Timuçin Güler Haberleri

Timuçin Güler haber, Timuçin Güler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Timuçin Güler - 10.12.2018
Turizmde Dönüşüm Dijitalleşmeden Geçecek
Konferansın açılış konuşmaları Mastercard Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdürü Yiğit Çağlayan, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Davut Çetin ve Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü Timuçin Güler tarafından yapıldı.
Timuçin Güler - 02.10.2018
Cumhurbaşkanı Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayı ile yayımlanan kararlara göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal görevinden alınarak, bu göreve Genel Müdürlüğe Timuçin Güler, Türkiye Elektromekanik Sanayi AŞ Genel Müdürlüğünde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine ise Akil Murad Güllüoğlu'nun ataması yapıldı.
Timuçin Güler - 02.10.2018
Cumhurbaşkanı Kararları Resmi Gazete'de
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal görevinden alınarak, bu suretle boşalan Genel Müdürlüğe Timuçin Güler atandı.
Timuçin Güler - 14.11.2016
Opet'e "Aşkla Bağlanılan Marka" Ödülü
Brand Week İstanbul kapsamında düzenlenen ödül töreninde, OPET Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Timuçin Güler, ödülü Ipsos Üst Yöneticisi (CEO) Sidar Gedik, Media Cat Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan ve Ipsos Connect Genel Müdürü Yasemin Özen Gürelli'den aldı.
Timuçin Güler - 24.02.2014
En İyi Müşteri Hizmetleri Ödülü OPET'e
Türkiye'de akaryakıt sektöründe sekiz yıldır üst üste 'Müşteri Memnuniyeti En Yüksek Marka' unvanını koruyan ve yeni nesil müşteri memnuniyetindeki iddiasını "Kusursuza Yolculuk" sloganı ile sürdüren OPET'e, Uluslararası Stevie Ödülleri'nden iki ödül daha geldi. Satış ve Müşteri Hizmetleri alanında düzenlenen 8'inci Stevie Ödülleri'nde 260 kişiden oluşan bir jüri değerlendirme yaptı. 'En İyi Müşteri Hizmetleri Departmanı' kategorisi ile 'Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon' kategorisinde 1500'ün üzerinde başvuru arasından, OPET iki ayrı ödüle layık bulundu. Las Vegas'ta yapılan törende, OPET Pazarlama ve İletişimden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Timuçin Güler ödülü Stevie Awards Başkanı Michael P.
Timuçin Güler - 10.12.2013
Marka 2013 Konferansı İçin Geri Sayım Başladı
MARKA 2013 Konferansı programında Türkiye'den güçlü marka uygulamalarına ait dört özel sunuma da yer verilecek: · Opet markası adına Pazarlama ve İletişim Grup Müdürü Timuçin Güler: "Akaryakıt sektöründe 'LOVEMARK' olmak, · Hürriyet markası adına Pazarlama Direktörü ve Icra Kurulu Üyesi Birim Gönülşen Özyürekli: "Yeni Pazarlama:Pazarla-MA-ma!", · Hayat Kimya adına Hijyen Kategorisi Global Pazarlama Müdürü Melek Soklangıç Dinçer: "Türkiye'den Dünya'ya Açılan Bir Marka: Molfix, · Artema markası adına Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, Banyo Grubu Pazarlama Direktörü Arzu Uludağ Elazığ ve TBWA Genel Müdürü Burcu Özdemir Kayumtu: "Standartları Zorlayan Marka: Artema başlıklı sunumları MARKA 2013 izleyicisiyle paylaşacaklar.
Timuçin Güler - 25.05.2013
KalDer'den OPET'e 3 Büyük Ödül Birden
OPET, Türkiye Kalite Derneği'nin (KalDer) 2012 yılı Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) sonuçlarına göre, yoğun rekabetin yaşandığı akaryakıt sektöründe üç büyük ödüle birden layık bulundu. Üst üste 7'nci kez sektöründe müşteri memnuniyeti en yüksek şirket unvanının sahibi olan OPET; TMME Sektör Birincisi Ödülü, TMME Sürdürülen Başarı Ödülü ve TMME Üstün Başarı Ödülü'ne layık bulundu. Swissotel Bosphorus'ta düzenlenen törende OPET Pazarlama ve İletişim Grup Müdürü Timuçin Güler; Gümüş Heykeli KalDer Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Öker'in elinden, Altın Heykel ve Siyah Heykeli ise KalDer Başkanı Hamdi Doğan ve KA Araştırma Başkanı Bülent Kılıçarslan'ın elinden aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Timuçin Güler Haberleri | Timuçin Güler Kimdir - Haberler - Timuçin Güler haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Timuçin Güler kimdir, hayatı ve biyografisi. GÜVENLİ TURİZM ALTYAPISINI İNCELEMEK ÜZERE TÜRKİYE'YE GELEN RUS HEYETİ ÇALIŞMALARINA B
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.07.2021 00:08:58. #1.13#

title