Ümit Sönmez Haberleri

Ümit Sönmez haber, Ümit Sönmez son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ümit Sönmez - 20.02.2021
Antalya'da trafik kazasına karışan sürücü, taktığı kask sayesinde başına darbe almadı
Ümit Sönmez'in kullandığı 07 AFR 962 plakalı motosiklet, Hürriyet Caddesi'nde Bayram Aksu yönetimindeki 07 DBA 70 plakalı otomobille çarpıştı.
Ümit Sönmez - 08.09.2020
Diyarbakırspor Kulüp Başkanlığına Hacı İhsan Aydın seçildi
Yönetim kurulu üyeliklerinde de Siyabend Aydın, Şehmus Akyıl, Bedri Ayseli, Nafiz Bedirhanoğlu, Fatih Hillez, Ensari Aydın, Hanifi Zazaoğlu, Muammer Bayır, Mehmet Karakaş, Muhteşem Erdem, Ümit Sönmez ve Şiyar Aydın yer aldı.
Ümit Sönmez - 26.08.2020
Edirne'den kısa kısa
Türk tarihinin büyük başarılarla dolu olduğunu belirten Pekcanlı, şunları kaydetti: "Bugün, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşu yolunda, emperyalist güçlere karşı verdiğimiz bağımsızlık mücadelesinin zafere yürüdüğü en önemli günlerden birisidir. Bu gün, bağımsızlığımıza ve özgürlüğümüze kast edenlere karşı bir halkın geleceğine top yekun sahip çıktığı gündür. 98 yıl önce bu gün 26 Ağustos 1922'de, büyük zaferimizin ilk adımı atılmıştır. Bu gün ülkemizin tam bağımsız, özgür, demokratik, halkçı ve laik bir ülke olarak yürüyüş mücadelemizde aynı kararlılıkla buradayız ve burada olmaya devam edeceğiz. Büyük Taarruzun 98.yıl dönümünde ebedi Başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyorum." DOÇEK üyeleri Kaçkar Dağı'na tırmandı Keşan Doğa Çevre ve Kültür Derneği (DOÇEK) sporcularu, Kaçkar Dağı'na tırmandı. Dernekten yapılan açıklamaya göre, derneğin dağcılık ekibi üyesi Coşkun Özçelik, Ümit Sönmez ve Murat Uçkaç 3 bin 937 metrelik zirveye başarılı bir tırmanış gerçekleştirdi.
Ümit Sönmez - 15.08.2020
Son dakika haber... Yücel Arzen ve Ali Nuri Türkoğlu "Mevzu Bahis"in ilk bölümüne konuk olacak
Ümit Sönmez'in sunumuyla ekrana gelecek programın ilk bölümü, TV NET ekranlarında 21.
Ümit Sönmez - 04.10.2019
Etnospor'daki AA çadırında sıkı mücadele
Ümit Sönmez: "Çocukların ve gençlerin gazeteciliğe özenmesini sağlamaya çalışıyoruz" AA Haber Akademisi Direktörü Ümit Sönmez, kurdukları parkurda çocuklar ve gençlere gazeteciliğin felsefesini aşılamaya ve onların mesleğe özenmesini sağlamaya çalıştıklarını söyledi.
Ümit Sönmez - 16.09.2019
Ajans Haberciliği Hizmet İçi Eğitimi
Haber Akademisi Direktörü Ümit Sönmez, AA Konferans Salonu'nda ilk ders öncesi yaptığı konuşmada, Genç Yetenek Geliştirme Programına katılanların farklı alanlarda uzmanlıkları olduğunu, kurum bünyesinde bu uzmanlıklarını en iyi şekilde göstereceklerine inandığını söyledi.
Ümit Sönmez - 09.09.2019
BİK Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Mehmet Zahid Sobacı seçildi
30. Dönem Genel Kurulu görev süresince yönetim kurulu üyeliklerine, Anadolu Gazete Sahipleri Temsilcisi-Çorum Hakimiyet Gazetesi Sahibi Şevket Erzen, Medya İşçileri Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Ümit Sönmez, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı İletişim Başkan Yardımcısı Doç.
Ümit Sönmez - 16.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 2
Veteriner Hekim Ümit Sönmez ise, kırkayak, akrep veya arı gibi böcek sokmalarının yarattığı tehlikeye değinerek, "Yaz aylarında çoğalıyorlar.
Ümit Sönmez - 25.02.2019
Türk Dağcılar Hocalı Katliamı Kurbanları İçin Tırmandı
AKUD Başkanı Ümit Sönmez, AA muhabirine yaptığı açıklamada, her yıl Hocalı şehitlerini anmak için faaliyet gerçekleştirdiklerini söyledi.
