Oyunu kullanan Sezen Aksu, sandık başında fotoğraf çektirmek istemedi

Oyunu kullanan Sezen Aksu, sandık başında fotoğraf çektirmek istemedi

Yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde oyunu kullanan Sezen Aksu, muhabirlerin sandık başında poz verme talebini geri çevirerek "Bıraktım o işleri" dedi.

Ünlü sanatçı Sezen Aksu, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde Beykoz'da bulunan Sedat Simavi ortaokulunda oyunu kullandı. Minik serçe lakaplı sanatçı, saat 09.15'te okula geldi. Sanatçı, oy kullanma işleminden sonra fotoğrafını çekmek isteyen basın mensuplarını da geri çevirdi.

"BAŞIMA BİR İŞ GELMEYECEK DİMİ?"

Oy atma işleminin öncesinde hayranlarıyla fotoğraf çektiren Aksu oy kullanma işlemi için sandığına gitti.Mührü oy pusulasında biraz taşan Minik Serçe, sandık görevlilerine "Başıma bir iş gelmeyecek değil mi?" diye sordu. Görevliler de "Diğer partiye sıçramadıysa bir şey olmaz" dedi.

GAZETECİLERE SİTEM ETTİ

Okulda bulunan gazetecilere günaydın diyen Aksu, cevap alamayınca esprili bir şekilde "Günaydın diyorum cevap alamıyorum, suratıma bakıyorsunuz" diyerek sitem etti.

"POZ VEREMEM"

Zarfı sandığa atacağı sırada kendisine 'Poz verir misiniz?' diyen basın mensuplarına Aksu, esprili bir şekilde, "Poz veremem, bıraktım o işleri." dedi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.