Haberler

ULAŞTIRMA BAKANI KARAİSMAİLOĞLU'NDAN YOĞUN MESAİ

Güncelleme:

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Nallıhan, Beypazarı, Güdül ve Ayaş'ta bir dizi temasta bulundu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Nallıhan, Beypazarı, Güdül ve Ayaş'ta bir dizi temasta bulundu. Karaismailoğlu'na, vatandaşlar ve esnaf yoğun ilgi gösterdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş'ı ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla bir süre sohbet eden Karaismailoğlu, Ak Parti Nallıhan İlçe Başkanı Ertunç Güngör ile görüştü.

Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu, daha sonra Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ile bir araya geldi. Kaplan'dan belediye hizmetleri hakkında bilgi alan Karaismailoğlu, Kaymakam Oktay Erdoğan'ı da ziyaret etti.

Karaismailoğlu, AK Parti Beypazarı İlçe Başkanlığı ziyareti sırasında İlçe Başkanı Mehmet Gökgöz'den parti çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Çarşı esnafıyla bir araya gelen Karaismailoğlu, esnafı dinledi, birlikte fotoğraf çektirdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın ile görüştü, çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Ayaş'ta da bir dizi temasta bulunan Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu, Belediye Başkanı Burhan Demirtaş'ı ve Ak Parti Ayaş İlçe Başkanı Sakin Gökmen'i ziyaret etti. Vatandaşlarla birlikte çay içen Karaismailoğlu, esnaf ve çocuklarla fotoğraf çektirdi.

Kaynak: Habermetre / Toplum

Adil Karaismailoğlu Beypazarı Nallıhan Ayaş Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title