Steffen Seibert Haberleri

Steffen Seibert haber, Steffen Seibert son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Steffen Seibert - 17.09.2021
Merkel genel seçimde oyunu mektupla kullanacak
Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert gazetecilerin Merkel'in oyunu nerede kullanacağını sorması üzerine, "Başbakan Merkel için bu sefer kameraların kurulmasına gerek kalmayacak.
Steffen Seibert - 26.08.2021
Merkel'in İsrail'e yapacağı ziyaret Afganistan'daki gelişmeler nedeniyle iptal edildi
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, Başbakan Angela Merkel'in 28-30 Ağustos'ta İsrail'e yapacağı ziyaretin iptal edildiğini bildirdi.
Steffen Seibert - 18.08.2021
Son dakika haber! Almanya Başbakanı Merkel, ABD Başkanı Biden ile Afganistan'daki durumu görüştü
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert'in yaptığı yazılı açıklamaya göre, Merkel, ABD Başkanı Biden ile Afganistan'daki durumu görüştü.
Steffen Seibert - 17.08.2021
Merkel, Afganistan'daki durumu Fransız, İngiliz ve İtalyan liderlerle görüştü
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, yaptığı yazılı açıklamada, Şansölye Merkel'in muhataplarıyla Afganistan'daki durumu ele aldığını belirtti.
Steffen Seibert - 16.07.2021
Almanya'da sellerde hayatını kaybedenlerin sayısı 106'ya çıktı
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert yaptığı açıklamada, Başbakan'ın eyalet yöneticilerden duruma ve arama kurtarma çalışmalarına ilişkin bilgi aldığını belirtti.
Steffen Seibert - 05.07.2021
Almanya'da eski Anayasayı Koruma Teşkilatı Başkanı Maassen, gazetecilerden anayasaya sadık olmalarını istedi
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert ise adayların seçim kampanyasında yaptıkları açıklamalara yanıt vermek için bir sebep görmediğini kaydetti.
Steffen Seibert - 05.07.2021
Son dakika haberi! Alman hükümeti, aşı randevusuna gitmeyenlere yaptırım uygulanması talebini reddetti
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, Berlin'de düzenlenen basın toplantısında, halka aşı randevularına gitme çağrısında bulunarak, "Böylelikle sadece kendinizi değil aynı zamanda hepimizi muhtemel ciddi bir hastalığa karşı korursunuz.
Steffen Seibert - 07.06.2021
Almanya'da aşı önceliği sıralaması kaldırıldı
Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, aşı öncelik sıralamasının kaldırıldığını ve isteyen herkesin Kovid-19 aşısı yaptırabileceğini ancak 12 yaş üzeri çocukların şu an için sadece Biontech-Pfizer aşısı olabileceklerini belirtti.
Steffen Seibert - 31.05.2021
Almanya'da usulsüzlük iddialarının ardından Kovid-19 test yönetmeliği yeniden düzenlenecek
Alman hükümetinin sözcüsü Steffen Seibert ise usulsüzlük şüphesi olan her yerde soruşturma yapılması gerektiğini belirtti.
Steffen Seibert - 31.05.2021
Alman hükümeti, Başbakan Merkel'in dinlenmesi olayının aydınlatılması için uluslararası kurumlarla temasta
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, ABD Ulusal Ulusal Güvenlik Ajansı'nın (NSA) Danimarka'nın yardımıyla Başbakan Angela Merkel dahil çok sayıda Avrupalı üst düzey politikacıyı dinlemesine ilişkin çıkan haberlere açıklık getirilmesi için ulusal ve uluslararası kurumlarla temasta...
Steffen Seibert - 21.05.2021
Son dakika haberi: Almanya, İsrail ile Hamas arasındaki ateşkesi memnuniyetle karşıladı
Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, Berlin'de yaptığı açıklamada, İsrail ile Hamas arasındaki ateşkes anlaşmasına işaret ederek, "Almanya Başbakanı Angela Merkel ve federal hükümet, dün güce yürürlüğe giren ateşkesi memnuniyetle karşıladı.
