TÜLAY SELAMOĞLU HABERLERİ

Tülay Selamoğlu haber, Tülay Selamoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tülay Selamoğlu

Tülay Selamoğlu

Doğum Yeri Kırıkkale / Türkiye
Doğum Tarihi 15.8.1966

Tülay Selamoğlu Kimdir ?

Tülay Selamoğlu (d. 15 Ağustos 1966, Kırıkkale) Türk siyasetçi. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesini bitirdi. Başta Türkiye Mimarlar ve Mühendisler Odası Üyeliği olmak üzere, Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği Kurucu Üyeliği ve 2.
Biyografinin devamı için tıklayın
Tülay Selamoğlu - 03.08.2018
AK Parti Kadın Kolları, 5. Olağan Kongresi'ne Hazırlanıyor
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Tülay Selamoğlu, kadınlar olarak geleceğin siyasetine yön vermek ve yarının büyük Türkiye'sinde güçlü kadınları yetiştirmek için uğraştıklarını belirtti.
Tülay Selamoğlu - 03.08.2018
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi Hazırlıkları Tamamlandı
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Tülay Selamoğlu, Kadın Kolları Başkanlığı 5. Olağan Kongresi hazırlıklarına ilişkin, “Cumhurbaşkanımız salona gelmeden önce dışarıda da seslenişini yapacak gelen misafirlerimize. Salon içerisinde yine daha sonra bize desteklerini açıklayacak.
Tülay Selamoğlu - 03.11.2017
AK Parti Şarkışla Kadın Kolları 5. Olağan Genel Kurulu
AK Parti Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu, katılımın yoğunluğundan memnun olduğunu belirterek, "Kadınlarımız her seçim zamanında gerçekten AK Parti için çok çalışıyor, hepimiz tüm Türkiye için çalışıyoruz.
Tülay Selamoğlu - 19.04.2016
7 Şehir, 7 Gönül, 7 Söz" Programı
AK Parti Kadın Kolları'nın "7 Şehir, 7 Gönül, 7 Söz" programlarının ilki olan "Hacı Bayram-ı Veli Şehir İnsan İnşası, Nagehan Ol Şara Varmak" konulu panel, Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam'ın ev sahipliğinde Ankara Palas'ta gerçekleştirildi. Panelin moderatörlüğünü 24. ve 25. Dönem milletvekili Tülay Selamoğlu yaptı.
Tülay Selamoğlu - 24.12.2015
Engelsiz Dünya Platformu ve Türk Kızılayı Balkan Ülkeleri İşbirliği Protokolü İmzalandı
"GÖZÜ KAPALI BİR ŞEKİLDE SAHAYA GİRDİK" Engelli vatandaşlara yönelik çalışmalara çok geç kalındığını belirten 25. Dönem Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu, "2005 yılında kanun çıktıktan sonra biz aktif çalışmalara başlayabildik.
Tülay Selamoğlu - 24.12.2015
Türk Kızılayı ve Engelsiz Dünya Platformu İşbirliği Protokolü
İmza törenine, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İmambey Ertem, Eski AK Parti Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu, Türk Kızılayı Genel Müdürü Mehmet Güllüoğlu, Engelsiz Dünya Platformu Başkanı Kenan Yabanigül ve ilgililer katıldı.
Tülay Selamoğlu - 02.11.2015
Bazı Milletvekilleri Meclis'e Veda Edecek
AK Parti milletvekili listesinde Ankara 2. Bölgede 12. sırada yer alan eski Çorum Milletvekili Murat Yıldırım, 10. sırada yer alan Ankara Milletvekili Mahmut Sami Mallı ile Ankara 1. Bölgede 9. sırada yer alan Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu Meclis'te olmayacak.
Tülay Selamoğlu - 26.10.2015
Türk Kızılayı Aşure Dağıttı
İnsani yardım faaliyetlerine devam eden Türk Kızılayı, Muharrem orucunun son gününde Türkmen Alevi Bektaşi Derneği ile birlikte Ankara Güvenpark'ta aşure dağıttı. Etkinliğe, Türk Kızılayı Genel Müdür Yardımcısı Mintez Şimşek, AK Parti Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu, Türkmen Alevi Bektaşi Derneği Başkanı Özdemir Özdemir ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Tülay Selamoğlu - 14.10.2015
