Türkiye Deri Vakfı Haberleri

Türkiye Deri Vakfı haber, Türkiye Deri Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Deri Vakfı - 03.02.2017
Rusya ve Türkiye, Serbest Ticaret Anlaşması İmzalamalı...
İstanbul Fuar Merkezi'nde Türkiye'nin en büyük deri fuarı Alleather-IDF İstanbul kapsamında düzenlenen 'Deri Sektörü'nün Dünü, Bugünü ve Yarını' konulu panel, hem Türkiye'den hem de Rusya'dan önemli konuklara ev sahipliği yaptı. Ekonomi Programı Yapımcısı Hande Berktan'ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen panele, Moskova Çevre Bölgesi Sanayi ve Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Vadim Vinokurov, İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Şenocak, Deri Tanıtım Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Ruken Mızraklı, İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Dinç, Türkiye Deri Vakfı (TÜRDEV) Yönetim Kurulu Başkanı Kıyasettin Temuçin, Türkiye Deri Konfeksiyoncuları Derneği (TDKD) Genel Sekreteri Remzi Özbay katıldı.
Türkiye Deri Vakfı - 01.02.2017
Türkiye'nin En Büyük Deri Fuarı Alleather-IDF, Ziyarete Açıldı…
Alleather IDF İstanbul Deri Fuarı, 01 Şubat'ta düzenlenen törenle ziyarete açıldı. Açılışa İstanbul Deri ve Deri Mamülleri İhracatçılar Birliği (İDMİB) Başkanı Mehmet Şenocak, Türkiye Deri Vakfı Yönetim Kurulu başkanı Kıyasettin Temuçin, İstanbul Deri ve Deri Mamülleri İhracatçılar Birliği (İDMİB) Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Dinç, Deri Tanıtım Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Ruken Mızraklı, Türkiye Deri Konfeksiyoncuları Derneği (TDKD) Başkanı Yakup Teleke, Saraciye Sanayicileri Derneği (SSD) Başkanı Cemal Aydın, Kürk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (KSİAD) Başkanı Ayfer Gümrük, UBM EMEA (İstanbul)Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Tığlıoğlu katıldı.
Türkiye Deri Vakfı - 17.10.2016
Türk Deri Sektörü, Alleather-IDF ile Dünya Pazarlarına Açılacak…
Alleather – IDF İstanbul Deri Fuarı'nda sektör, Türkiye Deri Vakfı ve UBM işbirliğinden doğan bu sinerji ile 2016 yılının ilk 9 ayında deri ve deri ürünlerinde 1,1 milyar dolar olan ihracat rakamını katlamayı hedefliyor.
Türkiye Deri Vakfı - 17.10.2016
Deri Sektörü, Alleather-Idf ile Yeni Pazarlara Açılacak
Dünya deri sektörünün en önemli etkinliklerinden APLF, ACLE ve MAGIC Show'un organizatörlerinden UBM ile Türkiye Deri Vakfı'nın (TÜRDEV) tecrübesinin bir araya geleceği "Alleather-IDF İstanbul Deri Fuarı", 1-3 Şubat 2017'de İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
Türkiye Deri Vakfı - 12.05.2016
Erdal Matraş Yeniden Tdsd'nin Başkanı Oldu
TDSD başkanlığına ek olarak Deri Tanıtım Grubu ile TOBB Türkiye Deri ve Deri Ürünleri Sanayi Meclisi Başkanlıklarını da yürüten Matraş, aynı zamanda Türkiye Deri Vakfı Yönetim Kurulu ile İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu üyeliklerinde de bulunuyor.
Türkiye Deri Vakfı - 18.11.2014
İstanbul Deri Fuarı Açıldı
Türkiye Deri Vakfı (TÜRDEV) öncülüğünde ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ tarafından bu yıl 9.
Türkiye Deri Vakfı - 18.11.2014
İDF 2014 Dünya Moda Devlerini İstanbul'da Bir Araya Getirdi
Türkiye Deri Vakfı (TÜRDEV) öncülüğünde ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.
Türkiye Deri Vakfı - 14.11.2014
Dünya Deri Sektörü İDF 2014'te Buluşacak
Dünya deri sektörü 18-20 Kasım tarihleri arasında Türkiye Deri Vakfı öncülüğünde İDF 2014 9. İstanbul Deri Fuarı'nda bir araya gelecek.
Türkiye Deri Vakfı - 14.11.2014
Dünya Deri Sektörü İDF'de Buluşacak
Dünya deri sektörü 18-20 Kasım tarihleri arasında Türkiye Deri Vakfı (TÜRDEV) öncülüğünde 9. İstanbul Deri Fuarı'nda bir araya geliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Deri Vakfı Haberleri | Türkiye Deri Vakfı Haber - Haberler - Türkiye Deri Vakfı haberleri, son dakika türkiye deri vakfı haber ve gelişmeleri burada. Ekonomi Yönetiminde Kritik Rol Alması Beklenen Mehmet Büyükekşi Kimdir? İşte Hakkında Merak Edilenler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 5.8.2021 21:54:46. #1.16#

title