Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu, gazetecileri görünce kaçacak yer aradı

Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu, gazetecileri görünce kaçacak yer aradı

13.10.2019 12:29 | Son Güncelleme: 13.10.2019 12:38

Megastar Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu, bir binaya görüntülendiğini anladığı an şoförünün arkasına saklandı. Tevetoğlu'nun bu hareketi şaşırttı.

Magazin gündeminden oldukça uzak durmaya çalışan Megastar Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu, kendisini görüntülemeye çalışan gazetecileri görünce panik oldu. Tevetoğlu, geçtiğimiz gün bir binaya girdi, görüntülendiğini anladığında ise kaçacak yer aradı.

KAÇACAK YER ARADI

Magazin dünyasını yakın takibinde olan popun yıldızı Tarkan'ın, eşi Pınar Tevetoğlu yaptığı hareketle kafaları karıştırdı. Sözcü'nün haberine göre bir binaya girerken gazetecilerin olduğunu öğrenen Pınar Tevetoğlu, panikledi.

NEREYE GİTTİĞİ MERAK KONUSU OLDU

Görüntü vermemek için özel şoförüyle konuşan Pınar Tevetoğlu, çareyi şoförünün arkasına saklanmakta buldu.Binaya müştemilat dairesinin kapısından girerek şaşırtan Pınar Tevetoğlu'nun nereye geldiği merak konusu oldu.

PINAR TEVETOĞLU KİMDİR?

Pınar Dilek Tevetoğlu, 1986'da Almanya Duisburg'da dünyaya geldi. Annesi Elazığ'lı, babası ise Şanlıurfa'lı olan Pınar Dilek Tevetoğlu, küçüklüğünden bu yana Tarkan'ın sıkı bir takipçisi oldu.

Tarkan'la tanışması 5 yıl önce Almanyadaki bir konserle başladı ve bu arkadaşlık zamanla ilerleyerek aşka dönüştü.

29 Nisan 2016'da Tarabya'da özel bir düğünle hayatlarını birleştiren çiftin, geçtiğimiz ağustos ayında Liya adında bir kızları oldu.

Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu, gazetecileri görünce kaçacak yer aradı
Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu, gazetecileri görünce kaçacak yer aradı
Haber Yorumları (20)
BURAK ARAS: bu adamdanda karısındanda banane
YORUMS: Kendilerini ne zannediyorlar acaba ? Marstan gelen insan üstü bir yaratık edaları gibi bu nedir ya !
KENAN MERT: olmuş oda tam olmuş. . . . artisssttt olmuş. . . . kendi ne göre . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title