Öğretmenin, otizmli öğrencisinin karnesine yazdığı not okuyanları ağlattı - Haberler
Haberi Paylaş

Öğretmenin, otizmli öğrencisinin karnesine yazdığı not okuyanları ağlattı

Öğretmenin, otizmli öğrencisinin karnesine yazdığı not okuyanları ağlattı

Mehmet Satar isimli sınıf öğretmeninin, otizmli öğrencisinin karnesine bıraktığı not, okuyanları ağlattı. Satar, karnede öğrencisi hakkında, "Bembeyaz karlar yağdığında açan bir Nergiz'e benziyorsun! Kış rüzgarları sallandırıyor bu narinliğini, sana dur, yavaş, koşma, sallanma dediğime bakma sen. Sana yetişemediğimden kendimedir sitemim" ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada duygulandıran paylaşımlar yapılmaya devam ediyor. Son olarak Instagram'da gündem olan bir gönderi ise çok sayıda yorum aldı. Söz konusu gönderide, bir öğretmenin otizmli öğrencisi için karneye yazdığı not yer alıyor.

"SANA YETİŞEMEDİĞİMDEN KENDİMEDİR SİTEMİM"

Mehmet Satar isimli öğretmen, öğrencisinin karnesine yazdığı satırlarla kendisine hayran bıraktırdı. Karnede, öğretmenlere ayrılan alanda şu ifadeler yer aldı:

"Bembeyaz karlar yağdığında açan bir Nergiz'e benziyorsun! Kış rüzgarları sallandırıyor bu narinliğini, sana dur, yavaş, koşma, sallanma dediğime bakma sen! Sana yetişemediğimden kendimedir sitemim."

Sınıf öğretmeninin otizmli öğrencisinin karnesine yazdığı not okuyanları ağlattı

Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Sınıf Öğretmenliği, Otizm, Okul, Yaşam, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (3)
Doğru söyleyen :Nerede artık şimdi böyle öğretmenler.Sayisi günümüzde az kaldı. Cevap Yaz 1 21 Yayından Kaldır
Halil Yalçınkaya:Ara tatildeki karne mi? Ara tatilde karne verildi de benim mi haberim yok, neyse lüzumsuz detaya takılıpta öğretmenimizin hakkını yemeyelim. Allah sayınızı artırsın inşallah Cevap Yaz 6 86 Yayından Kaldır
YOĞURTÇU :Koca yürekli öğretmen ... Cevap Yaz 2 102 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title