Steffen Seibert - 20.05.2021
Son dakika... Almanya Başbakanı Merkel, Filistin Devlet Başkanı Abbas ile görüştü
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert'in yaptığı yazılı açıklamaya göre, Merkel ve Abbas görüşmede, Orta Doğu'daki mevcut gelişmeleri ele aldı.
Steffen Seibert - 18.05.2021
Almanya Başbakanı Merkel, Ürdün Kralı 2. Abdullah ile görüştü
Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert'in yaptığı yazılı açıklamaya göre, Merkel, telefonda Ürdün Kralı 2.
Steffen Seibert - 17.05.2021
Son Dakika | Almanya Başbakanı Merkel, İsrail Başbakanı Netanyahu ile görüştü
Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert'in yaptığı yazılı açıklamaya göre, Şansölye Merkel, telefonda Netanyahu ile Orta Doğu'daki gerginliğin artmasını ele aldı.
Steffen Seibert - 17.05.2021
Son dakika: Alman Hükümet Sözcüsü Seibert, Filistinli çocukların öldüğü İsrail'in hava saldırılarını savundu
Son dakika gündem haberi: Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, çocukların hayatını kaybettiği İsrail'in Gazze'ye yönelik hava saldırılarını savundu.
Steffen Seibert - 10.05.2021
Almanya hükümeti İsrail'in şiddetini kınamaktan kaçındı
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert de Dışişleri Bakanlığı sözcüsünün açıklamalarına katıldığını belirterek, iki tarafı da gerginliği azaltmaya çağırdı.
Steffen Seibert - 26.04.2021
Almanya, Çin ile ilişkileri farklılıklara rağmen dinamik ve çeşitli görüyor
Almanya Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, Federal Basın Merkezi'nde düzenlenen basın toplantısında, her iki yılda bir yapılan Almanya-Çin Hükümetler Arası İstişare Toplantısı'nın altıncısının, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle 28 Nisan Çarşamba çevrim içi olarak düzenleneceğini ifade etti.
Steffen Seibert - 16.04.2021
Merkel, Macron ve Zelenskiy, Rus birliklerinin Ukrayna sınırından çekilmesi çağrısında bulundu
Almanya Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert tarafından yapılan açıklamada Başbakan Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ve Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy'nin video konferans yoluyla Ukrayna ve Rusya sınırındaki güvenlik durumu görüştükleri ifade edildi.
Steffen Seibert - 15.03.2021
Almanya'dan Rusya'ya "Kırım'ı Ukrayna'ya iade et" çağrısı
Almanya Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, Federal Basın Merkezi'nde düzenlenen basın toplantısında, Rusya'nın Kırım'ı ilhak etmesinin üzerinden 7 yıl geçtiğini vurgulayarak, "Bu ilhakla Rusya uluslararası hukukun temel ilkelerini ihlal etti ve İkinci Dünya Savaşı sonrası oluşan Avrupa düzenini sorguladı.
Steffen Seibert - 05.03.2021
Merkel, AB ile Türkiye arasındaki kapsamlı ve yapıcı ilişkilerin önemini teyit etti
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, Şansölye Merkel ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasında video konferans yoluyla gerçekleşen görüşmeye ilişkin açıklama yaptı.
Steffen Seibert - 05.03.2021
Almanya'dan Erdoğan-Merkel görüşmesi açıklaması
Almanya Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Almanya Başbakanı Merkel görüşmesine ilişkin açıklamasında, "Şansölye ve Cumhurbaşkanı, Abdulhamid Dbeiba altında Libya'da devam eden bir hükümet kurulmasının Libya içinde ve dışında tam desteğe ihtiyacı olduğu konusunda...
