TAHSİN ÖZCAN HABERLERİ

Tahsin Özcan haber, Tahsin Özcan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tahsin Özcan

Tahsin Özcan

Doğum Yeri Bolu / Türkiye

Tahsin Özcan Kimdir ?

Tahsin Özcan, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Ak Parti'den Bolu İli, Mudurnu İlçesi, Taşkesti Belde Belediye Başkan adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Tahsin Özcan - 05.05.2021
TOKİ'nin Mudurnu'daki 108 konutluk projesinde inşaat çalışmaları başladı
Taşkesti Belediye Başkanı Tahsin Özcan, "Taşkesti girişinde görüntü kirliliğine sebep olan orman lojmanları yıkıldı.
Tahsin Özcan - 24.03.2021
Taşkesti Belediye Başkanı Özcan'dan yapımı süren termal tesiste inceleme
Taşkesti Belediye Başkanı Tahsin Özcan, beldede yapımı süren termal turizm tesisinde incelemelerde bulundu.
Tahsin Özcan - 06.03.2021
Taşkesti beldesinin çehresi yatırımlarda değişecek
Taşkesti Belediye Başkanı Tahsin Özcan, ilçenin çevresinin yapılan yatırımlarla değişeceğini bildirdi.
Tahsin Özcan - 30.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Kaza, akşam saatlerinde ilçe merkezi Adana-Ankara Otoyolu'nda meydana geldi. Zekeriya Atak yönetimindeki 34 LSS 04 plakalı TIR, Tahsin Özcan yönetimindeki 14 GJ 385 plakalı yolcu otobüsüyle çarpıştı.
Tahsin Özcan - 03.10.2019
"Susuz Yayla"da su arama çalışması başlatıldı
Yapılan çalışma kapsamında Mudurnu Kaymakamı Özgür Kaya, Taşkesti Beldesi Belediye Başkanı Tahsin Özcan, il genel meclis üyeleri, İlçe Özel İdare Müdürü Nuran Doğuluer ve köy muhtarı ile vatandaşlar su bulma işinin verildiği firma yetkilileri ile bölgeye gelerek inceleme ve ölçüm yaptılar.
Tahsin Özcan - 04.04.2018
Şeyhülislam İbn-i Kemal Fatih'te Anıldı
Yılmaz, Yavuz Sultan Selim'in İbn-i Kemal'in atının ayağından sıçrayan çamurun kaftanına bulaşmasına verdiği tepkiye işaret ederek, şunları kaydetti: "Yavuz Sultan Selim Han, bu kaftanın vefatından sonra mezarının üstüne konulmasını istemiştir. Bu kaftanın hala teşhir edildiğini biliyorsunuz. Yavuz Sultan Selim'le önemli bir dostluğu vardır. İlmi açıdan önemli bir durumu daha vardır. İbn-i Arabi hakkındaki fetvasıyla onun hakkındaki endişeleri ortadan kaldırarak, önemli çalışmaların yolunu açmıştır. Bu yıl onu konu alan bir panel düzenlemek istedik. İnşallah burada ondan bir kez daha istifade edeceğiz." "Arkasından 'İlimler Kemal ile göçtü' denirdi" Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tahsin Özcan ise İbn-i Kemal'in ailesi ve yetiştiği dönem hakkında bilgiler vererek, ailesinde hem asker hem de ilim insanları olduğuna dikkati çekti.
Tahsin Özcan - 19.11.2015
2. Uluslararası İslam Finansı ve İktisadı Konferansı" Sona Erdi
Dünya Bankası Küresel İslami Finans Geliştirme Merkezi Direktörü Zamir İkbal'in de konuşmacı olarak yer aldığı konferansta, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Hasan Hacak, Prof. Dr. Tahsin Özcan, Doç.
Tahsin Özcan - 19.11.2015
2. Uluslararası İslam Finansı ve İktisadı Konferansı
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Konferansta gerçekleştirilen oturumdan görüntüler- Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ertuğrul Boynukalın'ın konuşması 2. Uluslararası İslam Finansı ve İktisadı Konferansı- Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Boynukalın: - "Katılım bankalarındaki denetimlerin kamu otoritesi tarafından yapılması gerek" Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ertuğrul Boynukalın, katılım bankalarındaki denetimlerin kamu otoritesi tarafından yapılması gerektiğini söyledi.Anadolu Ajansı'nın "global iletişim ortağı" olduğu, Dünya Bankası, Sermaye Piyasası Kurulu ve Borsa İstanbul iş birliğiyle G20 çatısı altında düzenlenen "2. Uluslararası İslam Finansı ve İktisadı Konferansı" başladı.