SEZAİ BİLGİN HABERLERİ

Sezai Bilgin haber, Sezai Bilgin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sezai Bilgin

Sezai Bilgin

Doğum Yeri Zonguldak / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1970 - ...

Sezai Bilgin Kimdir ?

1970 yılında Zonguldak’ta doğdu. 1990’da Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Sürücü kursu, rehabilitasyon merkezi ve turizm sektöründe faaliyet göstermektedir. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve amatör spor kulüpleri yönetimlerinde yer aldı. 1999-2015 yıllarında MHP Bartın İl Başkanlığı görevinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Sezai Bilgin - 05.06.2015
Bartın Genel Seçime Hazır
AK Parti'nin Yılmaz Tunç ve Mustafa Yelkenci'yi aday gösterdiği genel seçimlerde CHP, Rıza Yalçınkaya ve Aysu Bankoğlu, MHP Sezai Bilgin ve Orhan Ölçek, SP ve BBP ittifakı Ünal Yurtbay ve Selami Ünsal'ı meclise göndermek için çaba gösterecek.
Sezai Bilgin - 04.05.2015
Bartın'da Hayır Çarşısı Görkemli Bir Törenle Açıldı
Öğrenciler yararına Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen kermesin açılış törenine Belediye Başkanı Cemal Akın, MHP Bartın Milletvekili Adayı Sezai Bilgin, İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof.
Sezai Bilgin - 24.04.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran Pazar günü 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Sezai Bilgin - 15.04.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi geçici aday listeleri yayımlandı.
Sezai Bilgin - 24.06.2014
Amasra'ya Termik Santrale Karşı 42 Bin İtiraz Dilekçesi
İlçeye bağlı Gömü ve Tarlaağzı Köyleri sınırındaki Çapak Koyu'nda yapılması planlanan termik santral projesiyle ilgili ÇED raporunun geçen 3 Haziran'da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda kabul edilmesinin ardından başlayan 1 haftalık itiraz süresi bugün sona erdi. Bartın Platformu, itirazların son gününde Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü önünde eylem düzenledi. CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Bartın Belediye Başkanı MHP'li Cemal Akın, Amasra Belediye Başkanı CHP'li Emin Timur, CHP İl Başkanı Selim Karakaş MHP İl Başkanı Sezai Bilgin'in de destek verdiği eyleme yaklaşık 500 kişi katıldı.
Sezai Bilgin - 03.04.2014
Yeni Başkan, Kurban Kanı ile Görevine Başladı
Kumluca Belediyesi'nde 21 yıl çaycılık, anonsçuluk, özel kalem sekreterliği gibi görevlerde çalışan İsmail Can, 3 dönemdir belediye başkanı olan Ak Parti adayı Metin Çetin'e karşı seçimi kazanarak başkan seçildi. Ulus İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatasını alan İsmail Can için belediye önünde tören düzenlendi. Törende Bartın Belediye Başkanı MHP'li Cemal Akın ve MHP Bartın İl Başkanı Sezai Bilgin ile partililer ve belde halkı hazır bulundu.
Sezai Bilgin - 25.03.2014
Bartın Belediye Başkanı Akın: Türkçe Olimpiyatları'na Ev Sahipliği Yapacağız
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada,"Kimin malını kimden esirgiyorlar? O stadyumlar, o salonlar bu milletin malıdır ve Türkçe de, bu milletin öz dilidir. Dünya’nın her tarafındaki Türk kardeşlerimize sahip çıkmak, Orta Asya Türk devletlerinin yanında olmak, Türk Cumhuriyetleri'ndeki kardeşlerimize sahip çıkmak Ülkücü camianın hep hayaliydi. Şimdi bu hayalimizi Türk okulları gerçeğe dönüştürdü, öncelikle bu hizmetlere teşekkür ediyoruz” dedi. Başbakanın 'stat ve salonlarda Türkçe Olimpiyatları' yaptırmayacağız sözünün kanuna aykırı olduğunu belirten MHP Bartın Il Başkanı Sezai Bilgin de yaptığı konuşmasında, “Bartın’da sokaklar, meydanlar bizim, başbakan meydanları etkilemek için böyle konuşuyor, devletin salonu istendiği zaman vermeyecek güç nedir? Neye dayanarak vermezsin ki? Allah’ın izniyle Türkçe Olimpiyatlarına en iyi ev sahipliğini de yaparız.
Sezai Bilgin - 17.03.2014
Yerel Seçimlere Doğru
MHP Bartın İl Başkanı Sezai Bilgin, "CHP İl Başkanı Karakaş, önce kendi belediye başkan adaylarının zamanında neler vadettiğini öğrensin, sonra bizi eleştirsin" dedi.
Sezai Bilgin - 22.05.2013
Hayır Çarşısı Dualar Eşiliğinde Açıldı
Cumhuriyet Meydanında açılan kermese, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Cumhuriyet Başsavcısı Şaban Yılmaz, TSO Başkanı İsmail Toksöz, AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan, MHP Bartın İl Başkanı Sezai Bilgin, Eski AK Parti Bartın Milletvekili Asım Kulak ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Sezai Bilgin - 13.05.2013
Çocuk Korosundan Konser
