Snob Magazin Dergisi dördüncü sayısıyla yayında

Snob Magazin Dergisi dördüncü sayısıyla yayında

Snob Magazin Dergisi dördüncü sayısıyla yayında
Snob Magazin - Haberler | Magazin

Dijital dergimiz Snob Magazin, do¨rdu¨ncu¨ sayısıyla yayında. Mart & Nisan sayısının ic¸erigˆi yine dopdolu ve rengarenk. Kapak konuğumuz 33. Best Model Tu¨rkiye birincisi Melisa I·mrak oldu. Dördüncü sayımızı Turkcell Dergilik uygulaması üzerinden okuyabilirsiniz. İşte dördüncü sayının içeriği...


Maya Ajans'ın Genel Müdürü Esra Yılmaz Abdullahoğulları önderliğindeki Snob Magazin Dergisi'nin Genel Yayın Yönetmenliğini Arif Hür,& ; Genel Yayın Koordinatörlüğünü Esra Aslan, Görsel tasarım ve grafiğini Demet Kansak Potur yapıyor.

KAPAK KONUĞUMUZ: 33. BEST MODEL TÜRKİYE BİRİNCİSİ MELİSA İMRAK

Snob Magazin dergisinin kapak konugˆu; 33. Best Model Tu¨rkiye birincisi Melisa I·mrak oldu. Duru gu¨zelligˆiyle bu¨yu¨leyen Melisa I·mrak, yarıs¸ma sonrası hayatında neler degˆis¸tigˆini, gelecek planlarını, ailesi hakkında bilinmeyenleri ve kendisine rol model aldıgˆı isimleri ac¸ıkladı. I·mrak, estetik iddiasına da ilk kez yanıt verdi.

DERGİYİ OKUMAK İÇİN LİNKE TIKLAYIN: & ;https://www.snobmagazin.com/dergi4/

DOPDOLU 134 SAYFA

134 sayfalık derginin ic¸erigˆinde; Alanında uzman kis¸ilerle gerc¸ekles¸tirdigˆimiz o¨zel ro¨portajlar, cemiyet ve magazin du¨nyasındaki en sıcak gelis¸meler, bahar gu¨zellik trendleri, bahar kombinleri, 8 Mart Du¨nya Kadınlar Gu¨nu¨ dosyası, sagˆlıklı yas¸am u¨zerine merak edilenler, mekan tavsiyeleri, Pervin Ersoy'un yu¨ru¨ttu¨gˆu¨ 'Her S¸ehri U¨nlu¨lerle Geziyoruz' projesinin ayrıntıları, moda ve trendlere dair son tu¨yolar, burc¸ yorumları, tarihe damga vuran Tu¨rk kadınları ve c¸ok daha fazlası yer alıyor.

Dergiyi Turkcell Dergilik uygulaması üzerinden de kolayca okuyabilirsiniz.

DERGİYİ OKUMAK İÇİN LİNKE TIKLAYIN: & ;https://dergilik.com.tr/magazine/snob-magazin-mart--nisan-0/59041

Kaynak: Snob Magazin

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title