Tolga Turgut Haberleri

Tolga Turgut haber, Tolga Turgut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tolga Turgut 25.5.2020
CHP'de bayramlaşma
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut ve Çankaya Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak'tan oluşan heyet, diğer siyasi partilerin heyetleriyle video konferans üzerinden görüştü.
Tolga Turgut 25.5.2020
CHP, AK Parti ve MHP ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı
CHP'de Genel Başkan Yardımcısı Kuşoğlu, Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut ve Çankaya Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak'tan oluşan heyet, AK Parti ve MHP heyetleriyle video konferans yöntemiyle bayramlaştı.
Tolga Turgut 25.5.2020
Siyasi partilerden 'dijital' bayramlaşma
Koronavirüs salgını, partiler arası bayramlaşma programını da etkiledi. Virüse karşı alınan tedbirler kapsamında daha önce birbirilerini ziyaret eden siyasi parti temsilcileri, bu kez dijital ortamda bayramlaştı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Genel Merkez Kadın Kolları Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyesi Ayşegül Eren Özdemir, Genel Merkez Gençlik Kolları Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyesi Osman Ağzıkara, ilk olarak Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut, Çankaya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak'tan oluşan CHP heyeti ile bayramlaşma görüşmesi gerçekleştirildi.
Tolga Turgut 25.5.2020
MHP'de partiler arası bayramlaşma video konferansla yapıldı
Video konferans yoluyla gerçekleştirilen partiler arası bayramlaşmaya; MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya başkanlığında, Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şekerci ve MYK üyesi Merve Menekşe, Adalet ve Kalkınma Partisi'nde (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Julide Sarıeroğlu başkanlığında, Genel Merkez Kadın Kolları MYK üyesi Ayşegül Eren Özdemir, Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyesi Osman Ağzıkara ve Cumhuriyet Halk Partisi'nde de (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu başkanlığında, Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut, Çankaya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak'tan oluşan heyetler katıldı.
Tolga Turgut 25.5.2020
MHP, AK Parti ve CHP ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı
Rakamların normale doğru gidişi işaret ettiğini vurgulayan Karakaya, şöyle devam etti: "Bundan sonra da sonuca varmak istiyorsak tedbirleri devam ettirmemiz gerekiyor. Dünyaya baktığımızda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak gurur duyduk. Hiç kimse böyle bir salgında dışarı gitmek istemedi. Dışarıdaki vatandaşlarımız ülkeye dönmek istediler, çünkü Türkiye aldığı tedbirlerle daha güvenli durumdaydı. Dünyanın afalladığı, şaşırdığı, ne yapacağını bilemediği dönemde böyle bir kriz döneminde hakikaten büyük bir başarı gösterildi. Bunda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin önemli katkısı olmuştur." CHP heyeti ile görüşme MHP'li yetkililer daha sonra Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu Ankara il Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut ve Çankaya Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak'ın yer aldığı CHP heyeti ile bayramlaştı.
Tolga Turgut 25.5.2020
Partiler arası bayramlaşma video konferans yoluyla gerçekleşti
Video konferans yoluyla gerçekleştirilen partiler arası bayramlaşmaya, Adalet ve Kalkınma Partisi'nden (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Julide Sarıeroğlu, Genel Merkez Kadın Kolları MYK üyesi Ayşegül Eren Özdemir, Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyesi Osman Ağzıkara, Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şekerci, MYK üyesi Merve Menekşe ve Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut, Çankaya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak'tan oluşan heyetler katıldı.
Tolga Turgut 25.5.2020
CHP, siyasi partilerin bayramını video konferans ile kutladı
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu başkanlığında, Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut ve Çankaya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak'tan oluşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayramlaşma heyeti, siyasi partiler arası bayramlaşma programı kapsamında AK Parti, DSP, Vatan Partisi ve HDP ile görüştü.
Tolga Turgut 25.5.2020
AK Parti, CHP ve MHP ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı
AK Parti'de ilk olarak CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut, Çankaya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak'ın bulunduğu heyet ile bayramlaşma görüşmesi gerçekleştirildi.
