Anonslar da durdurmadı! Şile'de, yasakları dinlemeyen binlerce vatandaş plaja akın etti

Anonslar da durdurmadı! Şile'de, yasakları dinlemeyen binlerce vatandaş plaja akın etti

Kurban Bayramı tatilini İstanbul'da geçiren binlerce vatandaş bayramın ikinci gününde Şile'deki plaja akın etti. Dev dalgalar nedeniyle uyarı yapan cankurtaranları dinlemeyen vatandaşlar gizli gizli denize girdi.

Anonslar da durdurmadı! Şile'de, yasakları dinlemeyen binlerce vatandaş plaja akın etti

Havanın güzel olmasını fırsat bilerek yüzmek isteyen binlerce vatandaşın Şile Plajı'nda oluşturduğu yoğunluk ise havadan görüntülendi.

DEV DALGALARIN ARASINDA DENİZE GİRDİLER

Kurban Bayramı tatilini İstanbul'da geçiren binlerce vatandaş Şile'de denize girerek serinledi. Şile'deki bayram yoğunluğu havadan görüntülenirken tatilcilerin dev dalgalar arasında denize girmesi dikkat çekti.

Plajdaki tatilcilerin bazıları suyun soğuk olması sebebiyle kumsalda güneşlenirken bazılar ise dev dalgalar arasında denize girmeyi tercih etti.

UYARILARA RAĞMEN GİZLİCE GİRDİLER

Cankurtaran ekipleri vatandaşları denizde açılmamaları konusunda uyardı. Ancak cankurtaranların uyarılarına rağmen vatandaşlarımız denize gizli gizli girmeye çalışıyor.

"ÇOK KALABALIK VE SOĞUK"

Maltepe'den denize girmek için gelen Ercan Özer, "Çok kalabalık ve çok soğuk. Bugün aşırı soğuk denize giremiyoruz hatta. Ama iyi kafa dinliyoruz. Maltepe'den geliyoruz. Biraz tatil yapalım. Dışarıya çıkamadık. İstanbul'da değerlendirelim dedik" ifadelerini kullandı.
Erdal Ünger ise, "Şuan biraz soğuk gibi biz giriyoruz ama çocuklar giremiyor denize. Tatili de böyle değerlendirelim diyoruz" şeklinde konuştu.

Anonslar da durdurmadı! Şile'de, yasakları dinlemeyen binlerce vatandaş plaja akın etti
Kaynak: İHA
YORUMLAR (9)

 • ADINIZI YAZIN:
  Cahiliz cahil ne geliyorsa cahilligimizden ve anlayisiz olmamizdan geliyor bakin trafik kazalarinda bir cok insan oluyor yolda yururken agac devrilir calisirken is kazasinda ölür neden bunlar tedbirsizlik ve cahillikden bana bir sey olmaz.
 • SORGULA:
  bizdeki vatandaş Suriyelileri geçti Çimen’lerin özerinde mangal semaver yakmak sıradan bir durum haline geldi bide Avrupa bizi neden almıyor diye dert yanıyoruz
 • ADINIZI YAZIN:
  amerikada hortum geliyor evinizi terkedin diye uyarı yapan polislere türkler bize bişey olmaz deyip polislere aldırmamışlar ama polisler zorla çıkarmış :D
 • A.D.:
  biz tehlikeyi çerez niyetine yeriz biz böyle bir milletiz tehlikede neymiş hatta uyaranı dövmeye kalkarız neden bize doğruları söylüyorsun biz eğrilerimizle mutluyuz deriz
 • SELLO:
  TÜRK MİLLETİNE BİR ŞEYİ YASAKLAMAK İSTİYORSAN SERBEST BIRAK YASAKLARSAN DELMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPAR ARTIK O KONU VATANDAŞA CAZİP GELMEZ
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.