Suat Hacısalihoğlu Haberleri

Suat Hacısalihoğlu haber, Suat Hacısalihoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Suat Hacısalihoğlu - 12.04.2021
Son dakika haberleri... TTSO'nun projeleri TÜBİTAK ile görüşüldü
Çevrimiçi gerçekleştirilen toplantıda, TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, İnovasyon ve Biyoteknoloji Merkezinde yürütülen ve yapılması planlanan çalışmalara değinerek çeşitli bilgiler verdi.
Suat Hacısalihoğlu - 09.04.2021
Trabzon'dan "Bir alışverişle çok şey fark eder" kampanyasına destek çağrısı
Ergan, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu ile TTSO'da düzenlediği basın açıklamasında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Visa tarafından başlatılan kampanya ile tüketicilerin ihtiyaçlarını yaşadıkları bölgedeki yerel küçük işletmelerden karşılamaya teşvik etmenin amaçlandığını söyledi.
Suat Hacısalihoğlu - 25.03.2021
Trabzon Valisi Ustaoğlu, fabrikalarda Kovid-19 denetimi yaptı
Haftalık tematik denetim uygulaması çerçevesinde Vali Ustaoğlu, beraberinde Arsin Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir ile Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu ile Arsin OSB'deki firmaları denetledi.
Suat Hacısalihoğlu - 20.03.2021
Trabzon'da turizm sektörü temsilcileri TTSO'da bir araya geldi
Koronavirüs salgını sürecinin etkilerinin azaltılmasıyla ilgili yol haritasının belirlemek amacıyla TTSO'da bir araya gelen temsilciler, TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu ile görüştü.
Suat Hacısalihoğlu - 12.03.2021
Halkbank Yönetim Kurulu Başkanı Özdil, TTSO Başkanı Hacısalihoğlu'nu ziyaret etti
Özdil, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu'nu ziyaret etti.
Suat Hacısalihoğlu - 09.03.2021
TTSO iş yerlerine Kovid-19 kurallarıyla ilgili bilgilendirmede bulundu
Açıklamada görüşlerine yer verilen TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, İçişleri Bakanlığı genelgesi uyarınca Trabzon Valiliğince gerçekleştirilen toplantının ardından iş yeri ziyaretlerine başladıklarını ifade etti.
Suat Hacısalihoğlu - 15.02.2021
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Trabzon'da temaslarda bulundu
Toplantıya Vali Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu ile ilgililer katıldı.
Suat Hacısalihoğlu - 15.02.2021
HABİTAT Derneği TTSO arasında projeler görüşüldü
HABİTAT Derneği Başkanı Sezai Hazır, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu'nu ziyaret etti.
Suat Hacısalihoğlu - 11.02.2021
TTSO ile Vakıf Katılım Bankası arasında protokol imzalandı
TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu ile Vakıf Katılım Bankası Trabzon Şube Müdürü Cemil Güner'in imzaladığı protokol kapsamında, oda üyeleri Vakıf Katılımın avantajlı ürün ve hizmetlerinden faydalanabilecek.
Suat Hacısalihoğlu - 10.02.2021
Trabzon'da su ürünleri sektörünün talep ve çözüm önerileri görüşüldü
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nda (TTSO) düzenlenen toplantıya, TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, İl Tarım ve Orman Müdürü Cahit Gülbay, Trabzon Ticaret Borsası Başkanı Eyyüp Ergan, Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi Gürdoğan, TTSO yönetim kurulu üyeleri, TTSO Meclis üyesi ve Trabzon İç Su Ürünleri Yetiştiricileri Birliği Başkanı İlker Yıldırım ile su ürünleri yetiştiriciliği ve işlenmesi alanında faaliyet gösteren sektör temsilcileri katıldı.
Suat Hacısalihoğlu - 08.02.2021
Tescilli lezzet "Akçaabat köftesi" ile ilgili çalışmalar değerlendirildi
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasında (TTSO) düzenlenen değerlendirme toplantısına, TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Akçaabat köftesi üreten ve satan sektör temsilcileri ile diğer ilgililer katıldı.