Tolga Turgut 23.5.2020
CHP'de siyasi partilerle bayramlaşma, video konferansla yapılacak
Bu çerçevede, bayramın ikinci günü siyasi partilerle yapılacak bayramlaşmada CHP'yi, Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu başkanlığındaki heyet temsil edecek. Bayramlaşmada Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut, Çankaya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yaprak Çolak da hazır bulunacak.
Tolga Turgut 23.11.2019
24 Kasım Öğretmenler Günü'ne doğru
Tolga Turgut ise kendileri için özel olan böyle bir günde özellikle mahalleli ve öğrencileri tarafından hatırlanmanın mutluluğunu ve gururunu taşıdıklarını aktardı.
Tolga Turgut 20.6.2018
İzmir'de İzinsiz Gösteride Bir Kişinin Ölümüne İlişkin Dava
Duruşma sonrasında açıklama yapan Kubilay Aktaş ve Keskin'in avukatı Tolga Turgut, kararı temyiz edeceklerini belirtti.
Tolga Turgut 17.5.2018
İzmir'deki Kadın Cinayetinde 2 Sanığa Müebbet Hapis
Güzelkabaağaç'ın avukatı Tolga Turgut, iddia makamının mütalaasına katılmadıklarını, olayın tasarlayarak gerçekleşmediğini savunarak, müvekkilinin konuşmaya gittiği Yaman'ın tahrik edici sözlerinin ardından kadını vurduğunu öne sürdü.
Tolga Turgut 13.12.2017
İzmir'de İzinsiz Gösteride Bir Kişinin Ölümüne İlişkin Dava
Sanıklar Murat Kesgin ve Kubilay Aktaş'ın avukatı Tolga Turgut bilirkişi raporu ve keşif zaptını inceleyip bir sonraki celsede beyanda bulunacaklarını bildirdi.
Tolga Turgut 13.12.2017
Kobani Eylemlerinde Ölen Kaçeroğlu'nun Davasına Devam Edildi
İzmir 8'inci Ağır Ceza Mahkemesinde bugün görülen davanın 11'inci duruşmasına, öldürülen Ekrem Kaçeroğlu'nun ailesinin avukatları Nezehat Paşa, Eylem Yıldız ile tutuksuz yargılanan sanıkların avukatları Ercan Dönmez ve Tolga Turgut katıldı.
Tolga Turgut: İzmir'deki Cinayet DavasıTolga Turgut 17.11.2016
Tolga Turgut 16.3.2016
Amcaoğlu Cinayetine 20 Yıl Hapis
İzmir 7. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın son duruşmasına, tutuklu yargılanan Ali Tokmak ve tutuksuz sanık Sebahttin Tokmak ile avukatları Ercan Dönmez ve Tolga Turgut ile tarafların yakınları katıldı.
Tolga Turgut 16.3.2016
Amca Oğlunu Öldüren Sanığa 20 Yıl 6 Ay Hapis
İzmir 7. Ağır Ceza Mahkemesindeki son duruşmada tutuklu sanık Ali Tokmak, tutuksuz sanık Sebahattin Tokmak ile avukatları Ercan Dönmez ve Tolga Turgut hazır bulundu.
Tolga Turgut 12.1.2016
İzmir'de İzinsiz Gösteride Bir Kişinin Ölümüne İlişkin Dava
Sanık avukatlarından Tolga Turgut ise sanıkların adli kontrol gereklerini yerine getirerek her hafta imza verdiklerini, dosyada sanıklar aleyhine net delillerin olmadığını, mahkeme heyetinin istemesi halinde sanıkları duruşmalara getirebileceklerini ifade ederek, mahkeme heyetinden müşteki avukatlarının tutuklanma talebinin reddini istedi.
12
Şu an buradasınız: Tolga Turgut Haberleri | Tolga Turgut Kimdir - Haberler - Tolga Turgut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tolga Turgut kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'de partiler arası bayramlaşma video konferansla yapıldı - İYİ Parti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.7.2020 20:21:08. #1.15#
title