Ufuk Turu Haberleri

Ufuk Turu haber, Ufuk Turu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ufuk Turu - 31.03.2021
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Başkanı Daems ile görüştü
Paylaşımında Daems ile AKPM konularında ufuk turu yaptıklarını kaydeden Çavuşoğlu, "Kendisini Antalya Diplomasi Forumu için Haziran'da tekrar Türkiye'ye bekliyorum.
Ufuk Turu - 08.03.2021
Bakan Pekcan, "Türkiye'nin Kadın İhracatçıları Afrika Sanal Ticaret Heyeti" programında konuştu Açıklaması
Pekcan, 8 Mart gününün bu anlamda değerlendirme yapmak, kadının toplumsal, kültürel, ekonomik ve siyasi hayattaki statüsünü ve rolünü gözden geçirmek için bir vesile olduğunu belirterek, "Bu çerçevede, bugün sizlerle birlikte hem Afrika gibi stratejik bir pazara yönelik böylesine önemli bir faaliyette bulunuyor olmaktan hem de kadınlarımızın dış ticaret ve ekonominin diğer alanlarındaki rollerine ilişkin bir ufuk turu yapıyor olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum.
Ufuk Turu - 09.05.2020
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, gençlerle video konferans yöntemiyle görüştü Açıklaması
Diyanet İşleri Başkanlığından yapılan açıklamaya göre Erbaş, Türkiye Gençlik STK'leri Platformunun (TGSP) video konferans yöntemiyle düzenlediği "Ufuk Turu" programına katıldı.
Ufuk Turu - 25.04.2019
16. Ufuk Turu" Kayseri'de Başladı
Konya Sivil Toplum Kuruluşları Platformu öncülüğünde, İçişleri Bakanlığı, Konya Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Selçuklu Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen 16. Ufuk Turu, Kayseri'de başladı.
Ufuk Turu - 16.11.2018
Çubuk Akademi Yeni Dönem Eğitimlerine Başladı
Akademi kapsamında gençlere gelecek ile ilgili hedef belirlemelerini ve bu yolda ilerlemelerini sağladıklarını anlatan Aslan, "Öğrencilerimize üniversite ve üniversite sonundaki yol ayrımlarından haberdar etmek istedik. Bir ufuk turu ve beyin fırtınası yapmanızı istedik.
Ufuk Turu - 10.10.2018
Batuhan Yaşar: "Papaz Brunson 'İstenmeyen Adam' İlan Edilerek Sınır Dışı da Edilebilir"
MCKINSEY KONUSU Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TBMM açılışındaki dış politika ufuk turu dikkat çekiciydi.
Ufuk Turu - 06.04.2018
Türk Toplumu Olarak Balkanlar'a Sahip Çıkmalıyız
Özcan Pehlivanoğlu: "Balkanlar'ı ihmal ediyoruz" Araştırmacı Av. Özcan Pehlivanoğlu ise "Balkanlar Üzerine Bir Ufuk Turu" başlıklı konuşmasında günümüzde büyük bir coğrafya olan Balkanlar'da Yunanistan, Kosova, Bulgaristan, Makedonya'da halen çok sayıda Türk nüfusu, varlığı ve tarihi mirasın bulunduğunu söyledi.
Ufuk Turu - 14.12.2017
Türkiye İmsad Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Açıklaması
Türkiye İMSAD'dan yapılan açıklamaya göre, derneğin "Ekonomide Ufuk Turu ve 2018 Beklentileri" başlığıyla düzenlediği "Gündem Buluşmaları" toplantısında konuşan Erdoğan, ekonomi ve inşaat malzemeleri sektörüne ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Ufuk Turu - 19.10.2017
Borsa İstanbul'da 'Gong' İlk Kez Sivil Toplum Kuruluşları Adına Çalacak
  "BU ZİRVE TÜRKİYE'NİN TANITIMINA KATKI SAĞLAYACAK"   Esenler Belediye Başkanı Göksu, gerçekleşecek zirvenin Türkiye'nin tanıtımı anlamında büyük önem taşıyacağına vurgu yaparak şunları söyledi:   "Zirveye 60 ülkeden 192 sivil toplu örgütü katılacak. Bu STK'lar bir iki kişiden ibaret değil, arkalarında binlerce kişi var. Onlar buraya gelecek ve Türkiye'yi tanıyacak, görüşlerini söyleyip düşüncelerini aktaracaklar. Bu ekonomimize ve dışarıdan Türkiye'ye olan bakışa büyük etki sağlayacak. Bu zirveyle, Türkiye'nin demokratik süreçlerine ve dışarıda oluşturulmak istenen algı sürecine anlamlı cevap vereceğiz. Dünyada yaşanan şehir sorunlarına farklı bir bakış açısı da getirecek. Bu bir ufuk turu olacak.
Ufuk Turu - 19.10.2017
Borsa İstanbul'da 'Gong' İlk Kez Sivil Toplum Kuruluşları Adına Çalacak
'BU ZİRVE TÜRKİYE'NİN TANITIMINA KATKI SAĞLAYACAK' Esenler Belediye Başkanı Göksu, gerçekleşecek zirvenin Türkiye'nin tanıtımı anlamında büyük önem taşıyacağına vurgu yaparak şunları söyledi: 'Zirveye 60 ülkeden 192 sivil toplu örgütü katılacak. Bu STK'lar bir iki kişiden ibaret değil, arkalarında binlerce kişi var. Onlar buraya gelecek ve Türkiye'yi tanıyacak, görüşlerini söyleyip düşüncelerini aktaracaklar. Bu ekonomimize ve dışarıdan Türkiye'ye olan bakışa büyük etki sağlayacak. Bu zirveyle, Türkiye'nin demokratik süreçlerine ve dışarıda oluşturulmak istenen algı sürecine anlamlı cevap vereceğiz. Dünyada yaşanan şehir sorunlarına farklı bir bakış açısı da getirecek. Bu bir ufuk turu olacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ufuk Turu Haberleri | Ufuk Turu Haber - Haberler - Ufuk Turu haberleri, son dakika ufuk turu haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber... ESKİŞEHİR - Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Anadolu Masalları Eskişehir Masal Evinin açılışını yaptı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.6.2021 13:53:32. #1.16#

title