Suat Hacısalihoğlu - 28.01.2021
TTSO Başkanı Hacısalihoğlu ve TTB Başkanı Ergan, sektörün sorunlarını paylaştı
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTB) Başkanı Suat Hacısalihoğlu ile Trabzon Ticaret Borsası (TTB) Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan, sektörün sorunlarını paylaştı.
Suat Hacısalihoğlu - 22.01.2021
Endonezya'nın Ankara Büyükelçisi İkbal'den çikolata üretiminde iş birliği mesajı Açıklaması
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu'nu ziyaret eden İkbal'e kentin tarihi, ticareti, turizmi ve tarımsal ürünleri ile yatırım alanları hakkında bilgi verildi.
Suat Hacısalihoğlu - 22.01.2021
TTSO Başkanı Hacısalihoğlu "Şehir Ekonomisi Buluşmaları" programına konuk oldu
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu, tamamlanmak üzere olan İnovasyon ve Biyoteknoloji Merkezi ile inovasyon değeri yüksek projeleri hayata geçireceklerini söyledi.
Suat Hacısalihoğlu - 20.01.2021
Trabzon İnovasyon ve Biyoteknoloji Merkezi altyapısı tamamlanmak üzere
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Trabzon İnovasyon ve Biyoteknoloji Merkezi'nin, fiziki altyapısının tamamlanmak üzere olduğunu belirtti.
Suat Hacısalihoğlu - 19.01.2021
TTSO Başkanı Hacısalihoğlu'ndan Soçi Limanı değerlendirmesi Açıklaması
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, üst düzey görüşmelerin hızlandırılarak Soçi Limanı'nın tekrar açılmasını istediklerini belirtti.
Suat Hacısalihoğlu - 30.12.2020
Trabzon'da bulunan yaklaşık 6 bin yıllık mızrak uçları müzede sergileniyor
Törende konuşan TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Abidin Karbuzoğlu ve Gökhan Baki'nin büyük bir sorumluluk örneği gösterdiğini vurguladı.
Suat Hacısalihoğlu - 23.12.2020
Batum'daki Yapı Malzemeleri, Teknolojileri ve Gayrimenkul Fuarı sanal ortamda düzenlenecek
Gürcistan Uluslararası Yabancı Yatırımcılar Derneği Başkanı Osman Çalışkan, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu'nu ziyaret ederek, fuar hakkında bilgi verdi.
Suat Hacısalihoğlu - 22.12.2020
TTSO ve DKİB'den Özkan Sümer için taziye mesajı
Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (DKİB) Başkanı Saffet Kalyoncu ve Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Trabzonspor Kulübün eski başkanlarından Özkan Sümer'in vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.
Suat Hacısalihoğlu - 17.12.2020
Son dakika... Rusya'daki uluslararası kongrede Trabzon'daki yatırım olanakları anlatıldı
Gelen son dakika haberlerine göre Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu, çeşitli ülkelerden hükumet yetkilileri ve iş dünyasının temsilcilerinin katılımıyla Rusya'da düzenlenen Vladimir Bölgesi Yatırım Kongresi'nde Trabzon'daki yatırım ve iş birliği olanaklarını anlattı.
Suat Hacısalihoğlu - 16.12.2020
TTSO ile Ziraat Bankası arasında "Güvenli Ticaret Sistemi" protokolü imzalandı
Güvenli Ticaret Sistemi Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı protokolüne TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu ile Ziraat Bankası Bölge Yöneticisi Murat Alkan imza attı.
Suat Hacısalihoğlu - 10.12.2020
TTSO ile Bosna Hersek Ekonomi Odası arasında "kardeş oda" protokolü imzalandı
TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, oda olarak Bosnalı iş adamlarıyla birlikte ticaretin ve yatırımların geliştirilmesi konusunda adım atma kararlılığını göstermek istediklerini belirtti.