Ümit Sönmez - 05.01.2019
Mavi Kuş Mart'ta Şehir Tiyatroları'nda Sahnelenecek"
AA Kültür Sanat Haberleri Editörü Bünyamin Yılmaz'ın yönettiği, İBB Kültür Daire Başkanı Rıdvan Duran'ın konuşmacı olarak yer aldığı Bahariye Mevlevihanesi'ndeki "Kültür Sanata İstanbul Vizyonu" konulu Mücerret Buluşmaları'na, Anadolu Ajansı (AA) Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkaya, Haber Akademisi Koordinatörü Ümit Sönmez, Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik, Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) Başkanı Mehmet Koç, Medya Sanat Merkezi (MSM) Genel Başkanı İsmail Halis ve MSM Genel Sekreteri Abdulhamit Güler'in yanı sıra MSM Senaryo Okulu Koordinatörü Oktay Berber katıldı.
Ümit Sönmez - 14.09.2018
13. Dönem Savaş Muhabirliği Eğitimi Sertifika Töreni (2)
"Binin üzerinde gerçek mermi, kilolarca patlayıcı kullanıldı" AA Haber Akademisi Koordinatörü Ümit Sönmez de kursiyerlerin zorlu bir eğitimden geçtiklerini söyledi.
Ümit Sönmez - 14.09.2018
13. Dönem Savaş Muhabirliği Eğitimi Sertifika Töreni
"Binin üzerinde gerçek mermi, kilolarca patlayıcı kullanıldı" AA Haber Akademisi Koordinatörü Ümit Sönmez de kursiyerlerin zorlu bir eğitimden geçtiklerini söyledi.
Ümit Sönmez - 03.08.2018
Görüş - 'Muhabir' Kitabı: Doğru Gazeteciliğin Kriterleri
Bu sorulara verilecek çoğu cevabı içinde barındıran, Anadolu Ajansı tarafından çıkarılan 'Muhabir', öğrencilerimizin ve öğretim üyelerinin beklentilerini büyük ölçüde karşılayan bir başucu kitabı olması bakımından değerlidir. Şenol Kazancı yönetiminde, Hayri Çetinkuş ve Necati Keleş editörlüğünde, Metin Mutanoğlu, Mustafa Özkaya ve Ümit Sönmez tarafından geliştirilen proje kapsamında yer alan 'Muhabir'de akademisyen, uzman, fotoğrafçı, gazeteci, araştırmacı birçok isim katkı sağlamış durumda.
Ümit Sönmez - 07.06.2018
Medya Sanat Merkezi'nin Sezon Kapanışı Yapıldı
Halis, MSM'nin Metin Mutanoğlu, AA Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkaya ve AA Haber Akademisi Koordinatörü Ümit Sönmez'in öncülüğünde kurulduğuna işaret ederek, "Kültürel iktidardan ziyade, kültürel iklime talibiz.
Ümit Sönmez - 06.06.2018
Ramazanda "Ekşisu"Ya Yoğun Talep
Hem vakit geçirip hem maden suyu alıyorlar Ümit Sönmez de haftada 1-2 sefer gelip mesire alanındaki çeşmelerden maden suyu aldığını anlatarak, "Bu su midede şişkinlik yapmıyor, hazmı kolaylaştırıyor, faydasını görüyoruz, Erzincan'da evinde bu maden suyundan olmayan yok.
Ümit Sönmez - 15.05.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan İngiltere'de
Notlar Programa, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın, AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, AA Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkaya ile AA Haber Akademisi Koordinatörü Ümit Sönmez de katıldı.
Ümit Sönmez - 01.04.2018
Duvar Arasında Sıkışan İnek Vinçle Kurtarıldı
Sarıçam ilçesine bağlı Kayışlı köyünde Ümit Sönmez'e ait inek, otlarken DSİ'ye ait sulama kanaleti ile bir evin duvarı arasında sıkıştı.
Ümit Sönmez - 07.02.2018
Beyoğlu'nda 7 Katlı Otelde Yangın: 3'ü Ağır, 6 Yaralı (Gündüz Görüntüsü)
Haber-Kamera: Ozan URAL- Cemil ÖZDEMİR-Soner HASIRCIOĞLU/ Hakan KAYA-Hasan YILDIRIM-İSTANBUL DHA Beyoğlu'nda 7 katlı bir otelde çıkan yangında 3'ü ağır 6 kişi yaralandı.  Beyoğlu Hüseyinağa Mahallesi Büyükbayram Sokak'ta bulunan 7 katlı bir  otelin 4. katında saat 02.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir  nedenle yangın çıktı. Çevredeki vatandaşlar yangını itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi.  Olay yerine Beyoğlu,Fatih, Şişli, Beşiktaş itfaiye ekipleri ve çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri alev alev yanan otele köpükle müdahele etti. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü. İtfaiye ekipleri üst katlarda mahsur kalan yaralıları merdivenli araçla kurtardı. Yangından 3'ü ağır 6 kişi yaralandı. Yaralılar ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı.    "HEMEN İÇERİYE DALDIM" Yangını görüp alevlerin arasına girerek bir kişiyi kurtardığını söyleyen Ümit Sönmez, "Yangın çıktı 4.
