SONGÜL ACAR HABERLERİ

Songül Acar haber, Songül Acar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Songül Acar

Doğum Yeri Tunceli / Türkiye

Songül Acar Kimdir ?

Songül Acar, Hozat Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi başkanlığı görevini yürütüyor. 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti'den Tunceli İli, Hozat İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Songül Acar - 03.07.2020
Adıyaman'da traktör devrildi: 3 yaralı
Kazada, sürücü Acar ile eşi Remziye ve kızı Songül Acar yaralandı.
Songül Acar - 03.12.2019
Kızıltepe ÇATOM saha sorumlusu Bahar Yıldız Tunceli'de kooperatifleri ziyaret etti
Hozat Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Songül Acar da Yıldız'a Hozat Bebekleri üretimi yapan kooperatif başta olmak üzere diğer ilçelerdeki kooperatifleri de gezdirerek fikir edinmelerine yardımcı olduklarını söyledi.
Songül Acar - 31.03.2019
Tunceli Son
MERKEZToplam Sandık : 76Toplam Seçmen : 22.771Açılan Sandık : 66Açılan Sandık Oranı : % 86,84Kullanılan Oy : 15.629Geçerli Oy : 15.501Katılım Oranı : % 78,47PARTİADAYOY ORANIOY SAYISITKPFATİH MEHMET MAÇOĞLU% 32,315.009HDPNURŞAT YEŞİL% 28,394.401CHPYUSUF KENAN AYDIN% 20,973.
Songül Acar - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Tunceli'de, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Songül Acar - 13.01.2019
AK Parti'nin Tunceli Belediye Başkan Adayları Tanıtıldı
'TUNCELİ BÜYÜK BİR DEĞİŞİM İÇİNE GİRMİŞ HİZMETLER HALKI MUTLU ETMİŞTİR' İl Başkanı Tek'in ardından söz alan İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa Yeneroğlu ise kayyumlar tarafından kente yapılan hizmetlerin Tunceli'de büyük değişim yarattığını ve bu değişimin ve hizmetlerin devamı için AK Parti'li belediye başkanlığının Tunceli'ye yakışacağını belirterek şunları söyledi: "Sadece iki yılı geçmeyen bir zaman diliminde belki de Tunceli son 30-40 yılda almadığı hizmeti almıştır. Bunu sokakta takdir etmeyecek insan yoktur diye düşünüyorum. Demek ki, biz de bunu sadece orada bırakmayacağız. Birilerinden çekinen, korkan, birilerinin kimlik siyasetine alet olan kişi ve gruplara karşı demokratik iradenin en güçlü bir biçimde, kimlikten ziyade hizmetten yana olduğu, hizmetin olduğu yerde de herkesin kimliğini özgür bir biçimde yaşayabileceği bir ortam oluşturmakla hep birlikte mükellefiz. Tunceli büyük bir değişim içine girmiş hizmetler halkı mutlu etmiştir. AK Parti bu çalışmaları ile Tunceli'de belediyeyi kazanacağından ve hizmetlerini devam ettireceğinden hiçbir şüphem yoktur." Tunceli Belediye Başkan adayı Gökhan Arasan ise Tunceli'de yıllardır baskı altında tutulan halk iradesini hiçbir zaman istediği gibi sandığa yansıtmadığı o dönemlerin bittiğini ifade ederek, halkın bu kez doğru tercih yaparak AK Parti'yi seçeceğini söyledi.  Konuşmaların ardından Yeneroğlu, Tunceli'de AK Parti belediye başkanı adayı olarak belirlenen,Tunceli Belediye Başkan adayı, Gökhan Arasan, Pertek İlçe Belediye Başkan adayı Recai Vural, Çemişgezek İlçe Belediye Başkan adayı Metin Levent Yıldız, Mazgirt İlçe Belediye Başkan adayı Murat Becerikli, Nazimiye İlçe Belediye Başkan adayı Erkan Özdoğan, Ovacık İlçe Belediye Başkan adayı Turhan Kılınç, Pülümür İlçe Belediye Başkan adayı Şevket Tanık, Hozat İlçe Belediye Başkan adayı Songül Acar ile Mazgirt -Akpazar Belde Belediye Başkan adayı Murat Gerçek'i tanıtmasıyla program son buldu.
Songül Acar - 13.01.2019
Dha Yurt Bülteni-13