İslam finansı ve iktisadının temellerini oluşturan kavramların değerlendirildiği konferansta Türkiye, Malezya, Körfez ve Batı merkezli İslami finans örnekleri masaya yatırılıyor.Boynukalın, konferans kapsamında düzenlenen "İslami Finans Kurumlarında Fetva ve Murakabe Süreci" oturumunda, katılım bankalarındaki denetimlerin kamu otoritesi tarafından yapılması gerektiğini ifade etti.Kuveyt Türk Katılım Bankası Murakıbı Mehmet Odabaşı ise İslami finansta danışma kurullarının rolüne ilişkin bir sunum yaptı. Odabaşı, sunumunda, danışma kurulları arasındaki görüş ayrılıklarından kaynaklanan sıkıntıları gidermek için İstanbul Finans Merkezi kapsamında İslami Finans Sekreterliği kurulması gerektiğini ve bu sekreterlik kapsamında bir danışma kurulunun ihdas edilmesi gerektiğine vurgu yaptı.Kuveyt Türk Katılım Bankası Murakıbı Ali Öztürk de danışma kurullarının denetleme ve murakebe süreci ilgili sunumunda, katılım bankalarına has bir yasa olmamasının bir problem olduğunun altını çizdi. İslami finans kuruluşlarının varoluş amaçlarına uygun hareket etmek için danışmanlık hizmetleri aldığına işaret eden Öztürk, "Her ne kadar ülkemizde resmi bir kimlik kazanmasa da diğer İslam ülkelerinde bu kurullar resmi bir kimliğe sahiptir" şeklinde konuştu."İslam Ekonomisinde Temel Kavram ve Kurumlar" başlıklı oturumda ise Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Hacak "İslam Kültüründe Risk Paylaşımı ve Dayanışma Kavramı", Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tahsin Özcan "İslami Finans İçin Tarihi Bir Model: Osmanlı Para Vakıfları", Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Süleyman Kaya ise "Vakıflar İçin Finans Kaynağı Olarak İcareteyn" başlıklı sunumlarını gerçekleştirdi.
Tahsin Özcan - 19.11.2015
2. Uluslararası İslam Finansı ve İktisadı Konferansı
"İslam Ekonomisinde Temel Kavram ve Kurumlar" başlıklı oturumda ise Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Hacak "İslam Kültüründe Risk Paylaşımı ve Dayanışma Kavramı", Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tahsin Özcan "İslami Finans İçin Tarihi Bir Model: Osmanlı Para Vakıfları", Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Süleyman Kaya ise "Vakıflar İçin Finans Kaynağı Olarak İcareteyn" başlıklı sunumlarını gerçekleştirdi.
Tahsin Özcan - 03.09.2015
Sakarya'da Trafik Kazası: 1 Ölü
TEM otoyolu Ankara istikametinde sürücüsü henüz belirlenemeyen 27 F 1291 plakalı beyaz eşya yüklü tır, İhsan Pekinalp yönetimindeki 34 CCL 26 plakalı tankere arkadan çarptı. Daha sonra bir başka arkadan gelen Tahsin Özcan (31) yönetimindeki 37 PS 111 plakalı kamyon kaza yapan araçlara çarptı.
Tahsin Özcan - 26.09.2014
Sakarya'da İki Kamyon Çarpıştı: 2 Yaralı
Yaralı sürücü ile aynı araçta bulunan Tahsin Özcan, 112 Acil Servis ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.
Tahsin Özcan - 10.05.2014
Doktor Raporuyla Geldi, Altın Madalya Kazandı
Samokov Sport Arena'da sabah seansında mindere çıkan 69 kg'da M. Tahsin Özcan, 58 kg'da M.
Tahsin Özcan - 27.11.2013
Kursiyerlere Sertika Töreni
Sarot Termal Tesislerinde düzenlenen törene, Bolu Vali Yardımcısı Nejdet Özeroğlu, Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, Taşkesti Belediye Başkanı Tahsin Özcan, İşkur Müdürü İsmail Yalçın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fuat Gürleyen, Sarot Termal Yönetim Kurulu Başkanı Emin Yerdelen ve kursiyerler katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tahsin Özcan Haberleri | Tahsin Özcan Kimdir - Haberler - Tahsin Özcan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tahsin Özcan kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber: Manisa'da otomobilin çarptığı bisikletli öldü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.09.2021 22:14:03. #1.13#

title