SÜLEYMAN KAHRAMAN HABERLERİ

Süleyman Kahraman haber, Süleyman Kahraman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Kahraman

Süleyman Kahraman

Doğum Yeri Kırıkkale / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1956

Süleyman Kahraman Kimdir ?

1956 yılında Kırıkkale doğumludur. Süleyman Kahraman, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat ve Maliye Bölümü’nden 1980 yılında mezun oldu. 1976-1977 yılları arasında TUSAŞ (Türk Uçak Sanayi A.Ş.) Genel Müdürlüğü’nde iş hayatına başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Süleyman Kahraman - 19.04.2020
"Çocuğa 'bırak o tableti' demeden önce alternatif sunun"
Çocukların evden çıkamadığı bu günlerde, tablet ve telefonla daha fazla zaman tüketmesinin kontrol edilmesi gerektiğini belirten Psikoloji Uzmanı Dr. Süleyman Kahraman, "Çocuk ekrana bakmayacaksa evin içinde o kadar saat nasıl zaman geçirecek?
Süleyman Kahraman - 28.12.2018
Fırın Tepsisi, Poşet ve Leğenle Kızak Keyfi
Süleyman Kahraman ise arkadaşlarıyla dışarıda kayak yapmaktan çok mutlu olduğunu ifade etti.
Süleyman Kahraman - 04.06.2018
Afrika'nın Dostları İftarda Buluştu
Özellikle ekonomik, sağlık ve eğitim alanlarında Afrika'da birçok çalışmaya imza atan dernek, iftar programını Fatih Belediyesi Topkapı Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirdi. İftar programına; TADD Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Bilgehan Güntekin, eski Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, gazeteci-yazar Rahim Er, Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Başhekimi İbrahim Ulusoy, THY Havacılık Akademisi Başkanı Kemal Yüksek, tarihçi-yazar Prof.
Süleyman Kahraman - 26.04.2018
Hokey Sponsorunu Buldu
Federasyondan yapılan açıklamaya göre, sponsorluk için federasyon başkanı Sadık Karakan ile bir araya gelen TEB İç Anadolu Bölge Direktörü Süleyman Kahraman, Bölge Satış Yöneticisi Halil Kıran, Bireysel Bankacılık Bölge Müdürü Gonca Aydın, Tunalı Şube Müdürü Evren Uğurlu ve Müşteri İlişkileri Yöneticisi Seçil Aydın arasındaki görüşmenin ardından TEB, 3 yıllığına milli takımlar finans sponsorluğunu üstlendi.
Süleyman Kahraman - 13.01.2017
Fetö Çatı Davası
Azim'in, güçlü yerlerle bağlantısının bulunması nedeniyle cemaatçi olduğunu düşündüğünü söyleyen Cebiroğlu, eski Erzincan Valisi Süleyman Kahraman'a, "Dilaver Azim sağlam değil, FETÖ ile bağlantılı galiba, dikkat et.
Süleyman Kahraman - 15.10.2016
Yeni Fikirler Yeni İşler Hızlandırma Programı
Ödül törenine, OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, TEB Bölge Direktörü Süleyman Kahraman ve Elginkan Vakfı Müdürü İlhan Üttü de katıldı.
Süleyman Kahraman - 06.10.2016
KOTO'ya 'hayırlı olsun' ziyaretleri sürüyor
Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan ve Yönetim Kurulu Başkanı Semih Barış, kurum, kuruluş, siyasi partiler, sivil toplum örgütü ve derneklerin 'hayırlı olsun' dileklerini kabul etmeye devam ediyor. Başkanlar bu kapsamda geçtiğimiz süreç içerisinde; Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Yalova Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen, Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Erhan Coşkun, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimi, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Tolga Ok ve yönetim kurulu, TÜYAP Anadolu Fuarları AŞ. Genel Müdürü Cihat Alagöz, Hizmet İş Sendikası Kocaeli Şubesi Başkanı İdris Ersoy, Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı ve yönetimi, Genç Kocaelililer Derneği Başkanı Sedat Köse ve yönetimi, Kocaeli Yapı Müteahhitleri Birliği Derneği Başkanı Zekai İren ve yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Nihat Güngör, Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, Anadolu Gençlik Derneği Gölcük Şube Başkan Muharrem Güleç, Türkiye Vakıflar Bankası KOBİ Bankacılığı Başkanı Murat Cem Volga, KOBİ Bankacılığı Müdürü Tuna Yeşil ve Bölge Müdürü Ahmet Yılmaz, Değirmenderespor Başkanı Severcan Kara, Kocaeli Ticaret Odası Disiplin Kurulu Başkanı Fikret Yılmaz ve kurul üyeleri, Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Kahraman ve yönetimi, Halk Bankası Gölcük Şubesi Müdürü Ümit Ersoy, İş Bankası İzmit Şubesi Müdürü Yasin Saydanoğlu, Vakıf Bank Kocaeli Şubesi, Kocaeli Ticaret Odası komite ve komisyonları ağırladı.
Süleyman Kahraman - 11.06.2016
Erzincan Valisi Kahraman Kentten Ayrıldı
Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Valiler Kararnamesi ile merkez valiliğine atanan Erzincan Valisi Süleyman Kahraman'ı uğurlama programında gazeteci gibi valiyle soru yöneltti.
Süleyman Kahraman - 04.06.2016
Erzincan'da Toplu Açılış Töreni
Açılış sonrası Yıldırım, son vali kararnamesinde Erzincan Valiliğinde görev değişikliği olduğunu aktararak, "Önceki valimiz Süleyman Kahraman'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz, bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz.
Süleyman Kahraman - 04.06.2016
Erzincan'da Toplu Açılış Töreni
Son Valiler Kararnamesi'nde merkeze alınan Erzincan Valisi Süleyman Kahraman da konuşmasında, yerine gelen valiye başarılar diledi ve konuşmasını, Yunus Emre'nin "Ben gelmedim dava için, benim işim sevi için, dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim.
Süleyman Kahraman - 04.06.2016
Başbakan Yıldırım Erzincan'da
Daha sonra Erzincan Valiliğini ziyaret eden Başbakan Yıldırım, girişte, Vali Süleyman Kahraman ve bürokratlar tarafından karşılandı.
Süleyman Kahraman - 04.06.2016
Başbakan Yıldırım, Memleketi Erzincan'a Geldi
Başbakan olarak ilk kez memleketine gelen Yıldırım'ı Erzincan Havalimanı'nda İçişleri Bakanı Efkan Ala, Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ile coşkulu kalabalık karşıladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Süleyman Kahraman Haberleri | Süleyman Kahraman Kimdir - Haberler - Süleyman Kahraman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Kahraman kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakırköy'de aracın çarptığı yavru köpek tedavi altında.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 20:52:58. #1.14#

title