TURHAN ŞİMŞEK HABERLERİ

Turhan Şimşek haber, Turhan Şimşek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Turhan Şimşek

Turhan Şimşek

Doğum Yeri Balıkesir / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1961 - ...

Turhan Şimşek Kimdir ?

Turhan Şimşek, 1961'de Balıkesir, Savaştepe ilçesine bağlı Çamurlu Köyü'nde doğdu. İlköğretim hayatını memleketinde tamamlayan Şimşek, Dicle Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden mezun oldu. Turhan Şimşek, Savaştepe Mehmet Akif Ersoy İlkokulu'nda sınıf öğretmenliği yaptı. 30 Mart 2014 yerel seçiminde Ak Parti’den Balıkesir, Savaştepe Belediye Başkanı seçildi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Turhan Şimşek - 14.11.2020
Son dakika... Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek'in Kovid-19 testi pozitif çıktı
Edinilen son dakika gelişmesine göre Balıkesir'in Savaştepe ilçesi Belediye Başkanı Turhan Şimşek'in yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktı.
Turhan Şimşek - 02.08.2020
AK Parti Balıkesir teşkilatının bayramlaşma töreni
Avlu Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programa, AK Parti Balıkesir milletvekilleri Adil Çelik, Mustafa Canbey, Pakize Mutlu Aydemir, Belgin Uygur ve Yavuz Subaşı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek, AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, İl Kadın Kolları Başkanı Sema Cengiz, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Zahid Bayram ve partililer katıldı.
Turhan Şimşek - 06.04.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 10
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Çöken istinat duvarından görüntüler -Binadan görüntüler -Röportajlar -Detaylar Haber-Kamera: Fatih TURAN-Tolğa SAĞLAM TRABZON-DHA ========================  Belediye malzeme sağladı, kadınlar maske ve tulum üretti   BALIKESİR'in Savaştepe ilçesinde belediye tarafından malzeme desteği sağlanan gönüllü kadınlar, atölyede maske ve tulum üretimine başladı. Maske ve tulumlar, ücretsiz dağıtılmaya başlandı.  Koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında, Savaştepe Belediyesi'nce cuma günü maske ve tulum üretimine başlandı. Üretim için gereken malzemeler, belediye tarafından alınırken, atölyede çalışan kadınlar da projede gönüllü olarak yer aldı. Şu an için günde üretilen 1000 maske ve tulum, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar ile halka ücretsiz dağıtılmaya başlandı.  BAŞKAN ŞİMŞEK: ÜCRETSİZ DAĞITIYORUZ Çalışmalarla ilgili bilgi veren Savaştepe Belediye Başkanı AK Parti'li Turhan Şimşek, "Savaştepe Belediyesi olarak kendi maskemizi ve tulumumuzu kendimiz üretmek istedik.
Turhan Şimşek - 23.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 3
Camide inceleme yapan Savaştepe Belediye Başkanı AK Partili Turhan Şimşek, "Vatandaşlar tarafından oldukça yoğun bir şekilde kullanılan Savaştepe Müftülük Camii'nin minaresinin en uç noktasında çatlaklar meydana geldi.
Turhan Şimşek - 10.04.2019
Soma'daki Kazada Ölen 2 Kişi Son Yolculuklarına Uğurlandı
TARIM İŞÇİSİ GÖZYAŞLARI İÇİNDE TOPRAĞA VERİLDİ Kazada yaşamını yitiren 2 çocuk annesi Gülfezar Zengin için bugün öğlen Balıkesir'in Savaştepe ilçesi Yolçatı Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene AK Partili Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek, yaşamını yitiren Zengin'in yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Turhan Şimşek - 31.03.2019
