Thomas Cook Haberleri

Thomas Cook haber, Thomas Cook son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Thomas Cook - 25.02.2021
Türkiye'nin global tanıtım kanalı "goturkiye.com" 3 milyon tekil ziyaretçiye ulaştı
Bu sağlam yapının Thomas Cook krizi ile salgın sürecinde önemli katkılar sağladığına işaret eden Bakan Ersoy, 2020 yılı boyunca tanıtım çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.
Thomas Cook - 04.05.2020
AKTOB Başkanı Yağcı: "Sağlık odaklı seyahatler ön plana çıkacak"
Salgının uluslararası alanda ekonomi, sosyal, sektörel ve diğer birçok alanda değişikliklere neden olacağının konuşulduğunu aktaran Yağcı, "2016'daki krizin ardından iki iyi yıl geçirdik. Ardından bir de Thomas Cook krizi yaşadık.
Thomas Cook - 13.04.2020
Korona virüs salgını Alman havayolu markası Condor'u vurdu
Çin'de ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını küresel ekonomiyi olumsuz etkilemeye devam ederken, salgın nedeni ile en çok etkilenen şirketlerin başında havayolu şirketleri geldi. Polonya Havacılık Grubu, (PGL) Alman tatil ve havayolu şirketi olan Condor'u satın almaktan vazgeçti. PGL, tarafından yapılan açıklamada geçtiğimiz aylarda iflas eden ünlü tatil şirketi Thomas Cook'un Alman tatil ve havayolu markası olan Condor'u satın almaktan vazgeçtiğini açıklarken, bunun nedeni olarak korona virüs salgınının Polonya, ekonomisine getireceği mali yükün yanı sıra milyonlarca tatilcinin korona virüs nedeni ile bu yıl ki tatil planlarını askıya almasının da etkili olduğu belirtildi.
Thomas Cook - 13.03.2020
Almanya'da 2019'da şirket iflasları azaldı
Destatis, şirket iflas sayısındaki azalmaya rağmen alacaklardaki bu artışın, geçen yıl Thomas Cook ve Gerry Weber gibi ekonomik olarak daha büyük şirketlerin iflas başvurusu yapmasından kaynaklandığını vurguladı.
Thomas Cook - 20.02.2020
Almanya Rekabet Kurumundan Condor'un Polonyalı LOT'a satışına yeşil ışık
Polonya hava yolu şirketi LOT'un iflas eden turizm şirketi Thomas Cook'a ait Alman tatil hava yolu markası Condor'u satın almasına Almanya Federal Rekabet Kurumu Bundeskartellamt'tan onay çıktı.
Thomas Cook - 20.02.2020
TÜRSAB Marmaris Bölge Temsil Kurulu Başkanı Esin: "Yeni yılda rekor bekliyoruz"
Tur operatörü Thomas Cook'un iflası dolayısıyla oluşan açığın yeni sezonda kapanacağına inandıklarını ifade eden Esin, "Rezervasyonlar oldukça iyi durumda.
Thomas Cook - 09.02.2020
Turizm sektörü 2020'ye iyi başladı
"Ana pazarlarda artış gözleniyor" Thomas Cook'un iflasının ilk zamanlarda sektörü endişelendirdiğini ancak Kültür ve Turizm Bakanlığının öncülüğünde atılan adımlarla bu tur operatöründen kaynaklanan eksikliğin diğer tur operatörleriyle doldurulduğunu anlatan Çorabatır, "İngiltere pazarında kayıp değil, bilakis artış bekliyoruz.
Thomas Cook - 08.02.2020
TÜROFED Başkan Yardımcısı İşler: "Brexit sonrası turizmde süreç lehimize işleyecek"
Thomas Cook'tan sonra oluşan boşluğu diğer turizm şirketlerinin doldurduğuna değinen İşler, "Bakanımız bu konuda tam zamanında ve yerinde yaptığı müdahalelerle durumu lehimize çevirdi.
Thomas Cook - 24.01.2020
Polonyalı LOT, Alman tatil hava yolu Condor'u satın alıyor
Polonya'nın milli hava yolu şirketi LOT'un, iflas eden Thomas Cook'a ait Alman tatil hava yolu markası Condor'u satın aldığı bildirildi.
Thomas Cook - 24.01.2020
İstanbul, Jet2'nin radarında
TÜROB Yönetim Kurulu Üyeleri Uygar Koçaş ve Mustafa Topaloğlu ile TÜROB Genel Sekreteri İsmail Taşdemir'in de katıldığı toplantıda iş birliği olanakları, sektörel beklentiler, Jet2holidays'in talep ve önerileri değerlendirildi. Toplantıda, Thomas Cook'tan boşalan kapasiteyi doldurmak üzere 2020 yaz sezonunda çok büyük bir atakla Dalaman, Bodrum, Antalya ve İzmir'e iki kat artışla yaklaşık 850 bin kişilik uçak kapasitesi planlaması yapan İngiliz şirketin Türkiye planları konuşuldu.
Thomas Cook - 20.01.2020
Dünya genelinde geçen yıl 1,5 milyar kişi seyahat etti
Pololikashvili, Brexit, Thomas Cook'un iflası, ticaret savaşları, Suriye ve Libya gibi bölgesel sorunların da yer aldığı küresel boyuttaki birçok belirsizliğe karşın, turizmin ekonomideki "en güçlü sektör" olmaya devam ettiğini ve dünyadaki turist sayısının son 10 yıldır istikrarlı şekilde arttığını vurguladı.
Thomas Cook - 16.01.2020
Rus turizm şirketi Intourist'in Türk şirketi Anex Tour'a satışı onaylandı
Rusya Federal Tekelcilikle Mücadele Servisi (FAS), Türk turizm şirketi Anex Tour'un, iflas eden Thomas Cook'un Rusya'daki şirketlerinden Intourist'i satın alma işlemini onayladı.
