Mehmet Ali Erbil'den kötü haber! Fenalaşarak yoğun bakıma kaldırıldı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Mehmet Ali Erbil'den kötü haber! Fenalaşarak yoğun bakıma kaldırıldı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Geçtiğimiz günlerde "2020'den önce sağlık sonra neşe, mutluluk en son da para diliyorum" şeklinde bir açıklama yapan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, fenalaşarak Maslak'ta özel bir hastanede yoğun bakıma kaldırıldı.

Evde düşüp kaburgasını kıran, ardından kaçış sendromu hastalığının nüksetmesiyle 235 günlük yaşam mücadelesi veren son olarak iki beyin damarı birden tıkanan Mehmet Ali Erbil yeniden hastanelik oldu. Snob Magazin'in özel haberine göre; Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil fenalaşarak Maslak'ta özel bir hastanede yoğun bakıma kaldırıldı.

Salı günü gece fenalaşarak hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil'in 4 gündür yoğun bakımda yaşam mücadelesi verdiği ortaya çıktı.

Şovmen Mehmet Ali Erbil yoğun bakıma kaldırıldı

İki beyin damarı birden tıkandığı için geçtiğimiz aylarda yeniden hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil, taburcu olduktan sonra geçtiğimiz hafta ilk kez konuşmuştu. Bu süreçte Erbil'i hiç yalnız bırakmayan yakın dostları sanatçı Tolga Yüce ve şarkıcı Ercan Avşar ile akşam yemeğinde buluşan Erbil, yakın dostlarına dede olmasından sağlık sorunlarına kadar birçok konuda açıklamalar yaparak içini dökmüştü.

Şovmen Mehmet Ali Erbil yoğun bakıma kaldırıldı

Geçtiğimiz günlerde 62 yaşındaki şovmenin sigortasının artık geçerli olmadığı ve hastaneye ayda 150 bin TL ödediği iddia edilmişti.

Mehmet Ali Erbil'den kötü haber! Fenalaşarak yoğun bakıma kaldırıldı

Mehmet Ali Erbil'den kötü haber! Fenalaşarak yoğun bakıma kaldırıldı
Haberler.com - Magazin Haberleri
Yorumlar (110)
çıldırık:her canlı gibi mutlaka ölümü tadacak. kaçış yok . olayı abartmak mantıksız. cahil olmayın. . . .
fahri:235 günden sonra yüce yaradan sana bir Tövbe firsati vemisti ama onuda degerlendiremedin
M. ALi ERBiL:HAKKINIZI, HUKUKUNUZU, İLAHİ ADALETİNİZİ YİYEYİM SİZİN. . . BALDIRI ÇIPLAKLAR!
500