Balıkesir'in Savaştepe İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Balıkesir'in Savaştepe ilçesinde belediye başkanlığını AK Parti adayı Turhan Şimşek kazandı.
Turhan Şimşek - 20.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Balıkesir'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Turhan Şimşek - 18.01.2019
Cumhur İttifakı'nın Balıkesir Adayları Tanıtıldı
BAŞKAN ADAYLARI Cumhur İttifakı'nın Balıkesir ilçe belediye başkan adayları şöyle: AK Parti: Dinçer Orkan (Karesi), Hasan Avcı (Altıeylül), İsmail Cankul (Kepsut), Yusuf Cengiz (İvrindi), Şükrü Gür (Susurluk), Alp Bostancı (Bandırma), Kazım Arslan (Gömeç), Ramazan Bahçavan (Dursunbey), Erdinç Odabaşı (Gönen), Emin Ersoy (Havran), İbrahim Koman (Manyas), Turan Gün (Erdek), Turhan Şimşek (Savaştepe), İsmail Avcu (Bigadiç), Ekrem Yavaş (Sındırgı), Necdet Uysal (Burhaniye), Süleyman Aksoy (Marmara).
Turhan Şimşek - 18.01.2019
Türkiye Dünyanın En İyi İnsansız Hava Aracını Yapıyor"
AK Parti, Altıeylül'de Hasan Avcı, Karesi'de Dinçer Orkan, Bandırma'da Alp Bostancı, Bigadiç'te İsmail Avcu, Burhaniye'de Necdet Uysal, Dursunbey'de Ramazan Bahçavan, Erdek'te Turan Gün, Gömeç'te Kazım Arslan, Gönen'de Erdinç Odabaşı, Havran'da Emin Ersoy, İvrindi'de Yusuf Cengiz, Kepsut'ta İsmail Cankul, Manyas'ta İbrahim Koman, Marmara'da Süleyman Aksoy, Savaştepe'de Turhan Şimşek, Sındırgı'da Ekrem Yavaş, Susurluk'ta Şükrü Gür'ü aday gösterdi.
Turhan Şimşek - 12.05.2018
Görüntülü) Kazada Ölen Anne, Baba ve 1 Yaşındaki Kızları Toprağa Verildi
Koç çifti ve kızları Nurten Sena'ın cenazeleri, morgtan alınarak Savaştepe Yolçatı Camii'ne getirildi. Burada öğle namazına müteakiben her biri için ayrı ayrı cenaze namazı kıldındı. İlçe Müftüsü Ali Çebi'nin kıldırdığı namaza, Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Belediye Başkanı Ak Partili Turhan Şimşek ve binlerce kişi katıldı.
Turhan Şimşek - 12.05.2018
Dha Yurt Bülteni-16
Koç çifti ve kızları Nurten Sena'ın cenazeleri, morgtan alınarak Savaştepe Yolçatı Camii'ne getirildi. Burada öğle namazına müteakiben her biri için ayrı ayrı cenaze namazı kıldındı. İlçe Müftüsü Ali Çebi'nin kıldırdığı namaza, Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Belediye Başkanı Ak Partili Turhan Şimşek ve binlerce kişi katıldı.
Turhan Şimşek - 12.05.2018
Kazada Ölen Anne, Baba ve 1 Yaşındaki Kızları Toprağa Verildi
Koç çifti ve kızları Nurten Sena'ın cenazeleri, morgtan alınarak Savaştepe Yolçatı Camii'ne getirildi. Burada öğle namazına müteakiben her biri için ayrı ayrı cenaze namazı kıldındı. İlçe Müftüsü Ali Çebi'nin kıldırdığı namaza, Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Belediye Başkanı Ak Partili Turhan Şimşek ve binlerce kişi katıldı.
Turhan Şimşek - 12.05.2018
Dha Yurt Bülteni-14
Balıkesir-Savaştepe karayolunda dün saat 18.30 sıralarında iş makinesi ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada hayatlarını kaybeden Recep Koç, eşi Zehra Koç ve 1 yaşındaki küçük kızları Nurten Sena Koç son yolculuğuna uğurlandı. Bugün öğle namazına müteakiben Savaştepe Yolçatı Camiinde kılınan cenaze namazına, Savaştepe Kaymakamı Fikret Zaman, Savaştepe Belediye Başkanı AK Partili Turhan Şimşek ve binlerce kişi katıldı.
Turhan Şimşek - 10.03.2018
Tıbbiyeli Hikmet'in Adı Savaştepe'de Yaşatılacak