Hacı Bayram-ı Veli'de Muharrem İftarı Verildi
İftara; Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmet Yılmaz, AK Parti Ankara milletvekili Tülay Selamoğlu, Türk Kızılayı Başkanı Ahmet Lütfi Akar, Türkmen Alevi Bektaşi Vakfı Genel Başkanı Özdemir Özdemir ve vatandaşlar katıldı.
Tülay Selamoğlu - 13.10.2015
Ankara Sanat Kulübü Uyuşturucuya Karşı Sahnede
Kültürel etkinliklerin adresi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi Ankara Sanat Kulübü'nün düzenlediği Lotuslar Vizyonda gecesine ev sahipliği yaptı. Yeni sezonun ilk gösterisini Mamak'ta düzenleyen Ankara Sanat Kulübü uyuşturucu bağımlılığına karşı sahne aldı. Ankara Sanat Kulübü özellikle gençler arasında yaygınlaşan uyuşturucu bağımlılığına dikkat çekmek ve gençleri sanatın en güzel dallarından biri olan folklora yöneltmeyi hedefliyor. Geceye Ak Parti Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Tülay Selamoğlu - 28.09.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Tülay Selamoğlu - 19.09.2015
AK Parti Ankara Milletvekili Adayları İlk Toplantısını Yaptı
AK Parti Ankara İl Başkanlığında, 26. Dönem Ankara Milletvekili adaylarıyla 1 Kasım'da yapılacak seçimler için ilk toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya, Başbakan Yardımcıları Akdoğan ve Tuğrul Türkeş'in yanı sıra eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Mücahit Arslan, Tülay Selamoğlu, Ahmet Gündoğdu gibi diğer bölge milletvekili adayları da katıldı.
Tülay Selamoğlu - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Adayları Belli Oldu
ANKARA 1. BÖLGE BİRİNCİ SIRADAN ALİ BABACAN ADAY GÖSTERİLDİ Ankara 1. Bölge birinci sıradan aday olan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın yerini Ali Babacan aldı. İkinci sırada yer alan Ahmet Gündoğdu'nun yerini ise Yalçın Akdoğan aldı. Üçüncü sırada yer alan Ali İhsan Arslan'ın yerini Ahmet Gündoğdu aldı. Dördüncü sırada Ali İhsan Arslan, beşinci sırada Jülide Sarıeroğlu, altıncı sırada Murat Alparslan, yedinci sırada Ertan Aydın, sekizinci sırada Fatih Şahin, dokuzuncu sırada Tülay Selamoğlu, onuncu sırada Barış Aydın yer aldı.
Tülay Selamoğlu - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi Ysk'ya Sunuldu (1)
Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek Ankara 2. Bölge 1. sıradan, MHP'den istifa eden Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş de Ankara 2. Bölge 2. sıradan aday oldu.  AK Parti'nin Ankara, İstanbul ve İzmir milletvekili adayları şöyle: Ankara 1. Bölge 1 - Ali Babacan 2 - Yalçın Akdoğan 3 - Ahmet Gündoğdu 4 - Ali İhsan Arslan 5 - Jülide Sarıeroğlu 6 - Murat Alparslan 7 - Ertan Aydın 8 - Fatih Şahin 9 - Tülay Selamoğlu 10 - Barış Aydın 11 - Ercan Kınacı 12 - Fahri Usta 13 - Devlet Şankazan 14 - Mehtap Toruntay 15 - Hüseyin Ulusal  16 - Hayri Çağır 17 - Emire Balkan  18 - Mehmet Ali Canlı Ankara 2.
Tülay Selamoğlu - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi
AK Parti'nin, 1 Kasım Genel Seçimleri için hazırladığı milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığı'na sunuldu.
Tülay Selamoğlu - 18.09.2015
AK Parti Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti milletvekili aday listesi YSK’ya teslim edildi.