Steffen Seibert - 05.03.2021
Almanya Başbakanı Merkel, Dibeybe ile Libya'daki durumu görüştü
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert tarafından yapılan yazılı açıklamada, Merkel'in, Libya Başbakanı Dibeybe ile telefon görüşmesi gerçekleştirdiği ve iki başbakanın, Libya'daki ateşkes ve siyasi sürecin ilerleyişi konusunda görüş alışverişinde bulunduğu ifade edildi.
Steffen Seibert - 03.02.2021
Almanya Aleksey Navalnıy'ın serbest bırakılmasını istedi
Merkel, Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert aracılığıyla Twitter'dan yaptığı paylaşımda, Nawalnıy'ın ceza almasına tepki göstererek, "Aleksey Navalnıy aleyhindeki karar hukuk devleti ilkesinden çok uzakta.
Steffen Seibert - 13.01.2021
Rus muhalif Navalnıy, 17 Ocak'ta Rusya'ya döneceğini açıkladı
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, 2 Eylül 2020'de Navalnıy'ın sinir hastalıklarıyla mücadelede kullanılan Noviçok grubuna ait bir kimyasalla kesin olarak zehirlendiğinin tespit edildiğini açıklamıştı.
Steffen Seibert - 11.01.2021
Son dakika haber | Merkel, Trump'ın Twitter hesabının askıya alınmasını "problemli" buluyor
Son dakika habere göre Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, Başbakan Angela Merkel'in, ABD Başkanı Donald Trump'ın sosyal medya hesabının Twitter tarafından kapatılmasını "problemli" olarak değerlendirdiğini söyledi.
Steffen Seibert - 22.12.2020
Rusya, AB'nin uyguladığı "Navalnıy" yaptırımlarına, yaptırımla karşılık verdi
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, 2 Eylül'de Navalnıy'ın sinir hastalıklarıyla mücadelede kullanılan Noviçok grubuna ait bir kimyasalla kesin olarak zehirlendiğinin tespit edildiğini açıklamıştı.
Steffen Seibert - 21.12.2020
Rus muhalif Navalnıy'ın nasıl zehirlendiğini anlamak için Rus ajanını kandırdığı iddiası
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, 2 Eylül'de Navalnıy'ın sinir hastalıklarıyla mücadelede kullanılan Noviçok grubuna ait bir kimyasalla kesin olarak zehirlendiğinin tespit edildiğini açıklamıştı.
Steffen Seibert - 14.12.2020
Alman basını, Rus muhalif Navalnıy'ı zehirleyenlerin istihbarat çalışanları olduğunu iddia etti
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, 2 Eylül'de Navalnıy'ın sinir hastalıklarıyla mücadelede kullanılan Noviçok grubuna ait bir kimyasalla kesin olarak zehirlendiğinin tespit edildiğini açıklamıştı.
Steffen Seibert - 24.11.2020
Almanya Başbakanı Merkel, Çin Devlet Başkanı Şi ile telefonda görüştü
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, telefon görüşmesi gerçekleştiren Şansölye Merkel ile Çin Devlet Başkanı Şi, ikili siyasi ve ekonomik ilişkileri, Avrupa Birliği (AB) ile Çin arasında imzalanması hedeflenen yatırım anlaşmasıyla ilgili müzakerelerin ilerleyişini ve iklim değişikliği ile mücadeleye yönelik ortak çabaları ele aldı.
Steffen Seibert - 16.11.2020
Almanya'da Mısır için casusluk yapan kişi hakkında dava açıldı
Almanya Federal Başsavcılığı, Hükümet Sözcüsü ve aynı zamanda Basın ve Enformasyon Dairesi Başkanı Steffen Seibert'in ofisinde görevli bir kişi hakkında Mısır istihbaratına çalıştığı iddiasıyla dava açtı.
Steffen Seibert - 10.11.2020
Merkel, ABD Başkanı seçilen Biden ile görüştü
Almanya Başbakanı Angela Merkel'in, ABD Başkanı seçilen Joe Biden ile telefonda görüştüğü bildirildi. Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert tarafından yapılan açıklamaya göre, Şansölye Merkel telefonda Biden'i ve başkan yardımcısı seçilen Kamala Harris'i tebrik etti.