Suat Hacısalihoğlu - 02.12.2020
Doğu Karadeniz'in coğrafi işaretli ürünleri e-satış portalında buluşuyor
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Trabzon, Rize, Ordu, Giresun, Artvin ve Gümüşhane'deki coğrafi işaretli ürünlerin, "Dijital Denetleme ve Satış Portalı Projesi" ile yurt içi ve yurt dışına pazarlanacağını bildirdi.
Suat Hacısalihoğlu - 26.11.2020
TTSO Başkanı Hacısalihoğlu'ndan, Planetaryum ve Bilim Merkezi için teşekkür mesajı
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Planetaryum ve Bilim Merkezi nedeniyle Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'na teşekkür etti.
Suat Hacısalihoğlu - 26.11.2020
Trabzon'da iş dünyası temsilcileri ve KOBİ'ler destekler konusunda bilgilendirildi
TTSO'nun çevrimiçi sistemi ve sosyal medya hesaplarından yayınlanan panelde konuşan TSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, KOBİ'lerin dışarıya açılması için oda olarak tüm imkanları kullandıklarını belirterek, şunları kaydetti: "Amaç ihracatı, buna bağlı olarak üretim ve istihdamı artırmaktır.
Suat Hacısalihoğlu - 26.11.2020
Son dakika haberleri... Macaristan'daki yatırım olanakları Trabzon iş dünyasına anlatıldı
Macaristan'ın Trabzon Fahri Konsolosluğunun açılışı için kentte bulunan Matis, İstanbul Başkonsolosu Laszlo Keller, Trabzon Fahri Konsolosu Umut Durbakayım, Konsolos Gabor Gubicza ve Ticaret Ataşesi Peter Kövecsi-Olah, TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu'nu ziyaret etti.
Suat Hacısalihoğlu - 18.11.2020
Trabzon'daki "Tarihi Kundupoğlu Konağı"nın restorasyonunda sona gelindi
Ortahisar ilçesine bağlı Pazarkapı Mahallesi'nde, tarihi 18. yüzyıla dayanan, tescilli konağı ziyaret eden Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Mustafa Asan ve Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, devam eden restorasyon ve rekonstrüksiyon çalışmalarını inceledi.
Suat Hacısalihoğlu - 13.11.2020
Trabzon Valisi Ustaoğlu'ndan Çamburnu Tersanesine ziyaret
Vali Ustaoğlu, beraberinde Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu ile Çamburnu Tersane alanını ziyaret ederek, gemi imalatı sektörüyle ilgili bilgi aldı.
Suat Hacısalihoğlu - 12.11.2020
KTÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı'dan TTSO'ya ziyaret
Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu'nu ziyaret etti.
Suat Hacısalihoğlu - 11.11.2020
TTSO Başkanı Hacısalihoğlu'dan DOKAP'a ziyaret
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Doğu Karadeniz Projesi (DOKAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Hakan Gültekin'i ziyaret etti.
Suat Hacısalihoğlu - 22.10.2020
Kruvaziyer turizminin geleceğine yönelik uluslararası online seminer düzenlendi
Karadeniz Kruvaziyer Platformu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Trabzon'un ve Karadeniz'in önemli kruvaziyer destinasyonları arasında yer alması için tanıtım çalışmalarını sürdürdüklerini bildirdi.
Suat Hacısalihoğlu - 21.10.2020
Trabzon'da Macaristan ile iş birliği konuları görüşüldü
Büyükelçi Matis, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasını (TTSO) ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu ile bir araya geldi.
Suat Hacısalihoğlu - 20.10.2020
Şinik OSB Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Akçaabat Kaymakamı Ramazan Kurtyemez, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, TTSO Meclis Üyesi Önder Reis ile diğer ilgililer katıldı.
Suat Hacısalihoğlu - 05.10.2020
Trabzon'da iş dünyasına Rusya'daki yatırım fırsatları anlatıldı
Toplantının açılışında konuşan TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Türkiye ile Rusya arasındaki yatırım ortamının geliştirilmesi ve bu konudaki bilgilerin üyelere duyurulması amacıyla toplantıyı gerçekleştirdiklerini ifade etti.
