Sosyal medyayı ayağa kaldıran görüntülerdeki baba, kızını camı kapatmadığı için darp etmiş

Sosyal medyayı ayağa kaldıran görüntülerdeki baba, kızını camı kapatmadığı için darp etmiş

İstanbul Tarlabaşı'nda 19 yaşındaki kızını darp ettiği görüntüler sosyal medyada olay olan baba, kronik astım rahatsızlığı olan kızını pencereyi kapatmadığı için darp etmiş.

Sosyal medyayı ayağa kaldıran görüntülerdeki baba, kızını camı kapatmadığı için darp etmiş

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde 19 yaşındaki kızına işkence yaptığı belirlenen baba, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınmıştı. Baba Muzaffer A.'nın emniyetteki işlemleri devam ederken, Tuğba A. ise kabus gibi olayın detaylarını anlattı.

"ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ ŞİDDET GÖRÜYORUM"

Babasının daha önce de kendisine şiddet uyguladığını belirten talihsiz kız, "Babam yıllardır bana şiddet uyguluyordu ama bu kadar ağır değildi. Ben küçükken anneme, daha sonra da bu şiddet bana yöneldi. Çocukluğumdan beri şiddet görüyordum. Ama gördüğüm şiddet nedeniyle bir yere şikayet edileceğini eskiden bilmiyordum o bilince sahip değildim. Bir de tamamen anne babamın eline baktığım için yapabileceğim bir şey yoktu" ifadelerini kullandı.

ŞİDDETİN SEBEBİ SALON PENCERESİ

Sosyal medyada büyük yankı uyandıran görüntülere de değinen Tuğba A., sözlerine şöyle devam etti: "Şiddet uygulama sebepleri değişebiliyor. En son görüntülerdeki şiddetin sebebi; salonun penceresinin açık kalmasıydı. Babam yağmurdan dolayı kapatmak istedi. Annem ve benim kronik astım rahatsızlığımız var, pencerenin açık kalması gerekiyordu. Daha önce de kumanda sebebiyle süpürgenin borusuyla avucuma vurup, avucumu patlatmıştı. Sadece fiziksel şiddet vardı. Daha önce de anneme bıçak çekmişti. Videoda gördüğünüz görüntüler Cumartesi günü yaşandı. Gördüğüm şiddet nedeniyle doktora gittiğimde doktor beni karakola yönlendirdi, gidip şikayetçi oldu ve 10 gün uzaklaştırma kararı verdiler."

YORUMLAR (98)

 • TESBİT...:
  nasıl ki bu yaşlardaki çocuklar için anne ve babaları çekilmez oluyorsa aynı şekilde çocuklar da çekilmez olabiliyor. . buna ergenlik diyerek kurtulazmazsınız. . bu saygısızlıktır, kendini bilmezliktir. . . ve kimi çeker kimide çekemez. . . halbuki Anne ve Babaya saygılı olsa kimse kalkıpta bırak dövmeyi laf bile söylemez. . . ERGENLİK diye bişey yok. . . saygısızlığın adı ergenlik olmuş. . önce evlat ol sonra anne babandan ebeveynlik bekle. .
 • UZMAN:
  Ergenlik diye bir şey yok demek biyolojiyi inkar etmek demektir, bence şöyle denmeli; her şeyi ergenliğin arkasına saklamak edepsizliktir. Sen ergensen, baban yaşlı hasta, annen yorgun ve huzursuz. Üstüne düşeni çekmek zorundasın. Hepsini annene babana yıkarsan ki günümüzde uzmanların yaklaşımları da bu yönde, o zaman bir yere kadar sabır görürsün, sonra film kopar. . .
 • KEDİ:
  ŞİMDİYE KADAR AKLI NERDEYMİŞ BU KIZIN BUNCA ZAMAN DAYAK YİYENE KADAR DAHA ÖNCELERİ NİYE ÇEKMEMİŞ VİDEOYA ÜSTELİK O EVİN HALİNE ÖLE TAMAM ANNESİ YATALAKTA HANIM KIZIMIN ELİ HİÇMİ İŞ TUTMUYO BU KADINA ŞİMDİYE KADAR KİM BAKIYODU
 • SALAK KEDİ:
  uzaktan bekara karı boşaması kolay şimdilerde bu iş klavyede yapılınca daha da kolay
 • YAZIK:
  Yazık çok yazık. . Ne yazık ki yorumlar gerçekten hem çok cahil bir toplum olduğumuzu hem de akıldan yoksun olduğumuzu gösteriyor. ,
 • SERKAN KAYA:
  biri güzel bir konuya deyinmiş video ceken neden yardım etmiyor bu tamamilen planlı dövüş adam sanırım adama komplo yamışlar kızdıp videolamışlar pencereye neden kapat demiş babası acaba?????????????
 • KIRPO:
  ağzını bir tarafa ayırıp, bebeler gibi resimlere, vidyoya bakıp, yazıları okumadan, bi tarafıyla habere yorum yapan cahal
Tüm 98 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.