Şule Dağlı Haberleri

Şule Dağlı haber, Şule Dağlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şule Dağlı - 01.06.2015
İstanbul Barosu'na "Başörtüsü" Davası
İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal ve yönetim kurulu üyelerinin de aralarında bulunduğu 21 avukatın, staj yapan başörtülü bir avukatın dersten çıkarılması, hakkında işlem yapılması ve avukatlık kanununa aykırı davranılarak mağdur edilmesi gerekçeleriyle "görevi kötüye kullanmak" suçundan yargılandıkları davada beraatlerine karar verildi.  İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, İstanbul Barosu Başkanı Kocasakal'ın da aralarında bulunduğu sanıklar katıldı. Duruşmada müşteki avukat Şule Dağlı Gökkılıç da hazır bulundu.
Şule Dağlı - 01.06.2015
Baro Yönetimi Başörtüsü Davasında Beraat Etti
İstanbul Baro Başkanı Ümit Kocasakal ve yönetim kurulu üyelerinin de aralarında bulunduğu 21 avukat hakkında, staj yapan başörtülü bir avukatın dersten çıkarılması, hakkında işlem yapılması ve avukatlık kanununa aykırı davranılarak mağdur edilmesi gerekçeleriyle "görevi kötüye kullanmak" suçundan açılan davada beraat kararı çıktı. İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya 21 sanığın tamamı da katıldı. Şikayetçi avukat Şule Dağlı Gökkılıç da duruşmada hazır bulundu.
Şule Dağlı - 22.12.2013
Türkiye'de 2013 Böyle Geçti
Danıştay 8. Dairesi, Türkiye Barolar Birliğinin meslek kurallarında yer alan avukatların "başları açık" görev yapacaklarına ilişkin düzenlemenin yürütmesini durdurdu. Kararın ardından Avukat Şule Dağlı Gökkılıç, ilk kez başörtülü olarak, 25 Ocak'ta Kadıköy 2.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şule Dağlı Haberleri | Şule Dağlı Kimdir - Haberler - Şule Dağlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şule Dağlı kimdir, hayatı ve biyografisi. İstanbul Barosu'na Başörtüsü Davası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 21:19:12. #1.16#
title