Ümit Sönmez - 07.02.2018
Dha İstanbul Bülteni - 2
Görüntü Dökümü: ------------- -Olay yerinden görüntü -Servis aracı -Yerdeki ceset -Servis sürücüsünün görüntüsü -Ağlayanlar -Detaylar 07.02.2018 - 10.37 Haber Kodu : 180207027 ================== (gündüz görüntüleriyle) 3-BEYOĞLU'NDA 7 KATLI OTELDE YANGIN: 3'Ü AĞIR, 6 YARALI  Haber-Kamera: Ozan URAL- Cemil ÖZDEMİR-Soner HASIRCIOĞLU/ Hakan KAYA-Hasan YILDIRIM-İSTANBUL DHA Beyoğlu'nda 7 katlı bir otelde çıkan yangında 3'ü ağır 6 kişi yaralandı.  Beyoğlu Hüseyinağa Mahallesi Büyükbayram Sokak'ta bulunan 7 katlı bir  otelin 4. katında saat 02.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir  nedenle yangın çıktı. Çevredeki vatandaşlar yangını itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi.  Olay yerine Beyoğlu,Fatih, Şişli, Beşiktaş itfaiye ekipleri ve çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri alev alev yanan otele köpükle müdahele etti. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü. İtfaiye ekipleri üst katlarda mahsur kalan yaralıları merdivenli araçla kurtardı. Yangından 3'ü ağır 6 kişi yaralandı. Yaralılar ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı.  "HEMEN İÇERİYE DALDIM" Yangını görüp alevlerin arasına girerek bir kişiyi kurtardığını söyleyen Ümit Sönmez, "Yangın çıktı 4.
Ümit Sönmez - 07.02.2018
Gündüz Görüntüleriyle) Beyoğlu'nda 7 Katlı Otelde Yangın: 3'ü Ağır, 6 Yaralı
Haber-Kamera: Ozan URAL- Cemil ÖZDEMİR-Soner HASIRCIOĞLU/ Hakan KAYA-Hasan YILDIRIM-İSTANBUL DHA Beyoğlu'nda 7 katlı bir otelde çıkan yangında 3'ü ağır 6 kişi yaralandı.  Beyoğlu Hüseyinağa Mahallesi Büyükbayram Sokak'ta bulunan 7 katlı bir  otelin 4. katında saat 02.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir  nedenle yangın çıktı. Çevredeki vatandaşlar yangını itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi.  Olay yerine Beyoğlu,Fatih, Şişli, Beşiktaş itfaiye ekipleri ve çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri alev alev yanan otele köpükle müdahele etti. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü. İtfaiye ekipleri üst katlarda mahsur kalan yaralıları merdivenli araçla kurtardı. Yangından 3'ü ağır 6 kişi yaralandı. Yaralılar ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı.  "HEMEN İÇERİYE DALDIM" Yangını görüp alevlerin arasına girerek bir kişiyi kurtardığını söyleyen Ümit Sönmez, "Yangın çıktı 4.
Ümit Sönmez - 07.02.2018
3- Beyoğlu'nda 7 Katlı Otelde Yangın: 3'ü Ağır, 6 Yaralı
BEYOĞLU Hüseyinağa Mahallesi Büyükbayram Sokak'ta bulunan 7 katlı bir  otelin 4. katında saat 02.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Çevredeki vatandaşlar yangını itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi.  Olay yerine Beyoğlu,Fatih, Şişli, Beşiktaş itfaiye ekipleri ve çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri alev alev yanan otele köpükle müdahele etti. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü. İtfaiye ekipleri üst katlarda mahsur kalan yaralıları merdivenli araçla kurtardı. Yangından 3'ü ağır 6 kişi yaralandı. Yaralılar ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı.    ALEVLERİN ARASINA GİRİP KURTARDI Yangını görüp alevlerin arasına girerek bir kişiyi kurtardığını söyleyen Ümit Sönmez, "Yangın çıktı 4.
Ümit Sönmez - 07.02.2018
2- Beyoğlu'nda 7 Katlı Otelde Yangın: 3'ü Ağır, 6 Yaralı
BEYOĞLU Hüseyinağa Mahallesi Büyükbayram Sokak'ta bulunan 7 katlı bir  otelin 4. katında saat 02.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Çevredeki vatandaşlar yangını itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi.  Olay yerine Beyoğlu,Fatih, Şişli, Beşiktaş itfaiye ekipleri ve çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri alev alev yanan otele köpükle müdahele etti. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü. İtfaiye ekipleri üst katlarda mahsur kalan yaralıları merdivenli araçla kurtardı. Yangından 3'ü ağır 6 kişi yaralandı. Yaralılar ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı.        ALEVLERİN ARASINA GİRİP KURTARDI Yangını görüp alevlerin arasına girerek bir kişiyi kurtardığını söyleyen Ümit Sönmez, "Yangın çıktı 4.
