SÜLEYMAN TEKİN HABERLERİ

Süleyman Tekin haber, Süleyman Tekin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Tekin

Süleyman Tekin

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Süleyman Tekin Kimdir ?

Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) listesinden Ömerli Belediye Başkanı olarak görev yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Süleyman Tekin - 02.08.2018
Burdur'da Otomobil Traktörle Çarpıştı: 1 Ölü, 1 Yaralı
Burdur'un Yeşilova ilçesinde, traktörle otomobilin çarpışması sonucu bir kişi hayatını kaybetti, bir kişi yaralandı. Süleyman Tekin idaresindeki 15 AE 741 plakalı otomobil, Bayırbaşı köyünde aynı yönde seyreden Songül Özbay'ın (44) kullandığı 15 LA 247 plakalı traktörle çarpıştı.
Süleyman Tekin - 10.04.2018
Mdob "Hanım Olan Hizmetçi" Operasını Sahneledi
"Eğitime katkı" etkinliği çerçevesinde öğrencilerin izlediği tek perdelik eserin orkestra yönetmenliğini Aytuğ Ülgen, sahne yönetmenliğini ise Süleyman Tekin üstlendi.
Süleyman Tekin - 26.12.2017
Terörsüz Şehirlerde Değişim - "2018 Ömerli İçin Yatırım Yılı Olacak"
MARDİN (AA) - HALİL İBRAHİM SİNCAR - İçişleri Bakanlığınca kanun hükmünde kararname (KHK) kapsamında görevlendirme yapılan Mardin'in Ömerli Belediyesi, alt ve üstyapı ile temizlik çalışmalarının yanı sıra sosyal ve kültürel alanlarda birçok projeyi hayata geçiriyor. DBP'li Ömerli Belediye Başkanı Süleyman Tekin'in terör soruşturması kapsamında görevden uzaklaştırılmasının ardından yapılan görevlendirme ile belediye, ilçe halkının hasret kaldığı hizmetleri sunmak için çalışma başlattı.
Süleyman Tekin - 21.05.2017
Mdob'un İkili Temsiline Büyük İlgi
Kültür Merkezi Opera Sahnesi'nde gerçekleşen temsilde ilk olarak Giovanni Battista Pergolesi'nin bestelediği 'Hanım Olan Hizmetçi' eseri sahnelendi. Orkestra yönetmenliğini Nathalie Marin ve Aytuğ Ülgen, sahne yönetmenliğini Süleyman Tekin'ın yaptığı eserde beceriksiz, rahatına düşkün ve zengin bir erkek ile onun çocuk yaşta evine alıp büyüttüğü güzel ve kurnaz bir genç kız olan hizmetçisi arasında geçenlerin serüveni konu edilirken, başlıca rolleri Kıvanç Uğraşbul, Volkan Şen, Sevil Erçak, Itır Gözde Tuyan, Tolga Erden ve Zeynep Özgür Yılmaz dönüşümlü olarak paylaştı.
Süleyman Tekin - 21.05.2017
Dha Yurt Bülteni - 17
Kültür Merkezi Opera Sahnesi'nde gerçekleşen temsilde ilk olarak Giovanni Battista Pergolesi'nin bestelediği 'Hanım Olan Hizmetçi' eseri sahnelendi. Orkestra yönetmenliğini Nathalie Marin ve Aytuğ Ülgen, sahne yönetmenliğini Süleyman Tekin'ın yaptığı eserde beceriksiz, rahatına düşkün ve zengin bir erkek ile onun çocuk yaşta evine alıp büyüttüğü güzel ve kurnaz bir genç kız olan hizmetçisi arasında geçenlerin serüveni konu edilirken, başlıca rolleri Kıvanç Uğraşbul, Volkan Şen, Sevil Erçak, Itır Gözde Tuyan, Tolga Erden ve Zeynep Özgür Yılmaz dönüşümlü olarak paylaştı.
Süleyman Tekin - 20.05.2017
Hanım Olan Hizmetçi" ve "Rita" Operaları, Mdob Sahnesinde
"Komik opera" tarzının önemlileri arasında gösterilen eserin orkestra yönetmenliğini Nathalie Marin ve Aytuğ Ülgen, sahne yönetmenliğini ise Süleyman Tekin üstlendi.
Süleyman Tekin - 19.05.2017
Mdob "Hanım Olan Hizmetçi" ve "Rita" Operalarını Sahneleyecek
Mersin prömiyerleri yapılacak eserlerin, orkestra yönetmenliğini Nathalie Marin ve Aytuğ Ülgen, sahne yönetmenliğini ise Süleyman Tekin yapacak.
Süleyman Tekin - 07.01.2017
Khk Kapsamında Belediyelere Yapılan Görevlendirme
