Ümit Şahbaz Haberleri

Ümit Şahbaz haber, Ümit Şahbaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ümit Şahbaz - 28.03.2019
DSP Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Ümit Şahbaz Projelerini Tanıttı
DSP Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Ümit Şahbaz projelerini tanıttı Şahbaz: "Biz Büyükçekmece'de değişimin yapılması gerektiğine inanıyoruz"İSTANBUL - Demokratik Sol Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Ümit Şahbaz, Büyükçekmece için hazırladığı projelerini tanıttı.
Ümit Şahbaz - 28.03.2019
DSP Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Şahbaz Projelerini Tanıttı
Demokratik Sol Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Ümit Şahbaz, Büyükçekmece için hazırladığı projelerini tanıttı.
Ümit Şahbaz - 18.03.2019
DSP Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Murat Şahbaz'dan Esnaf Ziyareti
- DSP Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Murat Şahbaz'dan esnaf ziyareti Şahbaz: "Büyükçekmece halkı değişim istiyor"İSTANBUL - DSP Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Murat Şahbaz ilçe esnafını ziyaret ederek talep ve şikayetlerini dinledi.
Ümit Şahbaz - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
İstanbul'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri, seçim kurullarınca ilan edildi.
Ümit Şahbaz - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
İstanbul'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Ümit Şahbaz - 26.04.2017
MHP'de Uğurlu Güven Tazeledi
Çayıralan Belediye Kültür Merkezi'nde yapılan kongreye, MHP Yozgat İl Başkanı İbrahim Ethem Sadef, İl Başkan Yardımcısı Ferhat Altan, Sarıkaya Belediye Başkanı Avukat Ömer Açıkel, MHP İl Genel Meclis Üyesi Ümit Şahbaz ve partililer katıldı.
Ümit Şahbaz - 27.02.2013
Yozgat Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği 2013 Yılı Genel Kurulu Yapıldı
Konuşmanın ardından birlik adının Yozgat Hizmet Birliği olarak değiştirilmesine oy birliği ile karar verildi. Daha sonra 2012 yılı kesin hesabı ve 2013 yılı yatırım ve çalışma planı görüşüldü. Toplantıda mahalli idareler seçimine kadar görev yapacak olan 2 il genel meclis üyesi ve 2 köy muhtarından oluşan encümen seçimine geçildi. Gizli oylama sonucu yapılan seçimde aday olan 3 genel meclis üyesinden Ümit Şahbaz ve Halil Türkmen seçilirken, 5 muhtar adayından Lök Köyü Muhtarı Akif Şinasi Demirkaya ve Köseyusuf Köyü Muhtarı Mehmet Uzel seçildi.
Ümit Şahbaz - 28.02.2012
Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı
Yapılan seçimde, Yozgat Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen üyeliklerine Kızıltepe Köyü Muhtarı Aziz Gencel, Dağyenicesi Köyü Muhtarı Muharrem Şimşek ve İl Meclis Üyeleri Ümit Şahbaz, Atakan Erciyas seçildi.
Ümit Şahbaz - 06.04.2011
Ankara'da "Yozgat Tanıtım Günleri" etkinliği Gerçekleştirilecek
Yozgat'ı tanıtmak, bunun sonucunda da yatırımcıyı davet edip, yatırım yapmalarını sağlamak, turizme yönelik faaliyetleri artırmak, ilde yetişen ürünlerin tanıtımını yapmak gibi hedefleri bulunan etkinliğin amacına ulaşacağını tahmin ettiklerini anlatan Yanık, şunları kaydetti: "Ankara'da yapılacak olan bu etkinlikte işadamlarımız, firmalarımız, ilçelerimiz, üreticilerimiz stantlar açmak suretiyle tanıtımlarda bulunacak, ürünlerini pazarlama imkanı bulacaktır. Bununla birlikte Yozgat'ı tanıtım amaçlı broşür, afiş, kitapçık bastırılıp, yerel ve genel basın kuruluşlarıyla, Ankara'daki şehiriçi otobüslerin yanlarına asılmak üzere reklam çalışmaları yapılıp, tanıtım filmi çekilecektir. Etkinliği 350-400 bin civarında insanın gezmesini bekliyoruz." Daha sonra İl Genel Meclisi Üyeleri Ümit Şahbaz, Dursun Karaca, Kemal Ünal, Ahmet Türker, Bayram Eroğlu, Nuri Kahraman, Halil Türkmen, Ahmet Ünsal tanıtım günleriyle ilgili Genel Sekreter Muammer Yanık'a soru sordu.
Ümit Şahbaz - 23.01.2011
Ülkü Ocakları Eymir'de Törenle Açıldı
Törene, MHP Yozgat İl Başkanı Engin Çınarer, Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, Sorgun MHP İlçe Başkanı İlker Gören, Ülkü Ocakları İl Başkanı Adnan Menderes Gülbaş, Sorgun Ülkü Ocakları Başkanı Arif Şahin, MHP İl Genel Meclis Üyeleri Ümit Şahbaz, Hacı Tuzlacık ve çok sayıda davetli katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ümit Şahbaz Haberleri | Ümit Şahbaz Kimdir - Haberler - Ümit Şahbaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ümit Şahbaz kimdir, hayatı ve biyografisi. İLDEF gazetecileri unutmadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 21:35:33. #1.16#

title