Ümit Sönmez - 07.02.2018
Beyoğlu'nda 7 Katlı Otelde Yangın: 3'ü Ağır, 6 Yaralı
BEYOĞLU Hüseyinağa Mahallesi Büyükbayram Sokak'ta bulunan 7 katlı bir  otelin 4. katında saat 02.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Çevredeki vatandaşlar yangını itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi.  Olay yerine Beyoğlu,Fatih, Şişli, Beşiktaş itfaiye ekipleri ve çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri alev alev yanan otele köpükle müdahele etti. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü. İtfaiye ekipleri üst katlarda mahsur kalan yaralıları merdivenli araçla kurtardı. Yangından 3'ü ağır 6 kişi yaralandı. Yaralılar ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı.    ALEVLERİN ARASINA GİRİP KURTARDI Yangını görüp alevlerin arasına girerek bir kişiyi kurtardığını söyleyen Ümit Sönmez, "Yangın çıktı 4.
Ümit Sönmez - 07.02.2018
Dha İstanbul Bülteni - 1
Görüntü Dökümü: ----------------------- Şüphelilerin sağlık kontrolüne getirilmesi Genel ve detaylar 07.02.2018 - 04.34 Haber Kodu : 180207013 ========================================= 2- BEYOĞLU'NDA 7 KATLI OTELDE YANGIN: 3'Ü AĞIR, 6 YARALI  ALEVLERİN ARASINA GİRİP KURTARDI Haber-Kamera: Ozan URAL- Cemil ÖZDEMİR-Soner HASIRCIOĞLU/ İSTANBUL DHA Beyoğlu'nda 7 katlı bir otelde çıkan yangında 3'ü ağır 6 kişi yaralandı.  Beyoğlu Hüseyinağa Mahallesi Büyükbayram Sokak'ta bulunan 7 katlı bir  otelin 4. katında saat 02.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir  nedenle yangın çıktı. Çevredeki vatandaşlar yangını itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi.  Olay yerine Beyoğlu,Fatih, Şişli, Beşiktaş itfaiye ekipleri ve çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri alev alev yanan otele köpükle müdahele etti. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü. İtfaiye ekipleri üst katlarda mahsur kalan yaralıları merdivenli araçla kurtardı. Yangından 3'ü ağır 6 kişi yaralandı. Yaralılar ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı.  "HEMEN İÇERİYE DALDIM" Yangını görüp alevlerin arasına girerek bir kişiyi kurtardığını söyleyen Ümit Sönmez, "Yangın çıktı 4.
Ümit Sönmez - 07.02.2018
Beyoğlu'nda 7 Katlı Otelde Yangın: 3'ü Ağır, 6 Yaralı (Geniş Haber)
Beyoğlu'nda 7 katlı bir otelde çıkan yangında 3'ü ağır 6 kişi yaralandı.  Haber-Kamera: Ozan URAL- Cemil ÖZDEMİR-Soner HASIRCIOĞLU/ İSTANBUL DHA Beyoğlu Hüseyinağa Mahallesi Büyükbayram Sokak'ta bulunan 7 katlı bir  otelin 4. katında saat 02.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Çevredeki vatandaşlar yangını itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi.  Olay yerine Beyoğlu,Fatih, Şişli, Beşiktaş itfaiye ekipleri ve çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri alev alev yanan otele köpükle müdahele etti. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü. İtfaiye ekipleri üst katlarda mahsur kalan yaralıları merdivenli araçla kurtardı. Yangından 3'ü ağır 6 kişi yaralandı. Yaralılar ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı.  ALEVLERİN ARASINA GİRİP KURTARDI Yangını görüp alevlerin arasına girerek bir kişiyi kurtardığını söyleyen Ümit Sönmez, "Yangın çıktı 4.
Ümit Sönmez - 10.01.2018
Gazeteciler Ciddi Hayat Riskleri Taşıyor"
Medya-İş Sendikası Genel Başkanı Ümit Sönmez, "Savaşlar, krizler söz konusu olduğu zaman ilk önce gerçekler vuruluyor maalesef ve bu gerçekleri aktaran insanlar da gazeteciler ve ciddi hayat riskleri taşıyorlar.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ümit Sönmez Haberleri | Ümit Sönmez Kimdir - Haberler - Ümit Sönmez haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ümit Sönmez kimdir, hayatı ve biyografisi. Antalya'da trafik kazasına karışan sürücü, taktığı kask sayesinde başına darbe almadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 17:16:09. #1.14#
title