Suat Hacısalihoğlu - 01.10.2020
TTSO'dan TEKNOFEST 2022'nin Trabzon'da düzenlenmesi için destek
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu, dünyanın en kapsamlı ve en çok ziyaret edilen festivallerinden biri olmayı başaran TEKNOFEST'in, 2022'de Trabzon'da düzenlenmesi için başlatılan çalışmaları destekledikleri belirtti.
Suat Hacısalihoğlu - 01.10.2020
Son dakika haberleri | Slovenya'nın Ankara Büyükelçisi Primoz Seligo'dan TTSO'ya ziyaret
Bir son dakika haberine göre Slovenya'nın Ankara Büyükelçisi Primoz Seligo, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Suat Hacısalihoğlu - 30.09.2020
Son dakika haberleri... TTSO Müşterek Meslek Komiteleri Toplantısı yapıldı
TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, meslek komitelerinin sorunlarını kendilerine ilettiğini, kendilerinin buna çözüm aradıklarını belirtti.
Suat Hacısalihoğlu - 26.09.2020
Baltık-Karadeniz Ekonomik Forumu ile TTSO arasında işbirliği protokolü imzalandı
Video konferans sistemiyle gerçekleştirilen imza töreninde konuşan TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Baltık ülkelerinin Trabzon ve Türkiye ile işbirliği imkanları hakkında değerlendirmede bulundu.
Suat Hacısalihoğlu - 26.09.2020
Trabzon'dan 9 firma ilk bin ihracatçı firma arasında yer aldı
Açıklanan listeyle ilgili değerlendirmede bulunan TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, ihracatçı firmaları tebrik ederek, "Ekonomimizin ilerlemesi için mutlaka dışa açılmalıyız.
Suat Hacısalihoğlu - 21.09.2020
TTSO'da Kuyumcukent Projesi görüşüldü
Toplantıya, TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Gürcan Başar, Trabzon Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Ali Yazıcı ile TTSO meclis üyeleri de katıldı.
Suat Hacısalihoğlu - 17.09.2020
Trabzon'da yürütülen projeler görüşüldü
KTÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı da üniversite ile şehir arasında güçlü bir bağ kurmaya çalışacaklarını belirterek, bilim insanlarının şehre ve bölgeye hizmet noktasında ellerinden gelen çabayı göstereceklerine inandıklarını aktardı. TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu da bölgede sürdürülen ulaşım ve diğer projelerin görüşüldüğünü belirterek, kentin gelecek stratejisinin ortaya konulması bakımından verimli bir toplantı gerçekleştiğini kaydetti.
Suat Hacısalihoğlu - 16.09.2020
Trabzon kültürüne katkıda bulunanlara teşekkür belgesi
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu, odaya ve Trabzon kültürüne yaptıkları katkılar dolayısıyla üç kişiye teşekkür belgesi takdim etti.
Suat Hacısalihoğlu - 15.09.2020
Üreticiye gelir kaybına uğramaması için "tarım sigortası" önerildi
Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) Yönetim Kurulu Üyesi de olan Günal, beraberindeki heyetle Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu'nu ziyaret etti.
Suat Hacısalihoğlu - 07.09.2020
Erzincan, Gümüşhane ve Trabzon demiryolu projesi
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TTSO) organizasyonda düzenlenen toplantıda konuşan TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, 2018 yılında altyapı ihalesi yapılan demiryolu için projenin ilgili kuruma teslim edildiğini belirterek, beklentilerinin projenin yatırım programına alınarak devamının sağlanması olduğunu ifade etti.
Suat Hacısalihoğlu - 05.09.2020
Krymsk heyetinden TTSO'ya ziyaret
TTSO'dan yapılan açıklamaya göre, ziyarette TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu ile Mogachev başkanlığındaki heyet arasında, iki ülkenin işbirliği imkanları görüşüldü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Suat Hacısalihoğlu Haberleri | Suat Hacısalihoğlu Kimdir - Haberler - Suat Hacısalihoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Suat Hacısalihoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri... TTSO'nun projeleri TÜBİTAK ile görüşüldü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 17:37:36. #1.15#

title