Sunucu Bircan Bali, Ömer Gezen ile sessiz sedasız evlendi

Sunucu Bircan Bali, Ömer Gezen ile sessiz sedasız evlendi

04.09.2019 14:52 | Son Güncelleme: 05.09.2019 11:43

Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Bircan Bali, avukat Ömer Gezen ile evlendi. Bali, mutlu haberi Instagram hesabından duyurdu.

Beyaz TV ekranlarında Söylemezsem Olmaz isimli programının sunuculuğunu yapan Bircan Bali, evlilik teklifi aldıktan kısa bir süre sonra ayrıldığı avukat Ömer Gezen ile Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nde nikah masasına oturdu.

EVLİLİK TEKLİFİNDEN SONRA AYRILMIŞLARDI

Yapığı sivri dilli açıklamalarıyla tanınan Bircan Bali, geçtiğimiz aylarda bir süredir aşk yaşadığı Ömer Gezen'den evlilik teklifi almış ancak ikili, kısa bir süre sonra ayrılık kararı almıştı.

EVLENDİĞİNİ DUYURDU

Özel hayatı hakkında sessizliğini koruyan Bali, bugün takipçilerini şaşkına çeviren bir paylaşım yaptı. Instagram hesabından evlilik cüzdanı fotoğrafı paylaşan Bali, Ömer Gezen ile evlendiğini duyurdu. Bali'nin paylaşımına birlikte program sunduğu Ece Erken başta olmak üzere Seda Sayan ve Merve Özbey'den tebrik yorumu geldi.

DAVUL ZURNA EŞLİĞİNDE BİNADAN ÇIKTI

Bircan Bali, nikah sarayına Beyaz TV'nin binasından davul zurna eşliğinde gitti. Bali aynı zamanda gelin ayakkabısının altına Ece Erken ve sunucu Nur Viral'in ismini yazdı.

Sunucu Bircan Bali, Ömer Gezen ile sessiz sedasız evlendi
Sunucu Bircan Bali, Ömer Gezen ile sessiz sedasız evlendi
Haber Yorumları (26)
DUYGU YILDIZ: Bu kadın çok tuhaf ya nur şapka fiziği harika bu da sanırım onun yüzünden hep zayıf kalmak istiyor ama bu cılız o kadın gibi kadın .. Bircan balı makyaj yapınca yüzü degisenlerden yüz yapısı bile değişiyor ama çok doğru nur virajı programındaki o kız gerçek Bircan .. zaten orda da çok yerinde duramıyor sağ sol tam kameraya bakamama çok tuhaf ya
DUYGU YILDIZ: Çok tuhaf bi yüzü car ilk makyaj yaptığı dakikalarda harika görünen sonra yüzü mu yiyor o makyajı siliniyor mu bir tuhaf görünen gerçek hali nur virajı programındaki halidir kısa ve net gerisi boyayin beni abiler abanlar ayrıca en az bi 36 görünüyor çocuğun yaşı 22 gibi .. tuhaf bu da ..
PİS KURSAK İYİ NİMET GÖTÜRMEZ: ters kö§§eee :))))))
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title