Narcos: Mexico'nun Fragmanı Yayınlandı! 16 Kasım'da Netflix'te - Haberler
Haberi Paylaş

Narcos: Mexico'nun Fragmanı Yayınlandı! 16 Kasım'da Netflix'te

Teknotalk.com - Teknoloji
Narcos: Mexico'nun Fragmanı Yayınlandı! 16 Kasım'da Netflix'te

16 Kasım'da Netflix'te gösterime girecek Narcos: Mexico'nun fragmanı yayınlandı!

16 Kasım'da Netflix'te gösterime girecek Narcos : Mexico'nun fragmanı yayınlandı!

Narcos : Mexico yeni bir Netflix orijinal dizisi olarak gösterime giriyor.

Geçtiğimiz yıl ilk üç sezonuna ev sahipliği yapan Kolombiya topraklarına veda eden Narcos, Narcos: Mexico ile rotayı Meksika'ya çeviriyor.

Meksika'daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan dizi, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980'lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir.

Narcos: Mexico'nun fragmanı izle!

Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya'dan Guadalajara'ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlanan "Narcos: Mexico"'nun yapımcılığını, Eric Newman önderliğinde, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor.

www.netflix.com/narcos

Teknotalk.com / Teknoloji

Netflix, Mexico, Narcos, Teknoloji, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title