SÜLEYMAN ATEŞ HABERLERİ

Süleyman Ateş haber, Süleyman Ateş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Ateş

Süleyman Ateş

Doğum Yeri Elazığ / Türkiye
Doğum Tarihi 31.1.1933 - ...

Süleyman Ateş Kimdir ?

Türkiye Cumhuriyeti'nin 12. Diyanet İşleri Başkanı olan Prof. Dr. Süleyman Ateş, 31 Ocak 1933 tarihinde Elazığ ili merkez Tadım Köyünde doğdu. Babası, İbrahim Ağa, Annesi de Behiye Hanım'dır. Ümmi, fakat son derece dindar olan babası, oğlunu dini tahsil için köy hocasına verdi. On yaşında hıfzını tamamlayan Dr.
Biyografinin devamı için tıklayın
Süleyman Ateş - 25.12.2020
SAÜ tarafından "Tefsire Adanmış Bir Ömür: Süleyman Ateş" paneli düzenledi
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İlahiyat Fakültesi tarafından "Tefsire Adanmış Bir Ömür: Süleyman Ateş" konulu panel düzenlendi.
Süleyman Ateş - 16.09.2020
Trabzon kültürüne katkıda bulunanlara teşekkür belgesi
Hacısalihoğlu, TTSO bünyesinde oluşturulan kütüphaneye kitap bağışında bulunan Coşkun Kulaksızoğlu'na, TTSO Özel İpekyolu Müzesi'ne tarihi eser bağışlayan Süleyman Ateş'e ve oda binasına asılmak üzere dev boyutlu Türk bayrağı yaptıran Abdullah Özer'e, düzenlenen törende teşekkür belgelerini verdi.
Süleyman Ateş - 28.11.2019
6. Din Şurası Kapanış Programı
Programa, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve bazı milletvekilleri ile eski Diyanet İşleri Başkanları Ali Bardakoğlu, Lütfi Doğan, Mehmet Nuri Yılmaz, Süleyman Ateş, Tayyar Altıkulaç ile Diyanet İşleri Başkan Yardımcıları Burhan İşliyen, Huriye Martı, Ramazan Muslu ve Osman Tıraşçı da katıldı.
Süleyman Ateş - 12.07.2019
Yol kenarında bulunan lahit korumaya alındı
Süleymaniye Mahallesi'nde oturan Süleyman Ateş, yolun alt tarafından üzerinde saksı ve çiçek desenlerinin olduğu taşı fark etti.
Süleyman Ateş - 12.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 7
Görüntü Dökümü ---------- Olay yeri genel görüntü İtfaiye nizamiyesine bırakılan şüpheli telefon görüntü Bomba imha uzmanlarının telefona müdahalesi Olası patlama ihtimaliyle dışarı çıkarılan itfaiye araçlarının itfaiye binasına alınması -Diğer görüntüler Süre: 1.30 Boyut: 191 MB Haber- Kamera: Yasin DALKILIÇ-KAYSERİ, ===================== Yol kenarında bulunan lahit koruma altına alındı Gümüşhane'nin eski yerleşim yeri Süleymaniye mahallesinde yol kenarında 19'uncu yüzyılın başlarına ait olduğu tahmin edilen üzerinde saksı ve çiçek desenlerinin yer adlığı 'lahit' bulundu. Lahit, teslim edildiği müze yetkililerince koruma altına alındı.  Süleymaniye mahallesinde Süleyman Ateş, yolun alt tarafından üzerinde saksı ve çiçek desenlerinin olduğu bir taş fark etti.
Süleyman Ateş - 04.07.2019
Foçalı Sanatçılardan Duyarlı Etkinlik
Hakan Doğanay konuyla ilgili yaptığı açıklamada ; "Ferdi Ağabey Foça için bir renk, bir semboldü.İncir Adası'nda Robinson tarzındaki yaşamı çok kişinin dikkatini çekmişti.Sadece Foça'da yaşayanlar değil çok farkılı şehirlerden hatta yurtdışından dahi misafirleri , ziyaretçileri gelirdi.Foça Turizmine , tanıtımına mutlak suret ile katkıda bulunmuştur.Ben de Foça'da yaşayan halen aktif olarak sahne alan dostlarımla görüştüm.Tereddüt etmeden ve düşünmeden hepsi böyle bir etkinliğin içinde yer almak istediklerini bildirdiler.Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Bize 7 Temmuz günü Foça Fener'i karşılıksız olarak tahsis eden Atalay Bey Beye, ses ve sahne sistem konusunda sponsor olan Farfisfon adına Erman Kul'a, bilet satışında bizlere yardımcı olan gönüllü tüm işletmelere, stk'lara ve hemşehrilerimize sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.Çok keyifli ve anlamlıbir gün yaşayacağız.Tüm duyarlı dostlarımızı hemşehrilerimizi 7 Temmuz'da bu etkinliğe katılmaları için davet ediyorum.Foça'nın çeşitli noktalarından biletlere ulaşabildikleri gibi etkinlik günü kapıdan da bilet alabilecekler.Bekliyoruz " dedi. 7 Temmuz'da gerçekleşecek olan Hakan Doğanay ve Sergee'nin DJ'lik yapacağı "Şarkılarımız Ferdi İçin" etkinliğinde Ahmet Anıl Tanıyan, Cahit Evren ve Arkadaşları, Gözde Doğanay, Günce Yorgancılar,Nusret Gül,Oğuzhan Çakırefe, Okan Kemal, Okan Öz, Oral Girginer, Sertaç Çekici, Süleyman Ateş ve Yavuz Toker sahne alacaklar.
