UFUK SESLİ HABERLERİ

Ufuk Sesli haber, Ufuk Sesli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ufuk Sesli

Ufuk Sesli

Doğum Yeri İzmir / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1961 -

Ufuk Sesli Kimdir ?

1961 yılında dünyaya geldi. 1978 yılında İzmir Atatürk Lisesi’nde orta öğrenimini, 1984 yılında ise 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. 1984-1987 yılları arasında Erzincan Çayırlı ‘da mecburi hizmetini yapan Ufuk Sesli, 1987-1988 yılları arasında askerliğini bitirdi. 1988 yılında ise Bayındır’a atandı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ufuk Sesli 3.4.2019
Bayındır Belediye Başkanı Demirezen, Mazbatasını Aldı
CHP'li eski belediye başkanı Ufuk Sesli'nin katılmadığı devir teslim törenin ardından belediye önünde bekleyen vatandaşlara seslenen Demirezen, seçim sürecinde kendisine destek veren herkese teşekkür etti.
Ufuk Sesli 31.3.2019
İzmir'in Bayındır İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı Uğur...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Uğur Demirezen 13 bin 955, CHP adayı Ufuk Sesli 8 bin 967, Diğer adayı bin 708 oy aldı.
Ufuk Sesli 17.3.2019
Kılıçdaroğlu'ndan Sürpriz Tire ve Bayındır Mitingi
Kılıçdaroğlu'ndan sürpriz Tire ve Bayındır mitingi "Görüyorum ki korsan miting yapıyorsunuz. Hepinizi tutuklayıp Silivri'ye göndereceğim" İZMİR - İzmir'de ilçe ziyaretlerini sürdüren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tire'de sürpriz bir miting yaptı. İYİ Parti'nin seçim ofisi önünde konuşan Kılıçdaroğlu, "Görüyorum ki korsan miting yapıyorsunuz. Hepinizi tutuklayıp Silivri'ye göndereceğim" diye espri yaptı. Kılıçdaroğlu daha sonra Bayındır ilçesinde vatandaşlara seslendi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Torbalı ziyaretinin ardından sürpriz yaparak Tire'yi de ziyaret etti. Burada İYİ Parti'nin seçim ofisi önünde otobüs üzerinden vatandaşlara seslenen Kılıçdaroğlu, "Görüyorum ki korsan miting yapıyorsunuz. Hepinizi tutuklayıp Silivri'ye göndereceğim" diye espri yaptı. Türkiye'nin içinde bulunduğu durumları bildiğini belirten İşsizliği, yoksulluğu biliyorum. Bunları el birliği ile aşacağız. Biz İYİ Parti ile demokrasi işbirliği yaptık. Adına 'Millet İttifakı' dedik. Millet olarak milletin sorunlarını çözmek için kararlılığımızı ortaya koyacağız. Sizin için her türlü mücadeleyi vereceğim. Zalimin önünde asla eğilmedim, eğilmeyeceğim" diye konuştu. Mini mitingde, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer ve Tire İYİ Parti Belediye Başkan adayı Atana Duran da hazır bulundu. Kılıçdaroğlu Tire programının ardından Bayındır'a geçti. Buradaki köy kahvesinde vatandaşlarla çay içen Kılıçdaroğlu, çocukları sevdi. Kılıçdaroğlu daha sonra Tunç Soyer ve CHP'nin Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli ile birlikte vatandaşlara seslendi.
Ufuk Sesli 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
İzmir'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Ufuk Sesli 1.2.2019
İzmirli Kadınlar İstiridye Mantarı Üretimini Çok Sevdi
Verdiği eğitim ve desteklerle Bayındırlı kadınlara yeni bir ufuk açan, onları evlerin bir bölümünde istiridye mantarı üretimine teşvik ederek iş olanağı sağlayan Büyükşehir Belediyesi, 20 kadına törenle sertifika verdi. İstiridye mantarı yetiştiriciliği sertifika törenine Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli,İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Aysel Özkan ve Sosyal Projeler Daire Başkanı Aytuğ Balcıoğlu ile muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Ufuk Sesli 13.1.2019
İzmir'de Etkili Olan Sağanak
Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli, ilçede etkili olan yağışlar nedeniyle zarar gören mahallelerde inceleme yaptı.
Ufuk Sesli 7.12.2018
Bayındır'da Su Kabağı Oymacılığı Kursu
Türk Hava Kurumu binasındaki kursta konuşan Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli, su kabağı oymacılığıyla ilgili, "Öğrendikten sonra kadın veya erkek olsun, evde ek gelir amacıyla boş vakitlerimizi değerlendirecek bir sanat olduğunu düşünüyoruz.
Ufuk Sesli 8.10.2018
İzmir'de Aday Olmayacağını Açıklayan Kocaoğlu İçin Miting Kararı
Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli ve muhtarlar, Bayındır Çiçek Kooperatifi, Ödemiş Bademli Kooperatifi, Tire Süt Kooperatifi Başkanı Mahmut Eskiyörük ve temsilcileri, Beydağ'dan partililer ile Urla Bademler Kooperatifi temsilcileri, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ile görüştü.
Ufuk Sesli 7.9.2018
Bayındır 87. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda…
Fuara katılacak ilçelerle birlikte aynı holde yer alacak Bayındır standında ilçenin kültürel ve tarihi yönlerini ortaya koyan eşyalar yer alacak ve ekonomik özelliklerini temsil eden ürünlerin tanıtımı yapılacak. Ayrıca gelen ziyaretçilere Bayındır'ın doğası ve turizm özellikleri hakkında bilgilendirme yapılacak. 87. İzmir Enternasyonal Fuarı'na katılımları ile ilgili olarak bir açıklama yapan Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli şunları söyledi: "Bayındır her bakımdan potansiyeli çok yüksek bir ilçe.
Ufuk Sesli 5.9.2018
Bayındır'ın Kurtuluş Yıl Dönümü Kutlandı
Konser sonunda Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli, ilçenin kurtuluş yıl dönümünü coşkuyla kutladıklarını belirtti.
Ufuk Sesli 6.8.2018
Bayındırspor Sezon Hazırlıklarına Başladı
Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli, ilk çalışmasını teknik direktör Nail Gökova yönetiminde Bayındır Şehir Stadında gerçekleştiren Bayındırsporlu futbolcuların 2018-2018 sezonunda takımın başarılı olacağına inandığını söyledi.
Ufuk Sesli 28.6.2018
Bayındırspor'da Transfer Çalışmaları
İmza törenine katılan Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli de futbolculara başarılar diledi.
Ufuk Sesli 11.6.2018
Bayındır Belediyesi'nden Dev İftar
İlçe stadyumundagerçekleşen iftar yemeğine Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli başta olmak üzere Bayındır Kaymakamı Mehmet Ali Öztürk, İlçe Jandarma Komutanı J.
Ufuk Sesli 2.5.2018
21. Uluslararası Bayındır Çiçek Festivali
Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli de ilçede süs bitkisi yetiştiriciliğinin Osmanlı dönemine kadar uzandığına işaret ederek, özellikle 80'li yıllardan sonra süs bitkisi üreticiliğinin ilçenin ana geçim kaynağı olduğunu vurguladı.
Ufuk Sesli 2.5.2018
"Mis Kokulu Festival" Başladı
TÜRKİYE ÜRETİMİNİN YÜZDE 70'İ Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli ise 8 üretici ile naylon çadırlar altında yapılan festivalin bugün İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin desteği ile Türkiye'de ve dünyada bilinen bir festival halini aldığını belirtti.
Ufuk Sesli 26.4.2018
Bayındır 21. Uluslararası Bayındır Çiçek Festivali'nde Hazırlıklar Tamam
21.Uluslararası Bayındır Çiçek Festivali 2-6 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek festivalin açılışı 2 Mayıs Çarşamba günü kortej yürüyüşü ile başlayacak ve açılış töreni Bayındır Şehir Stadı'nda İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli'nin katılımıyla gerçekleşecek.
Ufuk Sesli 15.2.2018
Başkan Türel Dsö Zirvesine Katıldı
Belediye Başkanları Zirvesine Başkan Türel ile birlikte Türkiye Sağlıklı Kentler Birliğine üye Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Pendik Belediye Başkanı Salih Kenan Şahin, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli de katıldı.
Ufuk Sesli 17.1.2018
İntihar Eden Polis Memuru Toprağa Verildi
Polis memuru Mustafa Ç. için bugün ikindide, Tire İmam Hatip Camii'nde cenaze namazı kılındı. Cenaze törenine Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Tire Başsavcısı Fatih Geliş, Tire Cumhuriyet savcıları Ali Saim Demirkol ve Uğur Taşkıran, İzmir İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ömer Okan Özer, Tire Emniyet Müdürü Hasan Özge, Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli, Ödemiş Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi, Kiraz Emniyet Müdürü Ömüray Bozkurt, bazı siyasi partilerin temsilcileri, çeşitli kurum ve kuruluşların müdür ve yöneticileri ile Mustafa Ç.
Şu an buradasınız: Ufuk Sesli Haberleri | Ufuk Sesli Kimdir - Haberler - Ufuk Sesli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ufuk Sesli kimdir, hayatı ve biyografisi. Bayındır Belediye Başkanı Demirezen, Mazbatasını Aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.7.2020 21:47:53. #1.14#
title