Steffen Seibert - 07.11.2020
Son dakika haberleri... Almanya Başbakanı Merkel, ABD'nin başkanı seçilen Biden'ı kutladı
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert'in Twitter'dan paylaştığı kutlama mesajına göre, Merkel, "Tebrikler.
Steffen Seibert - 03.11.2020
Almanya Başbakanı Merkel: "Dayanışma içinde Avusturyalı dostlarımızın yanındayız"
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, Twitter hesabından Viyana'daki saldırıya ilişkin Şansölye Merkel'in mesajını paylaştı.
Steffen Seibert - 16.10.2020
AB yaptırımlarına Rusya'dan yanıt:  Yanıtsız kalmayacak
AB'den yapılan açıklamada konseyin, 20 Ağustos'ta Rusya'da 'Noviçok' grubunun toksik sinir ajanıyla zehirlenen Aleksey Navalni'ye suikast girişimine karışan 6 kişi ve bir kuruluşa karşı kısıtlayıcı önlemler aldığı belirtilirken şu ifadelere yer verildi: "Karar Dışişleri Konseyi'nin 12 Ekim'de varılan siyasi anlaşmanın ardından geldi. Kabul edilen kısıtlayıcı tedbirler, bireyler için AB'ye seyahat yasağı ve mal varlığının dondurulması ve kuruluş için de mal varlığının dondurulmasından oluşmaktadır. Ek olarak, AB'nden kişi ve kuruluşların listede yer alanlara fon ayırması yasaktır. Navalni davasıyla bağlantılı 6 kişi ve 1 kuruluşun belirlenmesi, kimyasal silahların kullanılması ve yaygınlaşmasına karşı kısıtlayıcı önlemler çerçevesinde gerçekleşti." NELER OLMUŞTU? Rusya'nın Tomsk şehrinden 20 Ağustos'ta Moskova'ya gitmek için uçağa binen Rus muhalif lider Navalni'nin uçuş sırasında rahatsızlanmasının ardından, uçak Omsk şehrine iniş yaptı. Hastaneye kaldırılan Navalni'nin çayına zehir karıştırıldığı ileri sürülmüştü. Navalni daha sonra, 22 Ağustos'ta Omsk'tan özel bir uçakla tedavi için Almanya'nın başkenti Berlin'de bulunan Charite Hastanesine nakledildi. Almanya Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, 2 Eylül'de, Navalni'nin sinir hastalıklarıyla mücadelede kullanılan Noviçok grubuna ait bir kimyasal ile kesin olarak zehirlendiğinin tespit edildiğini açıklamıştı.
Steffen Seibert - 15.10.2020
Son dakika haberi | Kremlin: AB, "Navalnıy" yaptırım kararıyla Rusya ile ilişkilere zarar verdi
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, 2 Eylül'de Navalnıy'ın sinir hastalıklarıyla mücadelede kullanılan Noviçok grubuna ait bir kimyasalla kesin olarak zehirlendiğinin tespit edildiğini açıklamıştı.
Steffen Seibert - 07.10.2020
Almanya Dışişleri Bakanı Maas Rusya'yı yaptırımlarla tehdit etti
44 yaşındaki Navalnıy, 22 Ağustos'ta Omsk'tan özel bir uçakla Berlin'deki Charite Hastanesine nakledilmişti. Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, 2 Eylül'de, Navalnıy'ın sinir hastalıklarıyla mücadelede kullanılan Noviçok grubuna ait bir kimyasal ile kesin olarak zehirlendiğinin tespit edildiğini açıklamıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Steffen Seibert Haberleri | Steffen Seibert Kimdir - Haberler - Steffen Seibert haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Steffen Seibert kimdir, hayatı ve biyografisi. Merkel genel seçimde oyunu mektupla kullanacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 11:04:18. #1.13#

title