Tülay Selamoğlu - 30.08.2015
Aa Muhabirlerinin Mutlu Günü
Anadolu Ajansı (AA) muhabirleri Esin Işık ile Emin Avundukluoğlu törenle hayatlarını birleştirdi.  Türk Japon Vakfında düzenlenen törende, çiftin nikah şahitliğini AK Parti Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu, siyasetçi Ramiz Ongun ve AA Haber Yayın Editörü Sefa Salantur yaptı.
Tülay Selamoğlu - 15.08.2015
Ankara Bulvarı'nın Trafiğe Kapatılması
AK Parti Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu, Ankara Bulvarı'nın mahkeme kararıyla trafiğe kapatılmasına ilişkin, "Bilirkişi raporları incelendiğinde raporun bilimsellikten tamamen uzak olduğu görülmektedir.
Tülay Selamoğlu - 15.08.2015
AK Parti'li Vekillerden 'Ankara Bulvarı'nın Trafiğe Kapatılmasına' İlişkin Toplantı
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Orman Çiftliği'nin imar planlarını iptal edilmesi nedeniyle, Ankara Bulvarı'nın AOÇ içindeki tüm bağlantı yollarının kapatılacağını açıklamıştı. AK Parti Ankara Milletvekilleri, Ankara Bulvarı'nın trafiğe kapatılmasına ilişkin Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde basın toplantısı düzenledi. Toplantıda Ankara Milletvekillerinden Ayhan Yılmaz, Lütfiye Selva Çam, Murat Alparslan, Ertan Aydın, Nevzat Ceylan, Mahmut Sami Mallı, Tülay Selamoğlu, Ertan Aydın, Ahmet Gündoğdu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek bulundu.
Tülay Selamoğlu - 18.07.2015
Hdp'nin İlk Konuğu AK Parti Oldu
AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya ve Ankara Milletvekilleri Tülay Selamoğlu ile Mahmut Salim Mallı'nın yer aldığı AK Parti heyetini, HDP Diyarbakır Milletvekili Nursel Aydoğan, HDP MYK Üyesi Alp Altınörs ve HDP Parti Meclisi Üyesi Emir Ali Türkmen karşıladı.
Tülay Selamoğlu - 18.07.2015
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya, "AK Parti olarak kendi kırmızı çizgilerimizi inşa etmek yerine, milletin kırmızı çizgilerini esas alacak bir hükümet kurulmasını temenni ediyoruz" dedi.  Ramazan Bayramı dolayısıyla siyasi partiler arası bayramlaşmalar çerçevesinde, HDP'yi ilk olarak AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya ile Ankara milletvekilleri Mahmut Sami Mallı ve Tülay Selamoğlu ziyaret etti.
Tülay Selamoğlu - 18.07.2015
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
CHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik, "İnşallah koalisyonun belli ilkeleri kabul edilir ve hep birlikte bunun bir ucundan tutabilecek karşılıklı güven ihdasını da sağlayabilirsek o halükarda gayet güzel noktalara doğru gideceğiz. Türkiye hep daha ileriye gidecek, buna sizler de bizler de kararlıyız" dedi.  CHP'de, bayramlaşma töreni için partiye gelen İstanbul Milletvekili Erol Kaya, Ankara milletvekilleri Tülay Selamoğlu ve Mahmut Sami Mallı'dan oluşan AK Parti heyetini, Genel Başkan Yardımcısı Özçelik ile Parti Meclisi üyeleri Yaşar Seyman, Cemal Canpolat ve Elif Uzunşimşek karşıladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tülay Selamoğlu Haberleri | Tülay Selamoğlu Kimdir - Haberler - Tülay Selamoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tülay Selamoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Tarihte bugün ne oldu? 15 Ağustos tarihinde ne oldu, kim doğdu, kim öldü, hangi ön
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 14:48:03. #1.15#

title