Ömerli Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen terör soruşturması kapsamında DBP'li Belediye Başkanı Süleyman Tekin'in tutuklanmasının ardından, İçişleri Bakanlığı tarafından KHK gereği Mardin Valiliğince Ömerli Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Erol Korkmaz, belediyedeki...
Süleyman Tekin - 27.12.2016
Ömerli Belediye Başkanı Gözaltına Alındı
Mardin’in Ömerli İlçe Belediyesi Başkanı Süleyman Tekin, terör soruşturması çerçevesinde gözaltına alındı.
Süleyman Tekin - 11.11.2016
Mersin'de Minikler İçin "Nasreddin Hoca Operası"
Orkestra şefliğini Mustafa Erdoğan ve Orhan Öner Özcan, yönetmenliğini Süleyman Tekin'in yaptığı operada, başlıca rolleri Tolga Erden, Kazım Erdem Özdemir, Başak Yıldız, Serin Saybaşılı, Pınar Olgun Güven, Itır Gözde Tuyan, Mehmet Erkoç, Baran Taner, Burcu Özdoğan, Orhan Güllüler, Ali Ulvi Karaca, Erhan Kaya, Özlem Zuhal Gürgen, Ercüment Şirin, Ayşe Tamara Erdem, Serkan Sevinç ve Levent Yetkin paylaştı.
Süleyman Tekin - 10.09.2016
Muhasebecilere Vergi Borçlarının Yapılandırılması Anlatıldı
Antalya Vergi Dairesi Başkanlığı Tahsilat Müdürü Süleyman Tekin, Serik Belediyesi'nde düzenlenen toplantıda sunum yaptı.
Süleyman Tekin - 30.05.2016
Mdob "Nasreddin Hoca" Operasının Prömiyerini Yaptı
Orkestra şefliği Mustafa Erdoğan ve Orhan Öner Özcan, yönetmenliği Süleyman Tekin, dekor tasarımı Sinan Ayber, kostüm tasarımı Tülay Usta, ışık tasarımı ise Barış Arslan'a ait olan operada başlıca rolleri, Tolga Erden, Kazım Erdem Özdemir, Başak Yıldız, Serin Saybaşılı, Pınar Olgun Güven, Itır Gözde Tuyan, Mehmet Erkoç, Baran Taner, Burcu Özdoğan, Orhan Güllüler, Ali Ulvi Karaca, Erhan Kaya, Özlem Zuhal Gürgen, Ercüment Şirin, Ayşe Tamara Erdem, Serkan Sevinç ve Levent Yetkin paylaştı.
Süleyman Tekin - 06.05.2015
MDOB, "Anlat, Şehrazat" Yerine "Lüküs Hayat"ı Sahneleyecek
Reji asistanlığını Süleyman Tekin'in yaptığı müzikalde başlıca rolleri Korhan Dinçer, Neslihan Ulaş, Ayşegül Devrim Serdar, Deniz Karausta, Gökçen Büyükaslan, Yusuf Ziya Büyükaslan, Mehmet Erkoç, Melahat Yavuz, Tolga Erden, Ayşin Alev Lal, Ufuk Kasar, Gülden Vurandemir, Hasan Berk, Alpay Noyan Özbay, Nihan Evren, Zeynep Özgür Yılmaz, Erdem Özdemir, Levent Yetkin, Ali Ulvi Karaca, Serkan Karagöz, Orhan Güllüler ve Baran Taner paylaşıyor.
Süleyman Tekin - 25.04.2015
Mdob, "Anlat, Şehrazat" Müzikalini Yeniden Sahneledi
Müzikalin dekor ve kostüm tasarımı Gülden Sayıl, ışık tasarımı Tarı Deniz üstlenirken, reji asistanlığını Süleyman Tekin, koreografisini de Başak Özenç gerçekleştirdi.
Süleyman Tekin - 22.04.2015
Mdob, "Anlat, Şehrazat" Müzikalini Yeniden Mersinli Sanatseverlerle Buluşturacak
Orkestra şefliğini Serdar Yalçın'ın yaptığı eseri rejisör Kenan Korbek sahneye koyuyor. Eserin, dekor ve kostüm tasarımı Gülden Sayıl, ışık tasarımı Tarı Deniz'e ait. Müzikalde başlıca rolleri ise MDOB opera sanatçıları Gülden Vurandemir, Onur Polat, Zeynep Tatlıpınar Kağnıcı, Serin Saybaşılı, Ufuk Kasar, Baran Taner, Korhan Dinçer, Hulusi Polat, Ali Ulvi Karaca, Okan Fidan, Sevil Erçak, Serkan Karagöz, paylaşıyor. Eserin reji asistanlığını Süleyman Tekin, koreografisini de Başak Özenç üstleniyor.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Süleyman Tekin Haberleri | Süleyman Tekin Kimdir - Haberler - Süleyman Tekin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Tekin kimdir, hayatı ve biyografisi. Masa Tenisi Yerel Lig 3. Etap müsabakaları tamamlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.5.2021 21:50:02. #1.14#

title