Survivor Nagihan Karadere'den Şaşırtan Açıklama: Sema Aydemir'den Tehdit Mesajı Aldım - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Survivor Nagihan Karadere'den Şaşırtan Açıklama: Sema Aydemir'den Tehdit Mesajı Aldım

Haberler.com - Haberler | Magazin

Survivor'un yarışmacıları Nagihan Karadere ve Sema Aydemir, eski konuların açılmasının ardından birbirine girmiş ve Sema, Nagihan'a kanlı sopa fotoğrafı göndermişti. Bugün canlı yayında konuşan Karadere, "Sema'dan tehdit mesajı aldım" dedi.

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan'ı yorumlayan 2018 All- Star yarışmacıları Nagihan Karadere ve Sema Aydemir, eski konuların açılmasının ardından sosyal medya üzerinden birbirine girdi.

Sosyal medya üzerinden birbirlerine ağır sözler söyleyen Sema ve Nagihan, paylaşımlarıyla bir anda gündeme oturdu. Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk olan Nagihan Karadere, Sema'dan tehdit mesajı aldığını söyledi.

Nagihan, Instagram üzerinde Sema'ya hakaretler etti. Kuyruk acısı bu kadar kolay geçmez. Seni nasıl gömdüğümü, nasıl hastanelik olduğunu ve çaresizliğini anlat! İyi ki erken postaladım seni yoksa şimdi tımarhanede yatıyordun, boş konuşma işine bak hadi naş!" dedi.

Survivor Nagihan Karadere'den Şaşırtan Açıklama: Sema Aydemir Tehdit Mesajı Attı

Bunun üzerine açıklama yapan Sema, "Senin karşında yenildiğinde elini kalbine koyup selam veren, performansına saygı duyan bir yarışmacı var unutma. Benim karşımda ise varlığımda hiç bir zaman adının geçmediği, en iyilere çıkamadığı için karşı takıma kaçan bir yarışmacı var. Ben kaybettiğimde saygılı ve asil olabilirim ama sen kazandığında da bir halt olamazsın." şeklinde konuştu.

Bugün 2. Sayfa programında açıklama yapan Karadere Sema'dan kanlı sopa fotoğrafı attığını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: "Birkaç şey daha oldu ve ben sustum sonra bir yayından sonra bana kanlı sopa mesajı attı. Ben de ondan sonra bu yazıyı yayınladım. Her yerde benim mesajım yayınladığı için haklıyken haksız durumuna düştüm. Olan yine bana oldu. Tehdit gibi bir mesajdı. Ben yarışmada karşı takıma geçerek onlarla mücadele ettim. All star takımının kuyruk acıları var. Sema'yla performansımızın arasında çok fark var. İyi ki yarışmada şampiyon olmamışım sadece ben değil herkesin başı ağrırdı. Bir hazımsızlık var. Karşılaşsak hiçbir şey olmaz. Bir ara gelince 'merhaba' diyerek elimi uzatıyorum."

Survivor Nagihan Karadere'den Şaşırtan Açıklama: Sema Aydemir'den Tehdit Mesajı Aldım

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (2)
OZAN:şimdi yanında nagehanla sema olacakki kaymaklı ekmek kadayıfı gibi olur Cevap Yaz 1 4 Yayından Kaldır
FIrat:Ya bu nagihan survivorda bi seye benzemiyor disarda baya güzel Cevap Yaz 1 4 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title