Ümit Selçuk Haberleri

Ümit Selçuk haber, Ümit Selçuk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ümit Selçuk - 21.02.2018
Özel" Öğrencilere Kapadokya Turu
Nevşehir Rehberler Odası (NERO) tarafından, kentteki engelli öğrencilere yönelik Kapadokya turu düzenlendi. Dünya Rehberler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikte, Nevşehir Özel Eğitim Uygulama Merkezinde öğrenim gören yaklaşık 50 öğrenciye, aileleri ve öğretmenleri ile bölgenin tarihi ve turistik merkezleri gezdirildi. İl Özel İdaresinin desteğiyle temin edilen otobüslerle Avanos ilçesindeki Asma köprüye götürülen öğrenciler, daha sonra Göreme ve Paşabağı'nda peribacalarının bulunduğu alanları ziyaret etti. NERO Başkanı Murat Dinç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bölgede faaliyet sürdüren profesyonel turist rehberleri olarak günlerinin ayrı bir önem kazanması amacıyla bu etkinliği gerçekleştirdiklerini belirtti. Dinç, "Dünya Rehberler Günü'nü her yıl farklı bir etkinlikle kutluyoruz. Bu yıl da günümüzü özel insanlarımıza ayırmayı düşündük. Onlara ve ailelerine Kapadokya'yı tanıtmak amacıyla bu organizasyonu gerçekleştirdik. Ayrıca bu tür etkinliklerin çocukların rehabilitasyonu açısından önemli olduğuna inanıyoruz." dedi. Nevşehir Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Ümit Selçuk Şimşek de bölge gezisinin, özel insanların okulda öğrendiklerini, sosyal yaşamlarına aktarabilmeleri için önemsediklerini kaydetti.
Ümit Selçuk - 27.10.2017
Diş Apsesi Şüphesinde Hemen Diş Hekimine Başvurun"
Hospitadent Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Ümit Selçuk, diş apsesinden şüphelenildiğinde en kısa sürede diş hekimine muayene olunması gerektiğini belirterek, "Diş apsesi, nadir durumlarda ciddi hatta ölümcül enfeksiyonlara sebep olabileceği için mutlaka diş hekimi ve gerekirse çene...
Ümit Selçuk - 20.04.2017
Engelli Çocuklar Ata Bindi
Turizm Haftası nedeniyle Kültür ve Turizm Nevşehir İl Müdürlüğü tarafından organize edilen programda, engelli öğrencilere terapi amacıyla at binme etkinliği düzenlendi. Nevşehir Özel Eğitim Uygulama Merkezi'nde öğrenim gören bedensel ve zihinsel engelli çocuklar, Göreme beldesindeki bir at çiftliğinde düzenlenen programda Peribacaları arasındaki parkurda gezinti yaptı. Merkez Müdürü Ümit Selçuk Şimşek, gazetecilere yaptığı açıklamada, öğrencilerin Turizm Haftası çerçevesinde at binme etkinliğine katıldıklarını belirterek, bu tür aktivitelerin özel eğitim gören çocukların sosyal hayata adapte olmalarına katkı sunduğunu kaydetti.
Ümit Selçuk - 06.05.2016
Nevşehir'de "Uçurtma Şenliği" Düzenlendi
Burada, üniversite öğrencilerinden oluşan Nore Müzik Kulübünü üyelerince seslendirilen şarkılara eşlik eden öğrenciler, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencilerince hazırlanan etkinlikte gönüllerince eğlendi. Daha sonra engelli öğrenciler kendilerine hediye edilen rengarenk uçurtmaları, öğretmenleri ve üniversite öğrencileriyle havalandırdı. Etkinliklere, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlyas Gökhan, Engelsiz Üniversite Birim Koordinatörü Doç. Dr. Zeliha Leblebici, Öğretim Görevlisi Kamuran Özdil, Umuda Bir Adım Derneği Başkanı Hülya Belirir, Türkiye Sakatlar Derneği Nevşehir Şube Başkanı Ekrem Altıntaş, Kapadokya Özel Eğitim İş Uygulama Okulu Müdürü Erhan Akın ve öğrencileri, Nevşehir Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Ümit Selçuk Şimşek ve öğrencileri, akademik ve idari personeli ile üniversite öğrencileri katıldı.
Ümit Selçuk - 29.01.2016
Görme Engelliler Türkiye Satranç Şampiyonası
Gençlerde ise şampiyonayı Süleyman Saltık birinci, Atakan Sarsam ikinci, Ümit Selçuk üçüncü olarak tamamladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ümit Selçuk Haberleri | Ümit Selçuk Kimdir - Haberler - Ümit Selçuk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ümit Selçuk kimdir, hayatı ve biyografisi. Atilla Dölekli Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 08:01:24. #1.15#

title