Şovmen Mehmet Ali Erbil'in omuriliğinden sıvı alınacak

Şovmen Mehmet Ali Erbil'in omuriliğinden sıvı alınacak

12.11.2019 14:38 | Son Güncelleme: 16.11.2019 20:55

Bir hafta içinde iki kere hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil, bugün ameliyat olacak. Beyin damarlarında tıkanıklık olduğu için tedavi altına alınan Erbil'in omuriliğinden sıvı alınacak.

Kaçış sendromu nüksettiği için 235 gün yoğun bakımda yatan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz hafta iki kere hastaneye kaldırıldı. Beyin damarları tıkanan Erbil, bugün ameliyat olacak.

OMURİLİĞİNDEN SIVI ALINACAK

Magazinkolik.com'da yer alan habere göre; ünlü şovmen bugün omurilik ameliyatı olacak. Apar topar ameliyat olmasına karar verilen Erbil'in omuriliğinden sıvı alınacak. Mehmet Ali Erbil'e bu zorlu sürecinde abisi Mustafa Erbil ile yakın dostları Tolga Yüce ve Ercan Avşar eşlik ediyor.

BİR HAFTADA İKİ KEZ HASTANELİK OLMUŞTU

Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz hafta kalp spazmı geçirerek hastaneye kaldırılmış, tedavisi bittikten sonra da taburcu edilmişti. Önceki gün de iki beyin damarından tıkanıklık olduğu öğrenilen Erbil, yoğun bakıma kaldırılmıştı.

Şovmen Mehmet Ali Erbil'in omuriliğinden sıvı alınacak

Kaynak: Diğer

Haber Yorumları (27)
LEYLA: be kadar pıslıksınızzzz malı adamdır adammm
LEYLA: ne kadar pıs zıhnıyete sahıpsınızzz adam hasta bır gecmıs olsun demek yerıne nerdeyse kına yakacaksınız nu toplum ne hale gelmıs dalga gecıorsunuzya aynını yasamadan omeyın gerı zekalı mahluklar
AÇIKÇASI: burnundan kıl aldırmıyodun yaa noldu şimdi
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title