Silahlı Kavganın Ortasında Kalan Özlem Yıldız, Yaşadığı Korku Dolu Anları Anlattı

Silahlı Kavganın Ortasında Kalan Özlem Yıldız, Yaşadığı Korku Dolu Anları Anlattı

Sunucu Özlem Yıldız, önceki akşam sevgilisiyle gittiği restoranda silahlı kavganın ortasında kaldı. Yaşadığı olayın şokunu atlatamayan Yıldız, telefonla bağlandığı programda yaşadığı korku dolu anları anlattı.

Sevgilisi ve yakın arkadaşlarıyla Yeşilköy'de bir mekana yemek yemeye giden sunucu Özlem Yıldız, silahlı kavganın ortasında kaldı. Silahların hedefinden sevgilisinin elini tutup koşarak kurtulan Yıldız, yaşadığı korku dolu anları anlattı.

"MASAMIZIN YANINDA SİLAHLI KAVGA ÇIKTI"

Yıldız, Olay sonrası Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına telefonla bağlandı. Özlem Yıldız, yaşadığı korku dolu anları şu sözlerle anlattı: "Yılbaşının ertesi günüydü Yeşilköy'de bir et restorandı. Ailelerin gittiği içkisiz bir mekan. Yemek için arkadaşlarımızla gittik. Bir tek bizim masamız olayın gerçekleştiği yerdeydi. Saat 8 gibiydi. O arada mekanın sahibi de bizimle ilgileniyordu.

"SİLAHLA GÖZ GÖZE GELDİM"

Ben hayatımda silah sesini iki kere yaşadım. Birisi içeri girip yanımıza kadar girdi. Kafamı çevirdiğimde silahla göz göze geldik. Oradan nasıl çıkıp yandaki restoranda nasıl girdik bilemiyorum. İki gündür kendime gelemiyorum. İyi ki oğlum yanımda yoktu.

"SİLAHTAN ÇIKAN KOVANLAR YERDE BULUNDU"

Silahtan seken 6 kovan yerde bulundu. Kavganın neden çıktığını bilmiyorum ama mekan sahibini hedef alarak sıktı ve kişinin yaralı olduğunu ve hayati tehlikesi olmadığını biliyorum.

"BİR ANNE ÇOCUKLARINI BIRAKIP GÖRÜNTÜLERİ ÇEKMİŞ"

Oradaki görüntüyü çeken bir anne yanındaki iki çocuğunu bırakıp bunları çekiyor. Beni oğlum yanımda olsaydı ben bunu nasıl atlatırım diye düşünürken bu kadının yaptığını düşünüyorum. Bunu annenin çekmesi beni korkuttu ve üzdü."