Thomas Cook - 15.01.2020
Hollanda'da Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı başladı
İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflasından sonra Avrupa pazarında tüketici tarafından bir güvensizliğin oluştuğunu işaret eden Ersoy, şunları kaydetti: "Biz özellikle yoğun tanıtım yaparak pazardaki pasta payımızı da artırarak bu durumdan etkilenmeden çıkacağız gibi gözüküyor.
Thomas Cook - 14.01.2020
"Turizmin başkenti"nde oteller yeni rekor için hazırlanıyor
Bir önceki yıla göre her pazarda artış olduğunu ifade eden Üstertuna, Thomas Cook'un iflasına rağmen İngiliz pazarında artış yaşandığını bildirdi.
Thomas Cook - 07.01.2020
İNTERNETTE VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Müze giriş genel görüntü -Müze içinde sergilenen eselerden görüntü -Öğrencilerin müzeyi gezmesi -Bahçede kurulan çadır ve heykellerden görüntü -RÖ 1: İsmail Oksay  ( Antalya büyükşehir belediyesi Turizm şube müdürü ) -RÖP 2: Ali Kaplan ( Anadolu lisesi müdürü ) -RÖP 3: Ezgi Kaplan ( Öğrenci ) -RÖP 4: Göktuğ Arda Bülek ( Öğrenci ) -RÖP 5: Yunus Emre Tepe ( Öğrenci ) -Detaylar Haber: Alparslan ÇINAR-KAMERA; Mehmet KILIÇASLAN/ANTALYA,DHA) ============================ Thomas Cook krizi, borç dışında aşıldı PROFESYONEL Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca, iflas eden İngiliz seyahat acentesi Thomas Cook'un sektöre 200 milyon euro borcu olduğunu söyledi.
Thomas Cook - 07.01.2020
ÖZEL GÜNDEM (TEKRAR)
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Müze giriş genel görüntü -Müze içinde sergilenen eselerden görüntü -Öğrencilerin müzeyi gezmesi -Bahçede kurulan çadır ve heykellerden görüntü -RÖ 1: İsmail Oksay  ( Antalya büyükşehir belediyesi Turizm şube müdürü ) -RÖP 2: Ali Kaplan ( Anadolu lisesi müdürü ) -RÖP 3: Ezgi Kaplan ( Öğrenci ) -RÖP 4: Göktuğ Arda Bülek ( Öğrenci ) -RÖP 5: Yunus Emre Tepe ( Öğrenci ) -Detaylar Haber: Alparslan ÇINAR-KAMERA; Mehmet KILIÇASLAN/ANTALYA,DHA) Haber Kodu : 200107021 ============================ Thomas Cook krizi, borç dışında aşıldı PROFESYONEL Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca, iflas eden İngiliz seyahat acentesi Thomas Cook'un sektöre 200 milyon euro borcu olduğunu söyledi.
Thomas Cook - 07.01.2020
Thomas Cook krizi, borç dışında aşıldı
PROFESYONEL Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca, iflas eden İngiliz seyahat acentesi Thomas Cook'un sektöre 200 milyon euro borcu olduğunu söyledi.
Thomas Cook - 07.01.2020
ÖZEL GÜNDEM
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Müze giriş genel görüntü -Müze içinde sergilenen eselerden görüntü -Öğrencilerin müzeyi gezmesi -Bahçede kurulan çadır ve heykellerden görüntü -RÖ 1: İsmail Oksay  ( Antalya büyükşehir belediyesi Turizm şube müdürü ) -RÖP 2: Ali Kaplan ( Anadolu lisesi müdürü ) -RÖP 3: Ezgi Kaplan ( Öğrenci ) -RÖP 4: Göktuğ Arda Bülek ( Öğrenci ) -RÖP 5: Yunus Emre Tepe ( Öğrenci ) -Detaylar Haber: Alparslan ÇINAR-KAMERA; Mehmet KILIÇASLAN/ANTALYA,DHA) ============================ Thomas Cook krizi, borç dışında aşıldı PROFESYONEL Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca, iflas eden İngiliz seyahat acentesi Thomas Cook'un sektöre 200 milyon euro borcu olduğunu söyledi.
Thomas Cook - 02.01.2020
Türk turizm şirketi Anex Tour, Alman Neckermann'ı satın aldı
Türk turizm şirketi Anex Tour'un, iflas eden Thomas Cook'un Almanya'daki şirketlerinden Neckermann Reisen'i de satın aldığı bildirildi.
Thomas Cook - 30.12.2019
Türk turizm sektörü temsilcileri 2020'de çift haneli büyüme bekliyor
Thomas Cook'un iflasına rağmen İngiliz pazarında da bir artış olduğu bilgisini veren Çorabatır, diğer ülkelere göre Türkiye'nin bu pazardan daha fazla pay alacağını dile getirdi.
Thomas Cook - 26.12.2019
Yılbaşında Antalya'ya yoğun ilgi -
POYD Başkanı ve Innvista Hotel Genel Müdürü Ülkay Atmaca, 2019'un beklentilerin üzerinde geçtiğini söyledi. 2019'da Türkiye için 50, Antalya için 16 milyon turist hedefleri olduğunu belirten Atmaca, kötü bir Nevruz bayramı ve Thomas Cook'un iflasına rağmen Türkiye için 52 milyonu Antalya için de 16 milyonu yakaladıklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Thomas Cook Haberleri | Thomas Cook Haber - Haberler - Thomas Cook haberleri, son dakika thomas cook haber ve gelişmeleri burada. İngiltere'de seyahat kısıtlamaları gevşetildi, tatil rezervasyonları yüzde 200 arttı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 16:40:14. #1.14#

title