SÜLEYMAN TOYRAN HABERLERİ

Süleyman Toyran haber, Süleyman Toyran son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Toyran

Süleyman Toyran

Doğum Yeri Aydın / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1959

Süleyman Toyran Kimdir ?

1959 yılı Söke doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimini Söke'de tamamladı. 1981 yılında Bursa İktisat Fakültesi'ni bitirdi. Uzun yıllar gıda toptancılığı işi ile uğraştı. İki çocuk babası olan Toyran, 1995 yılında meclis üyesi olarak girdiği Söke Ticaret Odası'nda 1999-2013 yılları arasında Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Süleyman Toyran - 01.04.2019
CHP Seçmeni 'Küskünler'i Değil, Partiyi Tercih Etti
Aday gösterilmeyince CHP'den istifa eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise Demokrat Parti'den Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterildi. Aydın'ın Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, Denizli'nin Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay, Muğla'nın Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik ile CHP Bursa Orhangazi Belediye Başkan adayı gösterilen, ancak ilçede Millet İttifakı kapsamında İYİ Parti adayında karar kılınınca adaylığı geri çekilen Çetin Çoklar da Demokrat Parti'ye geçti.
Süleyman Toyran - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Aydın
Aydın'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Süleyman Toyran - 20.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Aydın'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Süleyman Toyran - 13.02.2019
Kendi Müstakil Mücadelemizi Veriyoruz"
Uysal, Aydın'da bir restoranda düzenlenen toplantıda, İYİ Parti ve CHP'den istifa edip DP'ye geçen aralarında eski İYİ Parti İl Başkanı Betül Özçanal, Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan ve Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran'ın da bulunduğu kişilere parti rozetini taktı.
Süleyman Toyran - 09.02.2019
Atatürk'ün Söke'ye Gelişinin 95. Yılı Törenle Kutlandı
Söke Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, Söke Garnizon Komutanı Piyade Albay Salih Büyük, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, siyasi parti, meslek odaları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile gazilerin de de yer aldığı kortej, Söke Belediye Bandosu'nun çaldığı marşlar eşliğinde kutlamaların yapılacağı Cumhuriyet Meydanı'na yürüdü.
Süleyman Toyran - 24.01.2019
CHP Söke Teşkilatında 36 Üye İstifa Etti
Şahin, şu görüşleri öne sürdü: "Amacı, hepimizin emekleriyle Aydın'da birinci parti haline getirdiğimiz CHP'yi bitirmek olan Özlem Çerçioğlu hareketine, ne yazık ki CHP genel merkezi de sessiz kalarak çanak tutmaktadır. Gelinen aşamada CHP Aydın'da, yukarıdan aşağıya zulüm, ayrımcılık ve 'benden olmayan ötekiler' mantığı egemen olmuştur." "İl yönetimini ve Genel Merkezi protesto ediyoruz" Yerel seçimlerde aday belirlemede partisinin hiçbir kritere bakmadan Aydın'ı kaderine terk ettiğini savunan Şahin, şöyle devam etti: "Seçimlerin kaybedilmesi için seyirci ve sessiz kalan il yönetimini ve Genel Merkezi protesto ediyoruz. Hangi kriterlere göre atandığı belli olmayan Çerçioğlu'nun güdümündeki Söke CHP belediye başkan adayı, ilçe yönetimine atanan bazı yöneticiler, il yönetimi ve CHP Genel Merkezi ile siyasi, ahlaki, kültürel ve en önemlisi de ideolojik yol ayrımına gelerek, farklı düşündüğümüze inanıyor ve beraber çalışamayacağımızı düşünüyoruz." "Bizler, bizleri koyun olarak görmeye başlayan bu zihniyete karşı çıkıyor ve artık 'dur' diyoruz." ifadesini kullanan Şahin, şunları kaydetti: "CHP'nin Aydın'da Özlem Çerçioğlu Partisi'ne evrilerek yanlışa sürüklenmesinde payımız olsun istemiyoruz. Hiçbirimiz bazıları gibi koltuk sevdalısı değiliz. Bizler gönülden CHP sevdalısıydık, bunu bitirmek için ellerinden geleni yaptılar. Bizim bugünkü istifamız, bu mantığa karşı bir isyandır, bu mantığa karşı bir başkaldırıdır. Bir yerde haksızlık varsa kabul etmemek, adaletsizlik varsa karşı çıkmak gerekir. Bir yerde zulüm, ayrımcılık, yanlış varsa direnmek ve başkaldırmak gerekir." Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran da CHP Genel Merkezi tarafından yeniden aday gösterilmeyince 24 Aralık 2018 tarihinde partiden istifa etmişti.
Süleyman Toyran - 07.01.2019
Aydın'daki Kağıt Fabrikasının Yapımı Sürüyor
Kendi atıklarıyla beraber bir miktar kömür yakan bir santral kurduklarını anlatan Öksüz, sözlerini şöyle tamamladı: "Doğal gaz bacasından daha temiz bir baca olacak. Çevreyi kirletmeyen hiçbir sanayi yatırımı olmaz. Biz bu işleri mecburen yapacağız. Ama yaparken de doğanın kıymetini bileceğiz. Tesiste kullanılan suyun yüzde 60'ı yeniden tesiste kullanacak. Tesiste kullanılan suyu civarda açmış olduğumuz kuyulardan temin edeceğiz. İlerleyen zamanda su temini için bir gölet yapmayı düşünüyoruz." Toplantıya, AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, Söke Ziraat Odası Başkanı Kemal Kocabaş, muhtarla ve çiftçiler katıldı.
Süleyman Toyran - 28.12.2018
CHP Söke İlçe ve Kadın Kolları Yönetimleri İstifa Etti
Durukan, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde yeniden aday gösterilmeyen mevcut Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran ile uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, "Aday gösterilen Levent Tuncel için çalışmayacakları" yönünde dedikodular çıkarılmasına rağmen, gerçek partili olduklarını ve aday isminin önem taşımadığını dile getirdiklerini aktardı.
Süleyman Toyran - 24.12.2018
Söke Belediye Başkanı Toyran, CHP'den İstifa Etti
Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, CHP'den istifa etti.
Süleyman Toyran - 29.10.2018
Cumhuriyet 95 Yaşında
İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, Söke Garnizon Komutan Vekili Albay Hasan İhsan Kızğınçelik ve Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, vatandaşları selamladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Süleyman Toyran Haberleri | Süleyman Toyran Kimdir - Haberler - Süleyman Toyran haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Toyran kimdir, hayatı ve biyografisi. Söke'de Yörük Derneği renkli görüntülerle açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.09.2021 08:54:38. #1.13#

title