Süleyman Ateş - 30.05.2018
Erdoğan'ın Okul Ziyaretiyle) - Erdoğan, Eyice ve Çataklı'nın Cenaze Törenlerine Katıldı
Tedavi gördüğü Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden Prof. Dr. Semavi Eyice için, Fatih Camisi'nde öğle vakti cenaze töreni düzenlendi. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Sekreteri Mehmet Akif Hamzaçebi, MHP İstanbul Milletvekili Ekmeleddin İhsanoğlu, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Fatih Belediye Başkanı Hasan Suver, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanvekili Bilal Erdoğan, Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan, Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, eski Diyanet İşleri Başkanı Süleyman Ateş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak katıldı.
Süleyman Ateş - 30.05.2018
Erdoğan, Eyice ve Çataklı'nın Cenaze Törenlerine Katıldı
Tedavi gördüğü Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden Prof. Dr. Semavi Eyice için, Fatih Camisi'nde öğle vakti cenaze töreni düzenlendi. Törene  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel  Eroğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Sekreteri Mehmet Akif Hamzaçebi, MHP İstanbul Milletvekili  Ekmeleddin İhsanoğlu,  İstanbul Valisi Vasip Şahin, Fatih Belediye Başkanı Hasan Suver, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti  Başkanvekili Bilal Erdoğan, Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan, Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl,  eski Diyanet İşleri Başkanı Süleyman Ateş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak katıldı.
Süleyman Ateş - 30.05.2018
Prof. Dr. Semavi Eyice Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, Eyice'nin yakınlarının yanı sıra, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Sekreteri Mehmet Akif Hamzaçebi, MHP İstanbul Milletvekili Ekmeleddin İhsanoğlu, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanvekili Bilal Erdoğan, Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan, Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, eski Diyanet İşleri Başkanı Süleyman Ateş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak katıldı.
Süleyman Ateş - 20.06.2017
Kadir Gecesi, Ayasofya'da Dualarla İdrak Edilecek
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Diyanet İşleri eski başkanları Prof. Dr. Süleyman Ateş ve Prof. Dr. Ali Bardakoğlu'nun katılacağı özel Kadir Gecesi programı, Ayasofya'da dualar ve tekbirlerle idrak edilecek.
Süleyman Ateş - 10.05.2017
Ailesinin Geçimini "Kum"La Sağlıyor
Murat Nehri'nden çıkardıkları kumun kalitesinden dolayı satışlarının iyi olduğunu anlatan Kızılkaya, şöyle konuştu: "Murat Nehri'ndeki kum yeni oluyor. İnşaatlar için daha temiz ve daha çok tercih ediliyor. Örneğin nehirden çıkardığımız kum sıva için taşsız oluyor. Bu nedenle bu kullanılıyor. Babam rahatsızlığından dolayı çalışamayınca, mecburen okulu bırakıp kardeşlerimin okul ihtiyaçlarını gidermek ve evi geçindirmek için çalışıyorum. Sabah 5-6 gibi kalkıp akşam 6 gibi evime dönüyorum. Çok kum istedikleri için yetiştiremiyorum, bazen geç saatlere kadar da çalışıyorum. Köylere de götürüyoruz. 'Poyraz' atımı çok seviyorum. Vaktimin büyük bölümünü onunla geçiriyor, bakımını kendim yapıyorum. 'Poyraz' benim hem ekmek teknem hem de yol arkadaşım." Vatandaşlardan Süleyman Ateş (67) ise Murat Nehri'nden çıkan kumun inşatlar için çok temiz olmasından dolayı tercih ettiklerini söyledi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Süleyman Ateş Haberleri | Süleyman Ateş Kimdir - Haberler - Süleyman Ateş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Ateş kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber | Araçların buzlanan yolda çarpışma anı kameraya yansıdı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 17:52:59. #1.14#

title