'TUNCELİ BÜYÜK BİR DEĞİŞİM İÇİNE GİRMİŞ HİZMETLER HALKI MUTLU ETMİŞTİR' İl Başkanı Tek'in ardından söz alan İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa Yeneroğlu ise kayyumlar tarafından kente yapılan hizmetlerin Tunceli'de büyük değişim yarattığını ve bu değişimin ve hizmetlerin devamı için AK Parti'li belediye başkanlığının Tunceli'ye yakışacağını belirterek şunları söyledi: "Sadece iki yılı geçmeyen bir zaman diliminde belki de Tunceli son 30-40 yılda almadığı hizmeti almıştır. Bunu sokakta takdir etmeyecek insan yoktur diye düşünüyorum. Demek ki, biz de bunu sadece orada bırakmayacağız. Birilerinden çekinen, korkan, birilerinin kimlik siyasetine alet olan kişi ve gruplara karşı demokratik iradenin en güçlü bir biçimde, kimlikten ziyade hizmetten yana olduğu, hizmetin olduğu yerde de herkesin kimliğini özgür bir biçimde yaşayabileceği bir ortam oluşturmakla hep birlikte mükellefiz. Tunceli büyük bir değişim içine girmiş hizmetler halkı mutlu etmiştir. AK Parti bu çalışmaları ile Tunceli'de belediyeyi kazanacağından ve hizmetlerini devam ettireceğinden hiçbir şüphem yoktur." Tunceli Belediye Başkan adayı Gökhan Arasan ise Tunceli'de yıllardır baskı altında tutulan halk iradesini hiçbir zaman istediği gibi sandığa yansıtmadığı o dönemlerin bittiğini ifade ederek, halkın bu kez doğru tercih yaparak AK Parti'yi seçeceğini söyledi.  Konuşmaların ardından Yeneroğlu, Tunceli'de AK Parti belediye başkanı adayı olarak belirlenen,Tunceli Belediye Başkan adayı, Gökhan Arasan, Pertek İlçe Belediye Başkan adayı Recai Vural, Çemişgezek İlçe Belediye Başkan adayı Metin Levent Yıldız, Mazgirt İlçe Belediye Başkan adayı Murat Becerikli, Nazimiye İlçe Belediye Başkan adayı Erkan Özdoğan, Ovacık İlçe Belediye Başkan adayı Turhan Kılınç, Pülümür İlçe Belediye Başkan adayı Şevket Tanık, Hozat İlçe Belediye Başkan adayı Songül Acar ile Mazgirt -Akpazar Belde Belediye Başkan adayı Murat Gerçek'i tanıtmasıyla program son buldu.
Songül Acar - 13.01.2019
AK Parti'den Tunceli'de Aday Tanıtım Toplantısı
AK Parti'nin Tunceli'deki ilçe belediye başkan adayları şöyle: "Tunceli merkez, Gökhan Arasan. Hozat, Songül Acar.
Songül Acar - 26.12.2012
"Tarım ve İnsan" 4. Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, tarımın insanla olan ilişkisinin edebileştirmesi çalışmasının bir arayışı olarak Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması'nı düzenlediklerini bildirdi.
Songül Acar - 26.07.2012
'Tarım ve İnsan' Konulu 4. Ulusal Fotoğraf Yarışmasının Sonuçları Belli Oldu
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın Denizbank sponsorluğunda bu yıl 4'üncüsünü gerçekleştirdiği 'Tarım ve İnsan' Konulu Ulusal Fotoğraf Yarışması'nın sonuçları Bakanlık'ta düzenlenen toplantıda açıklandı. Geleneksel hale getirilen yarışmada, 717 katılımcının 3 bin 127 eseri juri tarafından değerlendirildi. Eğitim, Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanı Recep Tezgel, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, fotoğraf yarışmasına bu yıl da yoğun ilginin olduğunu belirterek, 74 ilden katılımın olduğu yarışmaya validen madenciye, foto muhabirinden cumhuriyet savcısına kadar birçok meslek grubundan başvurunun yapıldığını söyledi. Tezgel, "Yarışmaya katılımın en yoğun olduğu iller ise 69 katılımcıyla İstanbul, 65 katılımcıyla Ankara, 39 katılımcıyla Kahramanmaraş oldu" dedi. Yarışmanın en genç katılımcısının 2007 doğumlu Elif Bahar Bağcı olduğunu bildiren Tezgel, en yaşlı katılımcısının ise 1942 doğumlu Celalettin Tunç olduğunu ifade etti. Tezgel, dereceye giren isimleri şöyle belirtti: "Birinciler; Eyüp Karakuş ve Hüsna Altın, İkinciler; Orhan Köse ve Sebahattin Özveren, Üçüncüler;Celal Gezici ve Mustafa Zengin oldu. Çiftçi Özel Ödülü'nü Özgün Atilla ve Sabri Altın aldı. Öğrenci Özel Ödülü'nü Aytaç Özcan ve Hakan Yaralı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Çalışanları Özel Ödülü'nü ise Songül Acar ve Kadir Çivici aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Songül Acar Haberleri | Songül Acar Kimdir - Haberler - Songül Acar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Songül Acar kimdir, hayatı ve biyografisi. TUNCELİ 1190 ÇOCUĞA AKRAN KARTPOSTALI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 22:10:45. #1.16#

title