Bartın Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşen konseri Belediye Başkanı Cemal Akın, Garnizon Komutanı Mehmet Sandıklı, İl Jandarma Komutanı Alaattin Karsavuran, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çetin, MHP İl Başkanı Sezai Bilgin ve çok sayıda davetli izledi.
Sezai Bilgin - 10.05.2013
Bartın MHP Teşkilatı, Anneler Günü ve Engelliler Haftasını Kutladı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın İl Başkanı Sezai Bilgin, Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz, Merkez İlçe Başkanı Avni Kabasakal Anneler Günü ve Engelliler Haftasını kutladı.
Sezai Bilgin - 03.05.2013
Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci, Açılışa Katıldı
Açılışa Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, MHP Bartın İl Başkanı Sezai Bilgin, bölge temsilcileri katıldı.
Sezai Bilgin - 16.04.2013
MHP Bartın Teşkilatı'nın Kutlu Doğum Haftası Mesajı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın İl Başkanı Sezai Bilgin, Merkez İlçe Başkanı Avni Kabasakal ve Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Sezai Bilgin - 15.04.2013
MHP'li Oktay Vural Bartın'da
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Bartın'a geldi. İnkum'da bir kafede düzenlenen basın toplantısında Oktay Vural'a, MHP Bartın İl Başkanı Sezai Bilgin, Merkez İlçe Başkanı Ercüment Özkaya, Zonguldak MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, MHP İl Genel Meclisi Üyesi Aynur Yıldırım ve parti teşkilatı üyeleri eşlik etti.
Sezai Bilgin - 04.04.2013
MHP İl Başkanı Bilgin'den Bayraktar'a Sert Eleştiri
MHP Bartın İl Başkanı Sezai Bilgin, kendisi hakkında açıklama yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Regaip Bayraktar'a sert eleştirilerde bulundu.
Sezai Bilgin - 02.04.2013
Bayraktar'dan, Bilgin'in Açıklamasına Cevap
AK Parti Bartın Merkez İlçe Başkanı Regaip Bayraktar, MHP Bartın İl Başkanı Sezai Bilgin'in Kozcağız ile ilgili yaptığı konuşmasına cevap verdi.
Sezai Bilgin - 02.04.2013
MHP Kozcağız Teşkilat Binası Hizmete Açıldı
Kozcağız Mustafa Kemal Paşa Caddesi'nde hizmet açılan yeni parti binasının açılış töreninde Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fırıncıoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, İl Özel İdare Genel Meclisi Üyesi Aynur Yıldırım, MHP İl Başkanı Sezai Bilgin, İl Başkan Yardımcısı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Avni Kabasakal, MHP Kozcağız Belde Başkanı Savaş Buyurman, Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz, Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, İl ve Belde yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu.
Sezai Bilgin - 27.03.2013
Bartın'daki Üniversite Olayları Masaya Yatırıldı
MHP Bartın İl Başkanı Sezai Bilgin, "Biz gençleri yatıştırmak için elimizden gelenden fazlasını yaptığımıza inanıyorum.
Sezai Bilgin - 27.03.2013
Bartın Üniversitesi'ndeki Olaylar Masaya Yatırıldı
MHP İl Başkanı Sezai Bilgin, Bartın Üniversitesi'nde öğrenim gören Kürt öğrencilerin kendilerinin kardeşleri olduğunu belirterek, "Ama bölücü terör örgütünün fotoğrafını da taşıyanlara mutlaka karşı oluruz.
Sezai Bilgin - 18.02.2013
Ankara'da Bartınlılar Gecesi Düzenlendi
Dayanışma gecesinde, Bartın eski Valisi İsa Küçük, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, MHP İl Başkanı Sezai Bilgin, MHP İl Genel Meclis Üyesi Aynur Yıldırım, Bartın Gerçek Gazeteciler Dernek Başkanı Süleyman Karaman ve Bartın Olay gazetesi sahibi Hilmi Karaman katıldı.
Sezai Bilgin - 16.02.2013
Bartın Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Genel Kurulu
Genel kurula, Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın TSO Başkanı İsmail Toksöz, AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan, İl Genel Meclis Başkanı Ali Kartal, MHP İl Başkanı Sezai Bilgin, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sabri Tutum, Şoförler Odası Başkanı Sinan Amasralı ile kamyoncu esnafı katıldı.
Sezai Bilgin - 23.01.2013
Belediye'den 2 Bin 500 Kişiye Sıcak Salep
Eski Belediye binası önünde düzenlenen salep dağıtımına, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çetin, MHP Bartın İl Başkanı Sezai Bilgin, belediye meclisi üyeleri katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sezai Bilgin Haberleri | Sezai Bilgin Kimdir - Haberler - Sezai Bilgin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sezai Bilgin kimdir, hayatı ve biyografisi. Araç filosuna 635 bin TL değerinde 5 yeni araç.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.05.2021 20:56:07. #1.11#

title