ VE ANNE BURALARI ÇOCUKLARIDA OKUYACAK
ÇAĞLA BİR ŞEY YAPMADI: Kadın anlatmaya calıştı ama dinleyen yok!! O zaman o süreç menajerler vs tarafından yanlış yönetildi sadece. Zaten Türkiye''de bir laf çıktı mı, geri döndüremiyorsun. Daha geçenlerde Şenol İpek de aynısını söyledi. Çağla ben tost yiyeceğim demiş. Şenol da tamam ben de gelirim birazdan diye ayrılmış. Çağla da tostunu yiyince mesaj atmış kafeden. Gayet de arkadaşça. Neden bir türlü o yönden bakamıyorsunuz. İnsanın fikri neyse. .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title