Ümraniye'de Suriyeli bir kişi özel harekat polisi üniformasıyla yakalandı
Haberler » 3. Sayfa » Ümraniye'de Suriyeli bir kişi özel harekat polisi üniformasıyla yakalandı - Haberler

Ümraniye'de Suriyeli bir kişi özel harekat polisi üniformasıyla yakalandı

İstanbul Ümraniye'de özel harekat polisi üniformasıyla gezen bir kişi bekçilerin dikkatini çekti. Kimlik kontrolü yapılan kişinin Suriyeli olduğu tespit edildi. Üzerinde tabanca bulunan şahıs gözaltına alındı.

'de devriye gezen bekçiler, şüphelendikleri bir kişiyi durdurup, kimlik kontrolünü yaparak üzerini aradı. uyruklu olduğu anlaşılan kişinin, özel harekat polisi üniforması giydiği görülürken, üzerinde yapılan aramada bıçak ve kuru sıkı tabanca bulundu.

ÜZERİNDEN TABANCA ÇIKTI

Ümraniye'de dün devriye gezen bekçiler, şüphelendikleri bir kişiyi durdurdu. Özel harekat polisi üniforması giydiği görülen kişinin, yapılan kimlik sorgulamalarında Suriye uyruklu Ahmad Alatef olduğu ortaya çıktı. Herhangi bir suç kaydı olmadığı belirlenen şüphelinin, üzerinde yapılan aramada 1 bıçak ve 1 kuru sıkı tabanca bulundu.

SERBEST BIRAKILDI

Gözaltına alınan şüpheli, Ümraniye Şehit Numan Şeref Datlı Polis Merkezi'ne teslim edildi. Suriye uyruklu şüphelinin alınan ifadesinin ardından emniyet tarafından savcılığa bilgi verildi. Savcılık, herhangi bir suça karışmadığı gerekçesiyle şüphelinin serbest bırakılması talimatını verdi.

TABANCAYA EL KONULDU

Suriye uyruklu şüpheli, kuru sıkı silah taşıma suçundan bin 294 lira idari para cezası uygulanarak serbest bırakıldı. Kuru sıkı tabanca, bıçak ve üniformaya el konuldu.

Kaynak: DHA

Haber Videosu

: Ümraniye'de Suriyeli bir kişi özel harekat polisi üniformasıyla yakalandı
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

3. Sayfa

Son Dakika Haberleri