Sinan Akçıl, Eşi Burcu Kıratlı'dan Boşanacakları Yönündeki Haberleri Yalanladı

Sinan Akçıl, Eşi Burcu Kıratlı'dan Boşanacakları Yönündeki Haberleri Yalanladı

3 ay önce evlendiği oyuncu Burcu Kıratlı ile boşanacakları söylenen Sinan Akçıl, telefonla bağlandığı 2. Sayfa programında çıkan haberleri yalanladı.

Geçtiğimiz yıl son günlerdi yurt dışında nikah masasına oturan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın Hadise'yi kıskandığı için boşanacakları iddia edildi.

Çıkan haberlerin ardından 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Sinan Akçıl, boşanma iddialarını yalanladı.

"BOŞANMA YOK"

Konu hakkında sesli bir açıklama yapmak istediği için programa telefonla bağlanmak istediğini söyleyen Akçıl, boşanma iddialarına şu sözlerle son noktayı koydu: "Böyle haberler çıkıyor ve tabi ki de çıkacak ama biraz erken çıktı. Böyle bir durum yok. Tabi ki de tatsızlıklar her ilişkide olur. Biz bu tartışmaları aşan bir çiftiz.

"ESKİ SEVGİLİMİN ADINI ZİKRETMEDİM"

Eski sevgili haberleri yalan ben kimsenin adını zikretmedim. Kesinlikle öyle bir röportaj da yok. Evlilik kurumu varken eski sevgililerin adının geçmesi beni ve Burcu'yu çok üzer. Biz 'yaza düğün yapalım' derken bu tarz haberlerin çıkması hoş değil.

"BURCU'YU ÇOK KISKANIRIM"

Avukatımla görüşme durumum da yok. Tabi ki de karşılıklı kıskançlık her zaman olur ama bu ilişkinin tadı tuzudur birbirimizi rahatsız etmeyecek şekilde. Bende Burcu'yu çok kıskanan biriyim.