Sinan Akçıl'ın Kayınvalidesi, Boşanma Haberlerine Son Noktayı Koydu

Sinan Akçıl'ın Kayınvalidesi, Boşanma Haberlerine Son Noktayı Koydu

Geçtiğimiz yılın son gününde nikah masasına oturan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın boşanacakları iddia edildi. Akçıl'ın "Boşanmıyoruz" açıklamasının ardından kayınvalide Gül Erçetingöz de açıklama yaptı.

Geçen yılın son günü, Amsterdam'da Burcu Kıratlı ile nikah masasına oturan Sinan Akçıl'ın boşanma kararı aldığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

İddiaya göre; Kıskançlık krizi yaşayan çift yollarını ayırmaya karar vermiş ve Sinan Akçıl avukatından boşanma işlemlerine başlanmasını istemişti. Kulislerde gündeme gelen bir başka iddia ise çiftin evliliğinde yaşanan krizin asıl nedeni Burcu Kıratlı'nın annesi Gül Erçetingöz'dü. Konu hakkında açıklama yaparak iddiaları yalanladı.

"BOŞANMA YOK, DÜN EVDE NOHUT YAPIP YEDİLER"

Magazin Burada'ya konuşan Gül Erçetingöz iddiaları yalanlayarak şunları söyledi:

"Boşanma iddiaları doğru değil. Zaten Sinan da çıkıp açıkladı. Dün akşam evde beraber nohut-pilav yapıp yediler. Alışveriş yapmaya gittiler. Beni beraber marketten aradılar, onlara yemek tarifi attım. Sinan'ın canı nohut çekmiş. Burcu, evinde nohut yaptı. Ufak tefek tabii ki onların da arasında sorun oluyor. Çok yeni bir evlilik, iki insan birbirlerine alışmaya çalışıyor. Ama mahkemelik olacak, boşanacak kadar değil.

"HAMİLE DEDİKODUSU ÇIKMIŞTI"

Hatta Sinan da 'Biz düğünü planlarken böyle bir şeyin çıkması hoş olmadı.' dedi. Ama ben her zaman onlara söylüyorum. Biz de (Kenan Erçetingöz) 20 yıllık evliyiz. Bizim aramızda da bazen fırtınalar kopuyor. Ama biz magazinsel ünlü değiliz, ekrana çıkmıyoruz. Bizim gibi böyle de bir sürü insan var. Onlar ünlü olduğu için dikkat etmek zorundalar. En ufak bir sinek mide bulandırır, biliyorsunuz. Bir ara da evlendiklerinde de 'hamile' dedikodusu yayılmıştı. O da doğru değildi."

KIZININ EVLİLİĞİNE MÜDAHALE Mİ EDİYOR?

Kulislerde konuşulan çiftin evliliğine fazla müdahale ettiği söylentisi için ise Gül Erçetingöz, "Benim hiç öyle bir karakterim yok. Ben çok sosyal, modern, faal bir kadınım. Her şeyi bırakın bir kenara, Sinan'ı ben oğlum gibi seviyorum. Ben böyle bir olayda kızıma kızarım, Sinan'a kızmam. Böyle de bir gerçek var. Bununla da noktayı koyayım." dedi.

Kaynak: Diğer