Savaştepe ilçesi Belediyesi, Milli Mücadele döneminde İstanbul'da İngiliz işgaline karşı iki kule arasına dev bir Türk bayrağı asarak direnişin başlatılmasına öncülük eden Tıbbiyeli Hikmet Boran'ı unutmadı. Tıbbiyeli Hikmet'in adı 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ilçedeki bir parka verildi. Parkın açılışına Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkanı Ak Partili Turhan Şimşek, Balıkesir Tabipler Odası Başkanı Necdet Uçan ve çok sayıda doktor katıldı.
Turhan Şimşek - 10.03.2018
Dha Yurt Bülteni-9
Savaştepe ilçesi Belediyesi, Milli Mücadele döneminde İngiliz İşgaline karşı iki kula arasına dev bir Türk Bayrağı asarak direniş başlatılmasına ön ayak olan İstanbul Tıbbiyeli mektebinde okuyan 18 yaşındaki Tıbbiyeli Hikmet Boran'ı unutmadı. İlçe Merkezinde Tıbbiyeli Hikmet'in adı 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir parka verildi. Parkın açılış törenine Savaştepe Kaymakamı Fikret Zaman, Savaştepe Belediye Başkanı AK Partili Turhan Şimşek, Balıkesir Tabipler Odası Başkanı Necdet Uçan ve çok sayıda doktor katıldı.
Turhan Şimşek - 28.12.2017
Balıkesir-Down Sendromlu Fatih Çengel'in Adı Kapalı Pazar Yerine Verildi
Balıkesir'in Savaştepe ilçesinde açılışı geçen hafta yapılan kapalı pazar yerine, belediye meclisi kararıyla, ilçede 'Çavuş' lakabıyla tanınan down sendromlu, 42 yaşındaki Fatih Çengel'in adı verildi. Savaştepe'de annesi, 80 yaşındaki Mediha Çengel ve ağabeyi Bilal Çengel ile yaşayan, gösterdiği sevgi ve saygıyla ilçe halkının sevgisini kazanan Fatih Çengel'in adı, belediyenin kapalı pazar yerine verildi. Savaştepe Belediye Başkanı AK Partili Turhan Şimşek, Çengel'in isminin pazar yerine verilmesi konusunda istişarede bulunduğu halkın büyük kesiminin onayı üzerine belediye meclisinde karar alındığını söyledi.
Turhan Şimşek - 28.12.2017
Down Sendromlu Fatih Çengel'in Adı Kapalı Pazar Yerine Verildi
Savaştepe'de annesi, 80 yaşındaki Mediha Çengel ve ağabeyi Bilal Çengel ile yaşayan, gösterdiği sevgi ve saygıyla ilçe halkının sevgisini kazanan Fatih Çengel'in adı, belediyenin kapalı pazar yerine verildi. Savaştepe Belediye Başkanı AK Partili Turhan Şimşek, Çengel'in isminin pazar yerine verilmesi konusunda istişarede bulunduğu halkın büyük kesiminin onayı üzerine belediye meclisinde karar alındığını söyledi.
Turhan Şimşek - 28.12.2017
Dha Yurt Bülteni-9
Görüntü Dökümü ----------------------------- Operasyona katılan polis ekipleri Özel harekatçıların eve girişi Evlerde arama yapılması Genel ve detay görüntüler ( Haber-Kamera: Hasan KIRMIZITAŞ -GAZİANTEP-DHA) GÖRÜNTÜ BOYUTU: 11 MB ========================================================= 4)DOWN SENDROMLU FATİH ÇENGEL'İN ADI KAPALI PAZAR YERİNE VERİLDİ BALIKESİR'in Savaştepe ilçesinde açılışı geçen hafta yapılan kapalı pazar yerine, belediye meclisi kararıyla, ilçede 'Çavuş' lakabıyla tanınan down sendromlu, 42 yaşındaki Fatih Çengel'in adı verildi. Savaştepe'de annesi, 80 yaşındaki Mediha Çengel ve ağabeyi Bilal Çengel ile yaşayan, gösterdiği sevgi ve saygıyla ilçe halkının sevgisini kazanan Fatih Çengel'in adı, belediyenin kapalı pazar yerine verildi. Savaştepe Belediye Başkanı AK Partili Turhan Şimşek, Çengel'in isminin pazar yerine verilmesi konusunda istişarede bulunduğu halkın büyük kesiminin onayı üzerine belediye meclisinde karar alındığını söyledi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Turhan Şimşek Haberleri | Turhan Şimşek Kimdir - Haberler - Turhan Şimşek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Turhan Şimşek kimdir, hayatı ve biyografisi. Savaştepe'nin peri bacaları doğal güzelliğiyle dikkat çekiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 22:19:44. #1.16#

title