TANSU ÇIKIŞ HABERLERİ

Tansu Çıkış haber, Tansu Çıkış son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tansu Çıkış

Tansu Çıkış

Doğum Tarihi ... - ...

Tansu Çıkış Kimdir ?

Tansu Çıkış, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Tekkeköy Belediyesi’nde Meclis Üyesi olarak görev yaptı. CHP Tekkeköy İlçe Başkanı olarak görev aldı. Çıkış, ayrıca Tekkeköy Belediyesi Eski Başkanı Feyzullah Çıkış’ın da oğludur. Tansu Çıkış, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerinde CHP'nin Samsun Tekkeköy Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Tansu Çıkış - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Tansu Çıkış - 17.02.2019
Dha Yurt Bülteni-12
1)BAKAN ERSOY: TURİZM HEDEFLERİNİ BÜYÜTTÜK KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, geldiği Sinop'ta ziyaret ve incelemelerde bulundu. Bakan Ersoy, "Biz turizm hedeflerini büyüttük. Bu hedefler doğrultusunda Sinop'a da çok iş düşecek. Buraya gelen turist sayısının ciddi şekilde artması için gereken planlama ve programı yapmak için buradayız" dedi. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Sinop'ta esnaf ziyaretinde bulundu. Sinop Tarihi Cezaevinde de incelemelerde bulunnan Bakan Ersoy, ilgililerden cezaevi hakkında bilgiler de aldı. Bölgede turist sayısının artması konuusnda ciddi planlamalarının olduğunu aktaran  Bakan Ersoy, şunları söyledi: "Sinop hem doğası, hem kültürel ve tarihi zenginlikleri açısından da çok önemli bir turizm bölgesi. O açıdan bakıldığında potansiyelini değerlendirememişiz. Şimdi biliyorsunuz biz turizm hedeflerini büyüttük. Bu hedefler doğrultusunda Sinop'a da çok iş düşecek. Buraya gelen turist sayısının ciddi şekilde artması için gereken planlama ve programı yapmak için buradayız. Sürekli incelemelerde bulunuyoruz. cezaevinin çalışması zaten bitmek üzere. Mart sonunda yetiştirebilirsek ihalesi var. Bu Avrupa birliği fonundan da kaynağı var. Kaynak sıkıntısı yok zaten. Onu da Mart sonu içinde ihalesini tamamlayıp Avrupa Birliğine sunulan projeye uygun bir şekilde restorasyonuna başlatacağız" Görüntü Dökümü ------------------- -Ersoy'un gelmesi -Ersoy'un Valilik ve Sakarya Caddesi ziyaretleri -Ersoy'un, bilgiler alması ve Sinop Tarihi Cezaevi Ziyareti -Ersoy'un açıklamaları (SÜRE: 02: 51 Dk) (BOYUT: 316 MB) Haber-Kamera: Esra AKSU/SİNOP, ==================================================== 2)İNCE SAMSUN'DA CİGOŞ OYNADI CHP'nin 24 Haziran 2018 seçimindeki cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Samsun'un Tekkeköy ilçesinde partisinin belediye başkan adayı Tansu Çıkış'a destek vermek için düzenlenen programa katıldı.
Tansu Çıkış - 04.01.2019
CHP Pm Toplantısı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Bursa'da Mustafa Bozbey, Kahramanmaraş'ta Ali Öztunç, Van'da Nurettin Beyaz, Mersin'de ise Vahap Seçer büyükşehir belediye başkan adayımız oldu.
Tansu Çıkış - 04.01.2019
CHP'nin 102 Belediye Başkan Adayı Açıklandı
CHP, 31 Mart yerel seçimlerinde aday göstereceği 102 belediye başkan adayını daha açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tansu Çıkış Haberleri | Tansu Çıkış Kimdir - Haberler - Tansu Çıkış haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tansu Çıkış kimdir, hayatı ve biyografisi. Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 17:33:23. #1.14#
title