Sıddık Demircan Haberleri

Sıddık Demircan haber, Sıddık Demircan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sıddık Demircan - 14.01.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hafter'e hak ettiği dersi vermekten geri durmayacağız
Grup toplantısından sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'ye katılan Kayseri'nin İncesu ilçesinin İYİ Partili Belediye Başkanı Mustafa İlmek, Osmaniye'nin Hasanbeyli ilçesi Saadet Partili Belediye Başkanı Selahattin Denizoğlu, Osmaniye'nin Düziçi ilçesi Böcekli beldesinin CHP'li Belediye Başkanı Doğan Öztürk, Elazığ'ın Keban ilçesinin Bağımsız Belediye Başkanı Fethiye Atlı ve Erzurum'un Olur ilçesinin Bağımsız Belediye Başkanı Sıddık Demircan'a rozetlerini taktı.
Sıddık Demircan - 14.01.2020
AK Parti TBMM Grup Toplantısı
Öte yandan AK Parti'ye katılan belediye başkanları arasında Bağımsız Elazığ Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı ile Bağımsız Erzurum Olur Belediye Başkanı Sıddık Demircan da yer aldı.
Sıddık Demircan - 21.08.2019
Olur'da fitness salonu ve cep sineması bulunan kütüphane açıldı
Olur Kaymakamlığı'nın geçen yıl yaptığı ihtiyaç analizi çalışmasında çocuk ve gençlerin sosyal, kültürel ve sportif imkanların kısıtlı olmasından şikayetçi olmaları üzerine proje hazırlandı. Bölgede okuma kültürünü geliştirmek amacıyla semt kütüphaneleri projesini uygulayan Doğu Anadolu Projesi (DAP) Başkanlığı'ndan da 290 bin TL destek alan Kaymakamlık, kullanılmayan bir okulu kütüphaneye dönüştürmek için çalışma başlattı. Hayırsever iş insanlarının da bina onarımını üstlendiği proje, tamamlandı. Çocuk ve gençler için spor yapma imkanı sağlayan fitness salonu, çocuk oyun alanı, cep sineması, robotik kodlama ve eğitim sınıfı da bulunan Semt Kütüphanesi hizmete açıldı. Belediye Başkanı Sıddık Demircan'ın da katıldığı açılış etkinliğinde davetliler, cep sinemasında ilk film olarak Olur'un tanıtım belgeselini izledi.
Sıddık Demircan - 04.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Erzurum'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Sıddık Demircan - 12.12.2011
AK Parti Erzurum Teşkilatında İlçe Kongreleri
Öte yandan kongre sürecinde, Aziziye AK Parti İlçe Başkanlığı'na Ahmet Gül, Yakutiye İlçe Başkanlığı'na Yunus Şahin, Palandöken İlçe Başkanlığı'na Fatih Yeşilyurt, Oltu ilçe Başkanlığı'na Fuat Demir yeniden seçildi. Olur ilçesinde ise görevi bırakan AK Parti İlçe Başkanı Sıddık Demircan'ın yerine Emirhan Özdemir seçildi.
Sıddık Demircan - 30.05.2011
Olur'un Kaban Köyü Sokakları Parke ile Döşendi
Erzurum'un Olur ilçesine bağlı Kaban Köyü'nün sokakları parke taşı ile döşendi. Kaban köylüleri, sokaklarının parke ile döşenmesinin ardından çamurdan kurtuldu. 30 bin lirası Köylere Hizmet Götürme Birliği, kum ve taşı ise Olur Özel İdaresi tarafından karşılanan parke taş çalışmalarının açılışını ise İl Özel İdare Genel Sekreteri Selami Altınok, Olur Kaymakamı Yunus Emre Altıner, Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu yaptı. İl Özel İdare Genel Sekreter Selami Altınok, köylerin ve köy halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu söyleyerek, devletin her zaman halkın vatandaşın yanında olduğunu belirtti. Açılışa, AK Parti İlçe Başkanı Sıddık Demircan, daire amirleri ve ilçe belediye encümenleri de katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sıddık Demircan Haberleri | Sıddık Demircan Kimdir - Haberler - Sıddık Demircan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sıddık Demircan kimdir, hayatı ve biyografisi. Japonya'dan 20 bin dolarlık sipariş.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 21:34:21. #1.16#
title